ספיידרמן ספיידרמן ספיידרמן 🕷️|ספיידר| (No Way Home)

Lion_Heart

Well-known member
סרט נהדר!
מה שהכי אהבתי זה היו האינטראקציות בין שלושת הספיידרמנים, הם תמכו אחד בשני, וניסו לעזור והיתה שם אהבת אחים נהדרת והבינו את הכאב והעול של השניים האחרים , והעובדה שהם הצליחו לרפא את הנבלים שלהם היתה לדעתי נהדרת!

רוב הזמן נח

Well-known member
סרט נהדר!
מה שהכי אהבתי זה היו האינטראקציות בין שלושת הספיידרמנים, הם תמכו אחד בשני, וניסו לעזור והיתה שם אהבת אחים נהדרת והבינו את הכאב והעול של השניים האחרים , והעובדה שהם הצליחו לרפא את הנבלים שלהם היתה לדעתי נהדרת!
יפה שהתיחסו לעניין הקורים ששם יש אחד יוצא דופן שהם יוצאים ממנו. בטח אף אחד לא זכר את זה. ובטח הרוב לא ראו את הסרט הזה או זכרו את העניין הזה.

אוסווין

Active member
הקלטתי את המחשבות שלי קצת כשיצאתי מהסרט וערכתי אותן לסרטון, אז אם אתם.ן רוצים.ות להקשיב אתם.ן מוזמנים.ות.

רוב הזמן נח

Well-known member
לא נורא אם אין את זה עדיין. אפשר בנתיים לראות סרטים אחרים

ראיתי את הסרט:
צילום מסך (11219).png

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אני לא ממש ידעתי איך להגיב על הסרט כי היו לי כל כך הרבה מחשבות
ולא היה לי המון זמן (סופש מעצבן שבערך נגנב ממני)
וכאילו איך בכלל לסדר את המחשבות...

אז הנה כמה נקודות, אני בטח לא אגיע להכל:
*פיטר פרקר מתמודד עם הפרסום הענק מאוד מזכיר את טום הולנד מתמודד עם הפרסום הענק.
וזה הזכיר לי שטום אמר שזה הרגיש כאילו פיטר צריך ללמוד מטום.
*הקטע עם המורים שלו היה מצחיק בטירוף. עצוב שאחד מהם האמין בתאוריות הקונספירציה לגביו, אבל זה גם עשה את זה מצחיק.
הכי מצחיק זה שאחד המורים יצר תצוגה שלמה לכבודו של פיטר.
באופן כללי הייתי יכול עם הרבה יותר קטעים איתם.
*אז וואנג הוא הסוסרר סופרים. נחמד בשבילו.
*אחד הדברים הכי טובים לדעתי שהסרט עושה מוקדם זה שאוסבורן שובר את מסכת הגובלין המטופשת. זה אחד הדברים הכי לא טובים (ובאופן כללי אחד הדברים הבודדים שהיו לא טובים) בסרט ספיידרמן הראשון.זה שעשו לו מסכה כזאת שבה הוא לא יכול להביע רגש. ובאופן כללי גרמה לדמות שלו להרגיש כמו נבל מהפאואר ריינג'רס. לעומת זאת בפרק הזה ווילם דפו מוכיח שהוא יכול לעשות את תפקיד הגובלין הירוק הרבה יותר טוב בלי המסכה הזאת.
* זה מעניין בעצם שהסרט הזה מראה שמה שמשותף לכל חמשת סרטי ספיידרמן שקדמו לסרטים של טום הולנד זה שהיו בהם נבלים שהיו אנשים טובים (או לפחות לא רצחניים) שמשהו מדעי הפך אותם לנבלי על. וזה נותן את כל הקונספט של העלילה שבה ספיידר-טום מנסה לתקן אותם לפני שהוא שולח אותם חזרה.
*היוצא דופן כאן הוא איש החול/פלינט מרקו - כי במקרה שלו זה שהוא הפך לאיש חוול לא הפך אותו לאיש רע. הוא היה פושע עוד לפני זה, אבל הוא גם היה בסך הכל איש טוב.
*לעומת זאת בספיידרמן 3 היה גם את אדי ברוק (טופר גרייס) שהיה ונום וגם הוא בעצם איש טוב שהפך לנבל בגלל משהו חיצוני. כמובן שלא הביאו אותו כי זה היה מבלבל עם האדי ברוק/ונום האחר שיש לסוני.
*לעומת זאת שני הנבלים שהיו עד כה בסרטים של טום הולנד הם הוולצ'ר ומיסטיריו - שניהם לא היו יכולים להכנס לקטגוריה של הנבלים האחרים כי לא קרה להם משהו (ברמה של ניסוי מדעי) שהפך אותם לנבלים ולכן אי אפשר היה "לתקן" אותם.
*שאלה חשובה שעלתה לי זמן רב אחרי הצפיה בסרט - מה בעצם קרה לכל הדמויות האלו אחרי שהם חזרו למימדים שלהם. הרי הם הגיעו מהעולמות שמהם הגיעו ספיידר-אנדרו וספיידר-טובי. אבל הם מהעבר שלהם. אז האם הם בעצם שינו את העבר של הדמויות. או שהם יצרו קוי זמן מקבילים בתוך העולמות האלו? בכלל לא מתייחסים לזה.
*יש את כל העניין שראינו שגם אדי ברוק/ונום (טום הארדי) הגיע למימד הזה. אפילו שראינו את זה רק בקטע אחרי הכתוביות (גם בסרט שלו). אבל אם הכישוף אמור למשוך אנשים שיודעים שפיטר פרקר הוא ספיידרמן אז למה זה משך אותו? הוא הרי לא יודע את זה.
*כמובן שההתלהבות שלי כשראו את ספיידר-אנדרו וספיידר-טובי הייתה עצומה. עד כמה ששמעתי תיאוריות על זה (ובאינטרנט הסתובבו מיליון "הוכחות") עדיין לא הייתי בטוח שזה יקרה. אבל יותר מזה, הייתי מוכן לחלוטין שהם יופיעו בסרט אבל רק בתור קמאו קטן. זה שהיה להם תפקיד כל כך גדול זה אדיר. כל הקטעים של שלושת הפיטרים היו מדהימים. כל הנגיעות הקטנות כמו זה שטובי אומר לאנדרו שהוא amazing. אבל כמובן גם הדברים החשובים באמת כמו שהם מדברים איתו על האובדנים שגם הם חוו ועל החשיבות של משפט האחריות. באופן כללי כל אחד מהם הביא משהו משלו.
*וזה שספיידר-אנדרו הציל את MJ וזה היה רגע חשוב עבורו היה נהדר.
*עדיין עם כל הטוב שהיה לנו קצת קיוויתי שגם נראה עוד דמויות. מאוד קיוויתי שגם גוון מהסרטים של אנדרו תופיע. אחרי הכי מי שהגיעו היו אנשים שידעו שפיטר הוא ספיידרמן ורגע לפני מותם. אז היה מתאים לחלוטין שגוון גם תופיע. וזה היה יכול להתחבר באופן מושלם לכך שהיא תשאר ביקום של ספיידר-טום ותהפוך להיות ספיידר-גוון (דמות אמיתית מהקומיקס מעולם שבו גוון מקבלת כוחות עכביש).
*הקטע שמקס דילון (אלקטרו) מאוכזב לגלות שספיידרמן לא שחור.
המוות של מיי היה נוראי. הייתי לחלוטין בדמעות. אבל זה גם היה מעולה. זה לחלוטין היה רגע הדוד בן שהיה בסרטים הישנים - אבל הוא כל כך הרבה יותר טוב כי בסרטים ההם היה צריך להיות לנו אכפת מדמות שרק הכרנו. אבל כאן זאת דמות שאנחנו מכירים כבר שלושה סרטים. גם לא ציפינו למוות שלה כמו שציפינו למוות של דוד בן.
*מעניין אם בכלל היה דוד בן לפני לספיידר-טום. אני תמיד הנחתי שהייתה עלילה עם דוד שלו שלא ראינו כי לא ראינו את כל העלילה של כיצד הוא מקבל את הכוחות שלו ומחליט להיות ספיידרמן. אבל כשספיידר-טובי מדבר על דוד בן לא נראה שזה אומר משהו לספיידר-טום. זה בעצם יכול להיות מעניין אם בסרט הבא תשולב הדמות של דוד בן. אם כי לא ממש ברור איך זה יוכל לקרות לאור זה שעכשיו אף אחד בעולם לא זוכר מי זה פיטר פרקר.
*הסיום הזה שבו כולם שוכחים את פיטר הוא נורא עצוב. אבל גם דרך מעניינת לפתוח עידן חדש של סרטי ספיידרמן גם אם ישארו עם טום (וחסר להם אם לא).
*מה שלא ברור לי - איך האפי זוכר את מיי אם הוא לא זוכר את פיטר? הרי הוא הכיר את מיי בגלל שהיה לו קשר עם פיטר, אז אם הוא לא זוכר מי זה פיטר איך הוא זוכר את מיי?
*עם כל האהבה לסרט הנהדר הזה יש קטע אחד שעיצבן אותי והרגיש לי עצלני, חסר הגיון ויחד עם זה גם צפוי לחלוטין - זה שבסוף כשפיטר בא לספר לMJ ונד מי הוא, הוא מחליט שלא לעשות את זה. ולמה? בגלל שעכשיו החיים שלהם לא מסובכים כשהם לא יודעים את האמת? אבל הוא הבטיח להם שהוא יספר להם!!!!! וזה היה כל כך צפוי שהוא יחליט בסוף שלא לספר להם וממש ממש קיוויתי שזה לא מה שיהיה.
*משהו שקצת חבל לי לגבי הסרט - לא היה כמעט ג'יי.ג'ונה. ג'יימסון. נכון שלא היה מקום לו בכל העלילה המורכבת של הסרט. אבל עדיין קצת חבל לי.
*בגלל אורך הסרט גם חתכו כמה סצנות שבהם ספיידרמן נלחם בפושעים רגילים. מה שממש עצוב זה שדובר הרבה על כך שאחיו של טום, הארי, צולם בסצנה שבה הוא משחק איזה פושע רחוב שספיידרמן תופס. והסצנה נחתכה. אני מאוד מקווה שנראה אותה בעתיד בסצנות שנחתכו.
*ראיתי איזה עשר ראיונות שונים עם אנדרו גרפילד (על דברים שונים) שבהם הוא מדבר על כך שהוא לא בסרט הזה והוא לא מבין מה הקטע של אנשים שבטוחים שהוא בסרט הזה.
אבל מה שמעניין אותי זה מתי כבר נתחיל לקבל ראיונות שלו ושל טובי מקגווייר שבהם הם מדברים באופן גלוי על ההשתתפות שלהם בסרט. כרגע עדיין מחכים כי זה עדיין ספוילר. אבל בשלב מסוים כבר ידברו על זה באופן גלוי (כמו שבשלב מסוים כבר דיברו באופן גלוי על כך שטוני מת בסוף אנדגיים) ואז בטוח ירצו לעשות איתם המון ראיונות על איך זה היה להיות בסרט הזה עם הספיידרמנים השונים ואיך זה היה לשמור על הכל בסוד.

