ספייסנט

• פותח הנושא mr-j
  • פורסם בתאריך

mr-j

New member
ספייסנט

שלום אנשים אני ממש לא מתמצה בתחום ויש לי שאלה: בעבר הייתי מחובר לספייסנט ומכל מני סיבות התנתקתי עכשיו אני "תקוע" עם צלחת וכרטיס שבהם אני קולט את telestar12 השאלה שלי-מה אני יכול לעשות עם הציוד שלי-אני יכול לכוון אותו ללויין אחר? יש על הלווין הזה איזה שהם תחנות שאינן דוברות ערבית? או שמה שנשאר לי זה להכין שקשוקה לגדוד בקערה שתקועה לי על הגג? תודה ויום טוב J

תשובה

בלווין זה אכן אין הרבה מה לראות פרט לערבית ולפרסית. יש אומנם ערוץ העברות של MS-NBC אבל לשם כך לא ממש שווה להשאיר את הצלחת על הלווין זה. הזז את הצלחת ל-13 מעלות מזרח ותתחיל ליהנות. אנגלית לא ממש תמצא שם (מרבית השידורים באנגלית הם בחבילות מוצפנות) אבל תמצא שם שפע ערוצי טלווזייה ורדיו ללא תשלום במיבחר עצום של שפות.

mr-j

New member
תודה - ועוד שאלה

אני משתמש בתוכנת הרמוניק - אני אמור להגדיר בה את נתוני הלווין החדש? אם כן איך-ואם לא איך אני מחפש בתוכנה את הלויין שוב תודה וסליחה אם אני קצת נודניק אבל אני ממש בור בנושא J

אתה צריך קודם לכוון את הצלחת

ואני מניח שבתכונה ישנה אפשרות לסריקת ערוצים (תדרים) אוטומטית. אני לא מכיר את הכרטיס / תוכנה אבל למיטב זכרוני הרמוניק זו אפילו חברה ידועה וטובה היושבת בישראל. לפש את כתובתם באתר הלווינים תחת הסיווג "קישורים" ואח"כ "אינטרנט לוויני"

למעלה