ספינה צפון קוריאנית בים האגאי?

סלוניק

New member
ספינה צפון קוריאנית בים האגאי?

מה עושה ספינה עם דגל של צפון קוריאה בחופי יוון ותורכיה עם צוות לבנוני ומצרי?

Boogieman

New member
היא עושה מה שספינות עושות בדרך כלל

אני מתאר לעצמי. יכול להיות שהספינה אפילו לא צפון קוריאנית אלא מפליגה תחת דגל צפון קוריאני מכל מני סיבות, גם האוניות של "צים" מפליגות תחת דגלים שונים ומשונים. לגבי הצוות, כמו בכל מקום אחר, גם ישראל, הצוות מורכב מעובדים זרים זולים.

Boogieman

New member
או...

שזה חלק מתכנית סודית של "ציר הרשע" להשמיד את מדינת ישראל ע"י רעידת אדמה שתיגרם מהטבעת אניה עמוסה במתאבדים שיעים בתפר שבין הלוחות הטקטוניים בחופי טורקיה

סלוניק

New member
לצפון קוריאה אין יחסים דיפלומטיים

עם מצרים או לבנון, ובעצם עם אף מדינה בעולם פרט לסין (וגם זה בעירבון מוגבל), כך שספינה תחת דגלה של צפון קוריאה לא יוכל לעגון בשום חוף בים התיכון.

Boogieman

New member
אתה סגור על זה?

גם אם אין יחסים דיפלומטיים זה לא אומר שאין מסחר, בכלל, נושא הספנות הוא די בעיתי, אין כל כך הרבה קשר בין האוניות, המדינות שלהן והלאום של הצוות אז קשה לדעת. מהידיעה בוואלה, בכל אופן, אי אפשר ללמוד כלום.

סלוניק

New member
לגבי יחסים דיפלומטיים,

אני סגור. צפון קוריאה מוחרמת מבחינה דיפלומטית ע"י כל מדינות העולם פרט לסין (ייתכן ויש עוד מדינה נידחת כלשהי, אך לפי הידוע לי אין הדבר כך). מקווה שיהיו התפתחויות ועדכונים כלשהם, נשמע לי כמו נושא מסקרן.

lithium1914

New member
מה פתאום...

יש לצפון קוריאה יחסים דיפלומטיים מלאים עם רוסיה ודרום קוריאה, לכל הפחות.

סלוניק

New member
למען האמת

אפשר אפילו לומר שצפון קוריאה ודרום קוריאה נמצאות במצב מלחמה, היות ועדיין לא נחתמו ביניהן הסכמי שביתת נשק מאז מלחמת קוריאה.

סלוניק

New member
היה השנה ביקור רשמי בסין.

ביקור ברוסיה נשמע לי מופרך למדי, בעיקר לנוכח הלחץ הבינלאומי בשנה האחרונה על צפון קוריאה לנוכח הגילוי על ההשמדה בגז וההתעמתות עם ארה"ב על רקע הגרעין.

הוא היה במוסקבה

היה כתוב על כך בתקשורת, ועל המסע שלו ברכבת מפיונגיאנג עד מוסקבה ובחזרה, כיוון שהוא מפחד לטוס

Boogieman

New member
אני זוכר שזה היה.

נראה לי שאפילו הייתי ברוסיה באותו זמן, אם ככה אז זה היה לפני שנה וחצי.

a e q u i t a s

New member
הזוי מאוד ../images/Emo12.gif

זה פשוט ענק!!!
חברות באגדוה לידידות של רעד"ק חחחחחחחחחחחחחח. קראתם
- החברות בחינם, רק תשלחו במייל את שם, שם משפחה, כתובת, ת"ז וטלפון....חחחחחחחחח, הם רק שחכו לציין שיום אחרי....המודיעין הצפון קוריאני חוטף אותך חחחחחחחחח.... לא כדאי לנסות!!

a e q u i t a s

New member
אתה צודק ../images/Emo121.gif

נשיא צפון קוריאה פוחד לטוס, הוא נסע מאות ק"מ רק כדי להגיע למוסקווה, חחחחחחחחחחח קישור

למעלה