didalf

Well-known member
שלום באמת כבר שבוע אני מחכה לתגובה שלך. בעלו של טום עלק|שפם|
*אחד הדברים הכי טובים לדעתי שהסרט עושה מוקדם זה שאוסבורן שובר את מסכת הגובלין המטופשת. זה אחד הדברים הכי לא טובים (ובאופן כללי אחד הדברים הבודדים שהיו לא טובים) בסרט ספיידרמן הראשון.זה שעשו לו מסכה כזאת שבה הוא לא יכול להביע רגש. ובאופן כללי גרמה לדמות שלו להרגיש כמו נבל מהפאואר ריינג'רס. לעומת זאת בפרק הזה ווילם דפו מוכיח שהוא יכול לעשות את תפקיד הגובלין הירוק הרבה יותר טוב בלי המסכה הזאת.
הממ יש בזה משהו כי אמנם המסיכה מפחידה אבל הפרצוף של ווילאם דפו מפחיד אפילו יותר. (תמיד הדהים אותי כמה המסיכה דומה לו)

* זה מעניין בעצם שהסרט הזה מראה שמה שמשותף לכל חמשת סרטי ספיידרמן שקדמו לסרטים של טום הולנד זה שהיו בהם נבלים שהיו אנשים טובים (או לפחות לא רצחניים) שמשהו מדעי הפך אותם לנבלי על. וזה נותן את כל הקונספט של העלילה שבה ספיידר-טום מנסה לתקן אותם לפני שהוא שולח אותם חזרה.
כן בכללי ציינתי לאחים שלי הסופ"ש שלארבע מתוך סרטי ספיידי הישנים די יש אותה עלילה - מדען באוזקורפ סה"כ טוב וגם מחבב את פיטר שניסוי מדעי שהתקלקל הופך אותו לנבל.

*לעומת זאת שני הנבלים שהיו עד כה בסרטים של טום הולנד הם הוולצ'ר ומיסטיריו - שניהם לא היו יכולים להכנס לקטגוריה של הנבלים האחרים כי לא קרה להם משהו (ברמה של ניסוי מדעי) שהפך אותם לנבלים ולכן אי אפשר היה "לתקן" אותם.
נכון.
אין תקנה לג'ייק ג'ילנהול|שפם| (מצטערת זה חזק ממני אני באמת לא באמת שונאת אותו:-D)

*שאלה חשובה שעלתה לי זמן רב אחרי הצפיה בסרט - מה בעצם קרה לכל הדמויות האלו אחרי שהם חזרו למימדים שלהם. הרי הם הגיעו מהעולמות שמהם הגיעו ספיידר-אנדרו וספיידר-טובי. אבל הם מהעבר שלהם. אז האם הם בעצם שינו את העבר של הדמויות. או שהם יצרו קוי זמן מקבילים בתוך העולמות האלו? בכלל לא מתייחסים לזה.
זה בדיוק גם מה שאני שאלתי!!!!! אני אניח שקווי זמן אחרים.

