ספירת זרע, דו"ח מעבדה

• פותח הנושא ELP
  • פורסם בתאריך

ELP

New member
ספירת זרע, דו"ח מעבדה

אתמול בלילה הכנתי את עצמי לניסוי ספירת זרע... מטרת הניסוי : מדידת כמות הצאצאים. הכנות לניסוי : אוירה רומנטית שמכילה, חדר חשוך, נרות, קטורת ומוזיקה מרגיעה, אפשרי קרם ידיים בעל ריח. בכל אופן התחלתי בניסוי ע"י ליטוף נקודות רגישות בגופי החמוד, אחרי זמן מה (10 שניות) לא יכולתי לעמוד בפיתוי של עצמי ועברתי לניסוי עצמו. אחרי (3 שעות
) שכחתי כבר מה אני אמור לבדוק ושכחתי לאסוף את צאצאי בכלי ולכן לא יכולתי להגיע לתוצאות הניסוי, אבל למה שכן הגעתי זה מסקנות כלליות. מסקנות : בתקופה שעישנתי גראס והייתי מפנק את עצמי באינטימיות הבייביז שלי היו יוצאים בעייפות ובאיטיות עם הבעת פנים של "עוד פעם הוא? מה הוא רוצה עכשיו?", בתקופה האחרונה עקב הגמילה המוחלטת שלי שמתי לב שכשאני מפנק את עצמי בדיסקרטיות הבייביז יוצאים בקריז עם הבעת פנים "Lets find a place to crash and fast" ואז מתרסקים על הקיר במהירות של 80 קמ"ש, בכל אופן מה שרציתי להגיד זה שסמים אכן פוגמים בספירת הזרע וגם בעמידות החבילה, ולכן : הסמים פוגמים בעמידות החבילה בכלל ובחמודי בפרט שלכם בניחוח פיקנטי עם רוטב בזיליקום

judyr

New member
איזה מזל שלא צריך לספור ביציות..../images/Emo8.gif

EyeSeeYou

New member
זה הזמן לוותר גם על אלכוהול

ובכלל יהיו לך פעלולני קרקס...

.m

New member
סמים וסקס

אחרי שסיימתי לצחוק, אני מנצלת את השרשור לשאול מה דעתכם על השלוב של סקס וסמים? האם סמים משפרים את הסקס? פוגעים בביצועים? אם חוויתם, ספרו איך היה וגם איזה ירק/כימיקל היה מעורב.
mai

ELP

New member
סמים וסקס, שילוב מנצח?!?!

טוב אז לפי דעתי ונסיוני, סקס תחת השפעת סמים זה אחד הדברים המדהימים שיש כולל סקס עצמי, אבל כאן מתחילה הבעייה, בגלל שזה כל כך מדהים מתחילים לעשות סקס רק תחת השפעת הסמים, בהתחלה זה אמנם מדהים אבל ישנה הבעייה של הקולטנים במוח, בהתחלה הסמים פותחים את הקולטנים לגמרי ובגלל זה הכל חד ומדהים, אבל עם הזמן הקולטנים מתחילים להסגר ולהחסם, וזה מה שגורם להעלאה בכמות הצריכה ו\או מעבר לסמים כבדים יותר, ואז נוצרת עוד בעייה, אם בנאדם מרגיל את הגוף שלו לצריכת סמים גבוה ואחרי כמה זמן הוא מפסיק אז תמיד יש את השלב שהוא יחזור לנסות עוד פעם ולאו דווקא באופן קבוע, הבעייה כאן שבדר"כ כשחוזרים אז ישר לוקחים את הכמות שהגוף הורגל בעבר ואז הקולטנים נפתחים בבת אחת דבר שקוראים לו מנת יתר... לכן אני לא ממליץ להשתמש בסמים אפילו לצורך סקס אלוהי אלא אם כן הבנאדם חזק מספיק בשביל להשאר בצריכה של בערך פעם בשבועיים או פעם בשבוע וכמות קטנה.

Liroy25

New member
אסתכן בלהשמע פלצני וחסוד

אבל למה להשתמש בסמים בפרט בקטע של סקס? אם בן אדם לא מצליח להשתחרר ו/או להנות במיטה בלי סמים אז משהו דפוק במערכת. שום חומר כימי או אלכוהולי לא יתקנו את הבעיה אלא רק יסבכו את כל העניין.

.m

New member
כבר מזמן הבנו שאתה חסוד (החן) ../images/Emo6.gif

EyeSeeYou

New member
לפחות הצלחתי להפיח פה רוח חיים קלה

חשבתי שיהיה פה עמוס ביום כיפור

xanadu

New member
ההוא מלמעלה בטח סרוח לו בבריכה

המתנפחת שלו ולא חושב בכלל להזמין אותו להצטרף, הסוציומט.

Liroy25

New member
ימותו הקנאים!

בזמן שאתם כתבתם את הגיגיכם, לירוי היה שרוי בבריכה הצוננת, אשכול ענבים בידו, כוס לימונענע בידו השניה והנסיך המקסים לידו/מתחתיו/מעליו/בין רגליו...

למעלה