*יש את כל העניין שראינו שגם אדי ברוק/ונום (טום הארדי) הגיע למימד הזה. אפילו שראינו את זה רק בקטע אחרי הכתוביות (גם בסרט שלו). אבל אם הכישוף אמור למשוך אנשים שיודעים שפיטר פרקר הוא ספיידרמן אז למה זה משך אותו? הוא הרי לא יודע את זה.
עוד שאלה שאני גם שאלתי ולדעתי חיפפו טיפה בשם המגניבות. אבל לא נורא כי זה היה רק פוסט קרדיט משעשע.

*כמובן שההתלהבות שלי כשראו את ספיידר-אנדרו וספיידר-טובי הייתה עצומה. עד כמה ששמעתי תיאוריות על זה (ובאינטרנט הסתובבו מיליון "הוכחות") עדיין לא הייתי בטוח שזה יקרה. אבל יותר מזה, הייתי מוכן לחלוטין שהם יופיעו בסרט אבל רק בתור קמאו קטן. זה שהיה להם תפקיד כל כך גדול זה אדיר. כל הקטעים של שלושת הפיטרים היו מדהימים. כל הנגיעות הקטנות כמו זה שטובי אומר לאנדרו שהוא amazing. אבל כמובן גם הדברים החשובים באמת כמו שהם מדברים איתו על האובדנים שגם הם חוו ועל החשיבות של משפט האחריות. באופן כללי כל אחד מהם הביא משהו משלו.
כן וכן|מאוהב|

*עדיין עם כל הטוב שהיה לנו קצת קיוויתי שגם נראה עוד דמויות. מאוד קיוויתי שגם גוון מהסרטים של אנדרו תופיע. אחרי הכי מי שהגיעו היו אנשים שידעו שפיטר הוא ספיידרמן ורגע לפני מותם. אז היה מתאים לחלוטין שגוון גם תופיע. וזה היה יכול להתחבר באופן מושלם לכך שהיא תשאר ביקום של ספיידר-טום ותהפוך להיות ספיידר-גוון (דמות אמיתית מהקומיקס מעולם שבו גוון מקבלת כוחות עכביש).
חחחח מה איפה תכניס עוד.
פאק אם גוון אמה סטון הייתה צצה הייתי מתה נראה לי רק מהפרצוף של פיטר-אנדרו;-( אני מפתחת אובססיה קלה לזוגיות שלהם בסרטים שלהם (ובמציאות). כאילו מצד אחד זה יכל להיות מדהים ומרגש בטירוף, אבל זה היה כבר יותר מידי העמסה לדעתי, בעיקר למי שלא בקיא בסרטים הישנים. כאילו נראה לי שלמי שלא צפה בהם עדיין אפשר להבין מה הולך גם אם זה הרבה פחות מרגש. להוסיף גם את הבנות גם יהיה מבלבל יותר וגם כבר יותר מידי זולג לסיפור של הסרטים ההם ומאפיל על הסרט הנוכחי ועל הספיידרמן הנוכחי. כי להחזיר את גוון, להפגיש אותה עם פיטר-אנדרו שלהבנתי בא מעולם שבו הוא חי כבר כמה שנים בלעדיה ולטפל בזה כמו שצריך מצריך זמן נרחב שלא היה בסרט הארוך גם ככה ולא הייתי רוצה שיחפפו את זה רק כדי לסמן וי על עוד הופעת אורח. כל הפאן סרוויס והדמויות שחזרו נעשה מאד בחוכמה ובגלל זה לדעתי הסרט הזה ככ טוב. אם היו מכניסים יותר מידי בשביל עוד כמה צרחות בקהל זה היה נהרס כבר.
וגם לאדעת עם כל אהבתי לאמה סטון וגוון שלה לא נראה לי מתאים להביא אותה כספיידרגוון ביקום הזה. גם היא מבוגרת מידי ביחס לפיטר הנוכחי. האמת מתישהו ראיתי שעשו פוטושופ של אלישיה דבנם קרי כספיידרוומן ומאז אני מתה שילהקו אותה כספדיירוומן או ספיידרגוון או משהו כזה בMCU.
הא מצאתי:

המוות של מיי היה נוראי. הייתי לחלוטין בדמעות. אבל זה גם היה מעולה. זה לחלוטין היה רגע הדוד בן שהיה בסרטים הישנים - אבל הוא כל כך הרבה יותר טוב כי בסרטים ההם היה צריך להיות לנו אכפת מדמות שרק הכרנו. אבל כאן זאת דמות שאנחנו מכירים כבר שלושה סרטים. גם לא ציפינו למוות שלה כמו שציפינו למוות של דוד בן.
וואי כן בדיוק!

*מעניין אם בכלל היה דוד בן לפני לספיידר-טום. אני תמיד הנחתי שהייתה עלילה עם דוד שלו שלא ראינו כי לא ראינו את כל העלילה של כיצד הוא מקבל את הכוחות שלו ומחליט להיות ספיידרמן. אבל כשספיידר-טובי מדבר על דוד בן לא נראה שזה אומר משהו לספיידר-טום. זה בעצם יכול להיות מעניין אם בסרט הבא תשולב הדמות של דוד בן. אם כי לא ממש ברור איך זה יוכל לקרות לאור זה שעכשיו אף אחד בעולם לא זוכר מי זה פיטר פרקר.
אני גם הנחתי שהיה ושכאילו אותה עלילה של האחרים פחות או יותר קרתה גם לפיטר-טום ובגלל זה לא הציגו אותה שוב. אבל הוא באמת לא הגיב ממש למשמע "דוד בן". שאלה טובה|תוהה|

*בגלל אורך הסרט גם חתכו כמה סצנות שבהם ספיידרמן נלחם בפושעים רגילים. מה שממש עצוב זה שדובר הרבה על כך שאחיו של טום, הארי, צולם בסצנה שבה הוא משחק איזה פושע רחוב שספיידרמן תופס. והסצנה נחתכה. אני מאוד מקווה שנראה אותה בעתיד בסצנות שנחתכו.
חחחח ראיתי שהוא סיפר על זה אצל גרהם נורטון. שטום יום שלם צילם משהו הפוך וסבל ואח שלו צחק עליו, אז כשרצו ניצב למשהו טום נידב את אח שלו וביקש שהוא יהיה הפוך כל היום והאח סבל. ואז חתכו את זה וטום שמח לאידו:-D

*ראיתי איזה עשר ראיונות שונים עם אנדרו גרפילד (על דברים שונים) שבהם הוא מדבר על כך שהוא לא בסרט הזה והוא לא מבין מה הקטע של אנשים שבטוחים שהוא בסרט הזה.
חחחחח נכון? ראיתי קצת לפני ועכשיו כמה לקטים כאלה (יש מצב שיש לי קראש על אנדרו גרפילד עכשיו) איזה שקרניק מדופלם!!!
כל התגובות כזה "והאוסקר הולך לאנדרו גרפילד על משחקו ב"נשבע שאני לא בסרט"":-D

אבל מה שמעניין אותי זה מתי כבר נתחיל לקבל ראיונות שלו ושל טובי מקגווייר שבהם הם מדברים באופן גלוי על ההשתתפות שלהם בסרט. כרגע עדיין מחכים כי זה עדיין ספוילר. אבל בשלב מסוים כבר ידברו על זה באופן גלוי (כמו שבשלב מסוים כבר דיברו באופן גלוי על כך שטוני מת בסוף אנדגיים) ואז בטוח ירצו לעשות איתם המון ראיונות על איך זה היה להיות בסרט הזה עם הספיידרמנים השונים ואיך זה היה לשמור על הכל בסוד.
וואי כן אני מתה לזה כבר. גם מתה לכל המראיינים שינזפו בהם על השקרנות שלהם:-D

נערך לאחרונה ב:

Lion_Heart

Well-known member

אז הנה כמה נקודות, אני בטח לא אגיע להכל:
וזה הזכיר לי שטום אמר שזה הרגיש כאילו פיטר צריך ללמוד מטום.
*הקטע עם המורים שלו היה מצחיק בטירוף. עצוב שאחד מהם האמין בתאוריות הקונספירציה לגביו, אבל זה גם עשה את זה מצחיק.
הכי מצחיק זה שאחד המורים יצר תצוגה שלמה לכבודו של פיטר.
*אז וואנג הוא הסוסרר סופרים. נחמד בשבילו.
*היוצא דופן כאן הוא איש החול/פלינט מרקו - כי במקרה שלו זה שהוא הפך לאיש חוול לא הפך אותו לאיש רע. הוא היה פושע עוד לפני זה, אבל הוא גם היה בסך הכל איש טוב.
*לעומת זאת בספיידרמן 3 היה גם את אדי ברוק (טופר גרייס) שהיה ונום וגם הוא בעצם איש טוב שהפך לנבל בגלל משהו חיצוני. כמובן שלא הביאו אותו כי זה היה מבלבל עם האדי ברוק/ונום האחר שיש לסוני.
*הקטע שמקס דילון (אלקטרו) מאוכזב לגלות שספיידרמן לא שחור.
*הסיום הזה שבו כולם שוכחים את פיטר הוא נורא עצוב. אבל גם דרך מעניינת לפתוח עידן חדש של סרטי ספיידרמן גם אם ישארו עם טום (וחסר להם אם לא).
*מה שלא ברור לי - איך האפי זוכר את מיי אם הוא לא זוכר את פיטר? הרי הוא הכיר את מיי בגלל שהיה לו קשר עם פיטר, אז אם הוא לא זוכר מי זה פיטר איך הוא זוכר את מיי?
*עם כל האהבה לסרט הנהדר הזה יש קטע אחד שעיצבן אותי והרגיש לי עצלני, חסר הגיון ויחד עם זה גם צפוי לחלוטין - זה שבסוף כשפיטר בא לספר לMJ ונד מי הוא, הוא מחליט שלא לעשות את זה. ולמה? בגלל שעכשיו החיים שלהם לא מסובכים כשהם לא יודעים את האמת? אבל הוא הבטיח להם שהוא יספר להם!!!!! וזה היה כל כך צפוי שהוא יחליט בסוף שלא לספר להם וממש ממש קיוויתי שזה לא מה שיהיה.
*משהו שקצת חבל לי לגבי הסרט - לא היה כמעט ג'יי.ג'ונה. ג'יימסון. נכון שלא היה מקום לו בכל העלילה המורכבת של הסרט. אבל עדיין קצת חבל לי.
הקטע ש שם הסרט "אין דרך הביתה קצת מנבא את הסוף שלו, כי לפיטר אין דרך אחורה, אף אחד לא זוכר מי הוא , אין לו דרך לחזור למי ומה ש הוא היה פעם, ולכן, אני חושב ש הוא לא דיבר עם נד ו MJ...כי הוא נכווה ומעכשיו ישמור על זהותו הסודית ממש ממש קרוב לחזה(ואני הולך לנבא שיטפלו בזה בסרט הבא של דר סטריינג')
אדי ברוק וונום כן ידעו (בסרט שלו בסצנה אחרי הכותרות, הוא גילה את זה...מסיבה לא ידועה,
הולכת להיות סדרת PREQUAL לספיידר טום ולכן אני דיי משער שנראה את דוד בן שם? או שלא , הרגע ש ספיידר אנדרו הציל את MJ היה שובר לב , כי מצד אחד הוא הציל את אחיו מגורל דומה לשלו, ומצד שני זה הזכיר לו את הכישלון האישי שלו, אולי עכשיו הוא יוכל לעבור הלאה ולפגוש את MJ שלו , חלק מהנבלים , שרדו את הסרטים, אז להם ,אני מקווה היה סוף שמח,פחות או יותר

didalf

Well-known member
וואי בבקשה שאפשר להטמיע פה טיקטוק
הסרטון הטיפשי הזה הרג אותי:-D

אוקי מסתבר שאי אפשר להטמיע אבל שמתי קישור שאפשר לראות גם במחשב.

טוב עוד כמה ממים וממצאים אם אני כבר פה

נשבעת שזה בדיוק מה שחשבתי בסצנה הזאת:
1640900960014.png

אנשים חדי עין שמו לב שבסוף, אפילו שMJ כבר לא מכירה את פיטר, היא עדיין הולכת עם השרשרת שהוא נתן לה בסרט השני;-( :
1640900997995.png

חחחחחחח:
1640901042351.png

כן...|פנים|:
1640901075560.png

:-D:-D :
1640901114979.png

נערך לאחרונה ב:

מילי08

Well-known member
אוקיי, אז ראיתי סוף סוף. אני לא יודעת אם יש לי כוח לכתוב או לכולם עכשיו..
בקצרה- נהניתי מאוד אבל לא חושבת שהופתעתי במיוחד. לא קראתי ספוילרים בכלל אבל הנחתי שאני אראה את מי שהראו שם (למרות שלא את כל הדמויות אני מכירה)
אני כן ציפיתי למשהו מטורף כי ראיתי את זה (אני מאוד אוהבת את הציורים שלהם)

ובהיבט הזה קצת התאכזבתי אבל בגדול סרט מאוד מאוד מהנה ומוצלח

didalf

Well-known member
אוקיי, אז ראיתי סוף סוף. אני לא יודעת אם יש לי כוח לכתוב או לכולם עכשיו..
בקצרה- נהניתי מאוד אבל לא חושבת שהופתעתי במיוחד. לא קראתי ספוילרים בכלל אבל הנחתי שאני אראה את מי שהראו שם (למרות שלא את כל הדמויות אני מכירה)
אני כן ציפיתי למשהו מטורף כי ראיתי את זה (אני מאוד אוהבת את הציורים שלהם)

ובהיבט הזה קצת התאכזבתי אבל בגדול סרט מאוד מאוד מהנה ומוצלח
מאד גאה בך שראית בקולנוע!
המשהו המטורף היה עצם ההופעות האלה וכל ולראות את כל הספיידרמנים ביחד. אם אין לך חיבור רגשי אליהם או אפילו הכרות ברור שלא תגיבי כמו בציור.

didalf

Well-known member
ראיונות עם אנדרו גרפילד עכשיו כשסופסוף אפשר לדבר על זה

וכמה ציטוטים נבחרים לעצלנים:

על שלושתם ביחד: (זה כזה חמוד כשהוא מתייחס אליהם כאח גדול ואח קטן שצריך להגן עליו|מאוהב|):

"And then, the fact that I get to be one of those people wearing the suit next to my actual Spider-Man hero, Tobey Maguire, and the brilliant, incredibly talented, heartfelt, funny, good, sweet, perfect Spider-Man of Tom Holland, and I get to be the middle brother, and I get to be in awe of my older brother and in full longing to protect my younger brother,"
----------------------------------------------------------------------------------------------
It sounded incredibly fun, incredibly spiritual — trippy and thematically interesting. On a base level, as a Spider-Man fan, just the idea of seeing three Spider-Men in the same frame was enough
-----------------------------------------------------------------------------------------------
“Oh my god we’re all together in the suits and we’re doing the pointing thing!”

על אחד הקטעים הכי יפים בסרט ובטח הכי משמעותי לספיידי שלו, ההצלה של MJ:

My Spider-Man got to save his younger brother’s romantic relationship, potentially. And to heal the most traumatic moment of his own life through doing it for his younger brother. Making sure that he didn’t have the same fate, there’s something cosmically beautiful about that. It meant getting a second chance at saving Gwen
----------------------------------------------------------------------------------------
You know, the spirit that Zendaya brings to MJ is so heartfelt and pure and loving, and Emma brought that similar unique spirit to Gwen.
-----------------------------------------------------------------------------------------
I will say the image of my catching [Zendaya’s] MJ — that was really beautiful and it kind of sold me on the whole thing.

אבל היה חשוב להם שהסרט עדיין יהיה של ספיידי-טום:
"The theme of mentorship and how these two people across the universe were the only ones that could really, fully understand what this young man was going through, and that was really important to us as well, that it was really about Tom and Tom's character, Tom's Peter, Tom's journey as the center of that," he said. "And we were just there to kind of support and have a lot of fun, and it was so much God damn fun."

על טום שמקנא בחליפה שלו:-D
Tom was jealous because I have little zippers in my suit that I can get my hands out of very easily. To work his phone, he had to use his nose because he couldn’t access his hands.

הרגע שהוא אומר להם שהוא אוהב אותם היה מאולתר!!|מאוהב|
There’s a line I improvised in the movie, looking at [Maguire and Holland] and I tell them I love them. That was just me loving them.

האם הוא יחזור שוב לדמות
I mean, yes, definitely open to something if it felt right. Peter and Spider-Man, those characters are all about service, to the greater good and the many. He’s a working-class boy from Queens that knows struggle and loss and is deeply empathetic. I would try to borrow Peter Parker’s ethical framework in that, if there was an opportunity to step back in and tell more of that story, I would have to feel very sure and certain in myself.

הוא וטובי התגנבו להקרנה אז מי שעשה את המם הזה לא היה מאד רחוק מהאמת:-D
"I still can't believe it happened," Garfield gushed. "I snuck into a theater on opening night and just watched with my baseball cap on and my mask. In fact, I was also with Tobey, me and Tobey snuck into a theater together and no one knew we were there. It was just a really beautiful thing to share together."

וכמה ציורים חמודים:
קרדיט: https://www.instagram.com/lord_mesa/

לא זה הרג אותי;-( :
1641578181064.png

:-D :
1641578204766.png

1641578228597.png

1641578257222.png

ספיידרמן לימי קורונה:
1641578288127.png

טוני החתול

Well-known member
מנהל

וכמה ציטוטים נבחרים לעצלנים:

על שלושתם ביחד: (זה כזה חמוד כשהוא מתייחס אליהם כאח גדול ואח קטן שצריך להגן עליו|מאוהב|):

"And then, the fact that I get to be one of those people wearing the suit next to my actual Spider-Man hero, Tobey Maguire, and the brilliant, incredibly talented, heartfelt, funny, good, sweet, perfect Spider-Man of Tom Holland, and I get to be the middle brother, and I get to be in awe of my older brother and in full longing to protect my younger brother,"
----------------------------------------------------------------------------------------------
It sounded incredibly fun, incredibly spiritual — trippy and thematically interesting. On a base level, as a Spider-Man fan, just the idea of seeing three Spider-Men in the same frame was enough
-----------------------------------------------------------------------------------------------
“Oh my god we’re all together in the suits and we’re doing the pointing thing!”

על אחד הקטעים הכי יפים בסרט ובטח הכי משמעותי לספיידי שלו, ההצלה של MJ:

My Spider-Man got to save his younger brother’s romantic relationship, potentially. And to heal the most traumatic moment of his own life through doing it for his younger brother. Making sure that he didn’t have the same fate, there’s something cosmically beautiful about that. It meant getting a second chance at saving Gwen
----------------------------------------------------------------------------------------
You know, the spirit that Zendaya brings to MJ is so heartfelt and pure and loving, and Emma brought that similar unique spirit to Gwen.
-----------------------------------------------------------------------------------------
I will say the image of my catching [Zendaya’s] MJ — that was really beautiful and it kind of sold me on the whole thing.

אבל היה חשוב להם שהסרט עדיין יהיה של ספיידי-טום:
"The theme of mentorship and how these two people across the universe were the only ones that could really, fully understand what this young man was going through, and that was really important to us as well, that it was really about Tom and Tom's character, Tom's Peter, Tom's journey as the center of that," he said. "And we were just there to kind of support and have a lot of fun, and it was so much God damn fun."

על טום שמקנא בחליפה שלו:-D
Tom was jealous because I have little zippers in my suit that I can get my hands out of very easily. To work his phone, he had to use his nose because he couldn’t access his hands.

הרגע שהוא אומר להם שהוא אוהב אותם היה מאולתר!!|מאוהב|
There’s a line I improvised in the movie, looking at [Maguire and Holland] and I tell them I love them. That was just me loving them.

האם הוא יחזור שוב לדמות
I mean, yes, definitely open to something if it felt right. Peter and Spider-Man, those characters are all about service, to the greater good and the many. He’s a working-class boy from Queens that knows struggle and loss and is deeply empathetic. I would try to borrow Peter Parker’s ethical framework in that, if there was an opportunity to step back in and tell more of that story, I would have to feel very sure and certain in myself.

הוא וטובי התגנבו להקרנה אז מי שעשה את המם הזה לא היה מאד רחוק מהאמת:-D

"I still can't believe it happened," Garfield gushed. "I snuck into a theater on opening night and just watched with my baseball cap on and my mask. In fact, I was also with Tobey, me and Tobey snuck into a theater together and no one knew we were there. It was just a really beautiful thing to share together."

וכמה ציורים חמודים:
אוף זה כל כך עושה לי חשק לראות את הסרט שוב
ראיתי כבר הרבה מהציטוטים ששמת באינסטגרם, אבל חלק לא.
אין לי כוח לקרוא כרגע את הראיונות אבל מעניין אותי אם הוא התייחס לכך שהוא במשך איזה שנה שיקר במצח נחושה לתקשורת כל הזמן.
כי טום יותר שמר על שתיקה בעניין, ולא ראיתי שום ראיון עם טובי אבל הבנתי שהוא לא שמר על הסוד יותר מידי.
אבל אנדרו פשוט שיקר לחלוטין והתעקש שזה מגוחך שחושבים שהוא בסרט הזה כי הוא חושב שהוא היה זוכר אם הוא היה מצלם משהו.

איזה גדול הדבר שהוא וטובי התגנבו להקרנה קולנועית של הסרט. נשמע לי אדיר.

אגב, אני כל הזמן שומע באינסטגרם וטאמבלר שאומרים שעכשיו יש דיבור על לעשות ספיידרמן המופלא 3 - כלומר סרט המשך לספיידרמן של אנדרו. ואפילו דיבורים על ספיידרמן 4 לטובי. אני מניח שאין בזה אמת, אבל אני אהיה שמח לשניהם. כל עוד כמובן ממשיכים לעשות עוד סרטי ספיידרמן גם עם טום (שזה בעצמו עדיין לא בטוח).

אני מצפה לראות בקרוב גם ראיונות עם טובי.
באופן כללי לא ברור לי מה קרה לקריירה של טובי מגווייר. הוא שחקן ממש טוב אז אני לא יודע למה לא רואים אותו כמעט. אני מניח שיש משהו.

אגב, לא קשור, יש סרטונים שמשווים איך טום, אנדרו וטובי מגיבים לפאפארצי. טובי צולם הרבה פעמים צורח ואלים כלפי פאפארצי, אנדרו מנסה להתחמק וטום הכי משחק למצלמות.
אם כי אני מניח שזה קשור גם לכמה זמן הם כבר בעסק כי אני מניח שככל שעובר זמן יש פחות כוח להתמודד עם זה.

didalf

Well-known member
אוף זה כל כך עושה לי חשק לראות את הסרט שוב
גם לי. אחותי החצופה ראתה שוב עם חברות שלה שרצו לראות!!
אין לי כוח לקרוא כרגע את הראיונות אבל מעניין אותי אם הוא התייחס לכך שהוא במשך איזה שנה שיקר במצח נחושה לתקשורת כל הזמן.
כי טום יותר שמר על שתיקה בעניין, ולא ראיתי שום ראיון עם טובי אבל הבנתי שהוא לא שמר על הסוד יותר מידי.
אבל אנדרו פשוט שיקר לחלוטין והתעקש שזה מגוחך שחושבים שהוא בסרט הזה כי הוא חושב שהוא היה זוכר אם הוא היה מצלם משהו.
חחחחח לא לצערי הוא לא התייחס לזה בכלל, אחרת כמובן שהייתי מביאה ציטוט:-D
טום בהחלט גם שיקר בראיונות שראיתי ושאלו אותו, ואת טובי אף אחד לא ראיין כי לא היה לו מה לקדם.
אבל לאנדרו היה כמה סרטים אחרים לקדם השנה במיוחד טיק טיק בום שיצא ממש קרוב לסרט הזה אז שאלו אותו מלא אז הוא נאלץ לשקר מלא.
אני בהחלט עדיין מחכה להתייחסות שלו לשקרניקיות שלו (וגם של טום).

איזה גדול הדבר שהוא וטובי התגנבו להקרנה קולנועית של הסרט. נשמע לי אדיר.
וואי תחשוב איזה מרגש זה בטח לראות את כל הקהל מריע לך כשרואים אותך על המסך.

אגב, אני כל הזמן שומע באינסטגרם וטאמבלר שאומרים שעכשיו יש דיבור על לעשות ספיידרמן המופלא 3 - כלומר סרט המשך לספיידרמן של אנדרו. ואפילו דיבורים על ספיידרמן 4 לטובי. אני מניח שאין בזה אמת, אבל אני אהיה שמח לשניהם. כל עוד כמובן ממשיכים לעשות עוד סרטי ספיידרמן גם עם טום (שזה בעצמו עדיין לא בטוח).
כן אני גם רואה שמועות/קפיינים של מעריצים ויש לי מלא מחשבות בנושא לכן חפירה:
1. מצטערת אבל אין לי ממש עניין בסרט נוסף של טובי.
2. מאדדדדדדדד רוצה כרגע סרט נוסף של אנדרו, אבל יש לי כמה אבלים!!:
2.1. חלק מהמעריצים רוצים שיהיה עם ונום ואני ממש לא רוצה כי זה חייזר מגעיל ולא בא לי.
2.2. הסיפור שלו ושל גוון כ"כ מושלם שאני לא אקבל אותו עם בחורה אחרת וגם לא סרט בלי עלילה רומנטית, לכן:
2.2.1. שימצאו דרך להחזיר את גוון. יש לי לפחות שני רעיונות:
2.2.1.1. הסרט ימשיך מהנקודה שבה אלקטרו המתוקן חוזר ומציל אותה והם עוברים לאנגליה כמתוכנן וחיים באושר [סתומרת יש נבלים ובעיות אבל לא בזוגיות שלהם] (בונוס: עכביש בריטי עוקץ אותה והיא הופכת לספיידרגוון והם נלחמים בנבל ביחד ויוצאים לדייט על ראש הביג בן או לונדון איי).
2.2.1.2. רעיון שראיתי באינטרנט: ספיידרגוון מיקום אחר שבו פיטר הוא זה שנהרג מגיעה. אם כי ראיתי שציינו שיש משהו מוזר בלצאת עם גרסה אלנטרטיבית של החברה המתה שלך אבל לא אכפת לי אני רוצה אותם ביחד. (גוון אמה סטון כן?! שלא יחליפו לי שחקנית פתאום!)
2.2.2. אם לא גוון אז הלאב אינטרס החדש של פיטר יהיה גבר!! (בונוס: בסוף הסרט נגלה שראשי התיבות שלו הם MJ.)

אגב, לא קשור, יש סרטונים שמשווים איך טום, אנדרו וטובי מגיבים לפאפארצי. טובי צולם הרבה פעמים צורח ואלים כלפי פאפארצי, אנדרו מנסה להתחמק וטום הכי משחק למצלמות.
זה הרבה? חשבתי שזה פעם אחת שהוא צרח על צלמים שהפך לבדיחה.
ודווקא ראיתי מלא פפרצי של אנדרו ואמה שהם די מתעלמים מהמצלמות אבל אולי מאז הוא יותר מתחמק.
וטום וזנדיה ראיתי ראיון דווקא הרגישו מאד לא נעים אחרי שצילמו אותם.

נערך לאחרונה ב:

didalf

Well-known member
גם בסרטון קצרצר|מאוהב|
הוא מאד שמח שהוא לא צריך לשקר יותר:-D
ובארוך

נערך לאחרונה ב:

didalf

Well-known member
חחח סופסוף כן. אז זה הלחיץ אותו אבל הוא גם נהנה:-D

“It was stressful, I’m not gonna lie,” he told TheWrap. “It was rather stressful but also weirdly enjoyable.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
“I placed myself in that position of, Well, what would I want to know? Would I want to be toyed with? Would I want to be lied to? Would I want to be kept on my toes guessing? Would I want to discover it when I went to the theater? Would I want to be guessing, guessing, guessing?”
The answer to those questions, he said, was clear. “I would want the actor to do an incredibly good job at convincing me he wasn’t in it. And then I would want to lose my mind in the theater when my instinct was proven right. That’s what I would want.”

תכלס צודק. לדעתי היה נהדר הפקפוק הזה שהם הכניסו לי לראש ואז ההתרגשות כשהם אכן באמת שם.

אני עדיין אבל מחכה לוידאו עם ג'ימי פאלון או מישהו מהמנחים המוכרים שראיין אותו והוא שיקר להם.

מילי08

Well-known member
סוף סוף אין אנשים במשרד (שוב הגבלות קורונה |רקדנית|) ואני יכולה להתפנות לפורום כמו שצריך!
איזה מעפנים, כאילו למה לטרוח ולטרטר אותו?
האמת שגם תהיתי לגבי זה. חשבתי שיהיה לזה המשך כלשהו בסרט, אבל לא היה כלום, ורק רמז קלוש של התייחסות ישירה לדמות שלו.
אחותי ההזויה הזאת מצליחה לא לדעת כלום ברמה שהיא לא ידעה שד"ר סטריינג' יהיה בסרט. ואני אומרת לה איייךךךךך אבל הוא בפוסטר!!! יש פוסטר ענק באיילון!! בכל תחנת אוטובוס שעברתי היה פוסטר! הילדה עיוורת בחיי.
:-D אחותך נשמעת ממש מצחיקה
אההה שמתם לב כשפיטר וMJ התנדנדו בעיר היו כרזות של המחזמר של קאפ!!
לא שמתי לב :-0
האמת הרגיש לי טיפה מוגזם לייק למי אכפת ממיסטריו וגם יש כ"כ הרבה גיבורי על בעולם הזה וספיידרמן היה חלק מהנוקמים שהצילו את העולם מה אתם מתאבססים דווקא עליו?
גם אני לא הבנתי את זה... גם שפטו אותו מיד בלי לתת לו אפשרות להגיב כמו שצריך. בגדול סיפור הרקע היה קצת מצוץ, אבל שיהיה... צריך שיהיה בסיס כלשהו
בכל מקרה הבעיה מחמירה כשבגלל זה לא רק הוא, אלא גם MJ ונד ולא מתקבלים ל MIT. יאו הם כאלה חמודים השלישיה הזאת. בעיקר פיטר וMJ|מאוהב| ונד גם מותק הצחיק אותי איך הוא קצת גלגל שלישי כי גם בראיונות הוא היה טיפה גלגל שלישי
|כן| בעיקר הופתעתי בתמונות פרומו (לא ראיתי כמעט ראיונות מעבר למה ששמתם כאן) שהוא נראה ממש מבוגר! בעיקר עם קרחת
אז פיטר הולך לד"ר סטריינג' שיחזיר את הזמן אחורה אבל אין לו אבן אבל ד"ר סטריינג' מציע לעשות כישוף שישכיח מכולם שהוא ספיידרמן. האמת הרגיש לי מוגזם אבל אז הוא אמר שהם השתמשו בזה גם לשטויות "זוכר את המסיבת פול מון?" "לא" "בדיוק":-D אז שיהיה נזרום. אבל אז פיטר נזכר בכל מיני אנשים שהוא לא רוצה שישכחו אותו ומבלבל את הכישוף ועושה בלגן.
אני מתחילה לאהוב יותר את סטריינג'. בסרט הראשון שלו הוא הרגיש לי לא הכי קשור ליקום ופחות מלהיב, אבל אחרי what if הוא נראה לי הרבה יותר מגניב, וגם בסרט הזה.
לגבי הכישוף... סטריינג' התחיל אותו ממש מהר! הוא בכל ללא נתן לפיטר זמן לחשוב מה הוא רוצה שיהיה. אז אני מבינה את התסכול של פיטר שנזכר תוך כדי באנשים שצריכים לזכור אותו
אזזז כשפיטר מנסה לשכנע את איזה מישהי מ MIT לשקול אותם בכל זאת באמצע הכביש מגיעות זרועות. דוק אוק!!!!!!!!!!!!!!!!! יאאאאא!! והזרועות שלו גונבות טכנולוגיה מפיטר!! אבל פיטר מצליח לשלוט בו חזרהההה!! איזה מגניב. ואז גם מעופף לו הגרין גובלין!!!! ובכל אחד מהם הקהל מריע!! אחותי כמעט התעלפה:-D היא הייתה רואה את הסרטים האלה כשהיא הייתה ילדה זה ממש הילדות שלה אני לא הייתי בקטע אז.
אבל זה היה גם בפרומו אז מרגיש לי קצת מאולץ להתרגש ממשהו שיודעים שיבוא. לפחות לגבי אוקוטופוס. גם ליטרלי היה בתחילה ההקרנה (לפחות כשאני ראיתי) מין סצינה שלהם מבקשים לא לספיילר ואז מראים את ג'יימי פוקס ויש התייחסות לזה שהוא ספוילר.
בכל מקרה הסצינה היתה טובה ופיטר היה ממש חמוד ו resourceful
(בגלל זה גם לא הבנתי למה המשיכו לכעוס עליו אחר כך)
כל הנבלים מבולבלים לראות אנשים שהם חשבו שהם מתו ופיטר פרקר שהוא לא פיטר פרקר די זה כזה מגניב.
|כן|
פיטר מגלה שכולם הגיעו בדיוק מהנקודה שבה הם נהרגים ע"י ספיידרמן ועכשיו מרגיש רע לגבי לשלוח אותם חזרה. די נו לכולם הגיע למות!!
כן... זה יפה שיש לו מצפון ומוסר אבל קצת הזוי
והוא גם כולא את סטריינג ביקום המראה (איזה עידוד מדהים לילדים ללמוד מתמטיקה!!:-D)
:-D ממש. לא הבנתי מילה ממה שהוא אמר שם אבל זה יפה שהוא כזה חכם והצליח לפתור חידה של סטריינג'
שהגובלין שוב משתלט על נורמן ומשכנע את כולם שיותר כיף להיות נבל.
גם את זה לא ממש הבנתי. מה האינטרס שלהם לחזור להיות רשעים כשפיטר מנסה להחזיר להם את החיים הרגילים שלהם? הם בעצמם אמרו שזה חסר להם
עם כוח גדול באה אחריות גדולה" יאאאאאא|מאוהב| כולם הריעו שוב. אבל גאדדד זה משפט מוות. ודודה מיי מתה לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא;-(;-(;-( יאוו פיטר המסכןןןן;-(
זאת היתה סצינה שוברת לב ממש! לא באמת חשבתי שיהרגו אותה
נד רוצה לראות את פיטר ואיכשהו הוא מייצר פורטלים עם הטבעת של סטריינג'!!! יאאאאא יו גו נד!!! ואז הוא מגיע לפיטר פרקר. אבל זה לא הפיטר שלהם. הולי שיט זה אנדרו גרפילד!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 אעאהאעהההההההההההההההה!!! יאוו הצרחות באולם!!!!:-D|מאוהב| איזה כיף זה קהל כזה.
זה באמת ממש כיף לראות עם קהל מתלהב. אני כבר הנחתי שזה מה שיקרה ולא מאוד התרגשתי (בלי קשר לזה שלא ראיתי את הסרטים שלו)
וכל הכבוד לנד שמגלה שיש בו כוחות קסם!
חח וסבתא של נד רק רוצה שינקה את הקורים:-D ואז נד מנסה שוב וברור לנו מי יבוא עכשיו וזה עדיין מרגש - טובי מקגוויר!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! אאעהאהההההההההה שובבבבב!!!!!!!!! עוד צרחות!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! אחותי שזה הילדות שלה כמעט מתה. יאוו כל הסצנה הזאת הייתה מדהימה
:-D הסבתא היתה חמודה. לא מתרגשת בכל למכל ההתרחשות, העיקר שינקו לה את הבית :-D הסצינה של שני הפיטרים והספקות של MJ היתה נהדרת
קודם כל הקטע שMJ ונד מחבקים אותו כשהוא שבור היה ממש יפה וכמעט בכיתי רק מז
ממש!
עלק טום השקרן הזה אומר בראיונות שלצערו הם לא בסרט הזה משקר במצח נחושה!! חשבתי שהוא לא יודע לשמור סוד!!
:-D נראה לי ששילמו לו אקסטרה כדי להצליח לשקר. או שאמרו לו שזה חלק מהתפקיד של ספיידרמן והוא חייב להמשיך לשחק
בשיחה מרגשת על זה שהם מבינים אותו כי כולם עברו אותו דבר. ואז כל הספיידרמנים במעבדההההה מייצרים דברים ביחד יאוו|מאוהב| נד מודאג שהוא יהפוך לנבל כמו הארי אוסברן:-D חח ואז הוא קורא לפיטר ושלושתם כזה "מה?" :-D ואז "פיטר פרקר" "זה עדיין כולנו"
היו ממש חמודים ביחד!
והם יוצאים לפסל החירות (שהוסיפו לו את המגן של קאפ:-D)
זה הצחיק אותי אבל גם הגיוני. כי קאפ שמר על החירות |מאוהב|
ופיטר-אנדרו ופיטר-טום נפעמים ומבובלים לגבי הקורים של פיטר-טובי שיוצאים ממנו
זה באמת הכי מגניב!
חחחח וזה שפיטר-טובי אומר לפיטר-אנדרו שהוא "אמייזינג":-D (כל הכבוד למתרגמים שהבינו את הרפרנס ותרגמו "מופלא" ולא "מדהים").
זה רפרנס שעבר לי מעל הראש...
חחח היה להם ויכוח על מי זה 1 2 ו3 (בתכלס צריך להיות לפי הותק אבל שיהיה) והם משחזרים את הממם הזההההההה:-D
גם את הרפרנס הזה פספסתי
דיברו על זה בקטנה שהוא היה בנוקמים "היית בלהקה?"
:-D
אומייגאדדדדדדדדדדדדדדדדד גיקגזמה!!!!:-D:-D|מאוהב|
:-D
חחח אלקטרו ציפה שפיטר יהיה שחור, ו"בטח יש ספיידרמן שחור איפשהו". מיילס מוראלס איז קאמינג? חסר רק ספיידר פיג תביאו אותו!!
|כן| :-D
נזרקת מהמגדל לאאאאא ונופלת כמו גוון!!!! אעהאא לא MJ!!!!!!!!!! יאוו ופיטר-אנדרו קולט את זה ומציל אותההההה|מאוהב| הדבר שהכי אהבתי בסרטים שלו זה הזוגיות שלו עם גוון אני מתה על אמה סטון והייתה להם כימיה מדהימה (מסתבר שהם היו זוג. גם טובי וקריסטן דאסנט ועכשיו גם טום וזנדיה!! התפקיד מחייב:-D) והם היו כ"כ חמודים ביחד וזה שהיא אשכרה מתה ממש שבר את ליבי. אז זה שעכשיו היה תיקון בשבילו היה כ"כ מרגששש;-(
כאמור לא ראיתי (עדיין) את הסרטים של אנדרו אבל הוא התייחס לזה כאן שהיא מתה אז היה ברור שזה תיקון
ופיטר-טום סופר כועס עליו כי הוא הרג את דודה מיי והוא פשוט מכה אותו ומכה ומכה במטרה להרוג אבל כשהוא בא לשפד אותו פיטר-טובי עוצר אותו. ואזזז הגובלין דוקר את פיטר-טובי לאאאאאאאאאאאאאא:-0
ממש דאגתי כאן! לרגע חשבתי שפיטר טובי ימות :-0
פיטר מבין שהדרך היחידה לתקן את זה היא להחזיר את הכישוף המקורי ושכולם ישכחו אותו. הוא נפרד מהאחים הספיידרמנים שלו:-( ומנד. ומMJ לאאאאא;-( הם מתנשקים כאלה חמודיייים|מאוהב|
זה היה לי עצוב
ואז כולם חוזרים ליקומים שלהם. ואף אחד לא זוכר את פיטר. גם לא MJ ונד יאוו נשבר לי הלב בכל השיחה הזאת עם MJ שהיא לא מכירה אותו;-( הוא כ"כ בודד בעולם עכשיו. גם בלי דודה מיי;-( אבל לפחות הוא אנונימי שוב.
וזה לא ברור לי!! הם הרי למדו בבית ספר ביחד ככה שזה לא רק מחק להם את הזכרון אלא שינה להם את ההיסטוריה. טכנית עכשיו ל MJ ונד אין סיבה להיות חברים כי גם לפני כן לא היה ביניהם קשר. וMJ היתה אמורה להמשיך להיות הנערה המוזרה והמתגוננת. הכישוף לדעתי היה צריך להשכיח רק את ספיידרמן ולא את פיטר פארקר
הוא כ"כ בודד בעולם עכשיו. גם בלי דודה מיי;-( אבל לפחות הוא אנונימי שוב.
זה היה ממש עצוב :-(
למה אני כזאת חופרת ג'יזס?
:-D איל הכנסת את זה בנונשלנטיות לתגובה :-D
אבל לא חופרת! מתארת בפירוט |מאוהב|
ואז אחרי הכתוביות ונום!! חח גם את זה אני צריכה לראות עכשיו? אוקי לא הוא חוזר גם חח זה היה מצחיק. אבל וופס נשאר חתכת טפיל בשולחן.
ח, הכרחתי את האחיין שלי להישאר לשבת :-D הוא התבאס עלי כי כמעט כולם יצאו ונשארו אנשים ספורים באולם. אחר כך הכרחתי אותו להישאר עד סוף הכתוביות :-D
בכל אופן, לא הבנתי מה הקשר שלו לסרט אבל זה כן עשה לי חשק לראות את ונום שעד עכשיו לא נראה לי מושך
והסצנה השניה כמובן ד"ר סטריינג' אבל ציפיתי לסצנה זה היה ממש טריילר. זה נראה מדהיםםםם וליזיייייייייייייייייי|מאוהב|
|כן|גם אני ציפיתי לסצינה

מילי08

Well-known member
באמת?
נכון! שכחתי מזה. הם היו חמודים
|כן|
שאלה טובה. אני מניחה שקווי זמן מקבילים
מעניין. יפה
את ספיידרמן 3 ראיתי מזמן ובלי השקעה. עכשיו אני רוצה לראות את שני הסרטים
הייתי צריכה לחפש מידע על הסרט הראשון כי מסתבר שאני לא זוכרת כלום ממנו
ה שהיה להם תפקיד כל כך גדול זה אדיר. כל הקטעים של שלושת הפיטרים היו מדהימים. כל הנגיעות הקטנות כמו זה שטובי אומר לאנדרו שהוא amazing. אבל כמובן גם הדברים החשובים באמת כמו שהם מדברים איתו על האובדנים שגם הם חוו ועל החשיבות של משפט האחריות. באופן כללי כל אחד מהם הביא משהו משלו.
|כן|
|כן||כן|
נכון. גם לי הפריע
|כן| גם בעיני זה היה קצת קלישאתי ומבאס
חח, באסה לאח שלו... אבל מעניין לראות

למעלה