ספורט נכים: ליבוביץ´ חזרה בה מהודעת

רינו

New member
ספורט נכים: ליבוביץ´ חזרה בה מהודעת

ספורט נכים: ליבוביץ´ חזרה בה מהודעת הפרישה חברת ´קוי זהב´ תאמץ את האלופה האולימפית (3 מדליות זהב בסידני) ובכך תאפשר לה להתכונן לאולימפיאדת הנכים באתונה 2004. ליבוביץ´: "החסות החדשה תאפשר לי לחזור לאימונים, מה שלא יכולתי להרשות לעצמי לפני כן - פשוטו כמשמעו" ynet השחיינית הישראלית המצטיינת, קרן ליבוביץ´, זוכת שלושת מדליות זהב באולימפיאדת הנכים בסידני, חזרה בה מכוונתה לפרוש לאחר שחברת התקשורת ´קווי זהב´ פרסה עליה את חסותה לקראת ההכנות לאולימפיאדת הנכים באתונה 2004. ליבוביץ´, אשר החליטה לפני כחודש לפרוש מפעילות, סיפרה כי מצבה הכלכלי אינו מאפשר את המשך האימונים לאולימפיאדה במתכונת המתאימה ובמקביל שמירה על רמת חיים נאותה. "בתנאים הקיימים אינני מסוגלת לעמוד בנטל הכלכלי", אמרה בהתייחסה למצב. חברת ´קווי זהב - 012´ החליטה לפעול למען הספורטאית המצטיינת. "לא יתכן שספורטאית שהביאה את ההישג האולימפי הגדול ביותר למדינת ישראל – 3 מדליות זהב - תפרוש בגלל בעיות מימון", אמר נועם יעקובי, סמנכ"ל השיווק של החברה שהוסיף: "הרעיון לתת חסות בא מתוך תחושת מחוייבות עצומה לסיפור האנושי של קרן, המונעת מכוח ההתמדה, הנחישות וההישגיות הבלתי מנוצחת שלה. כל מה שהיא רוצה זה להתאמן ולהמשיך להביא כבוד למדינה בתחרויות הבינלאומיות מבלי לדאוג לבעיות כלכליות". "אנו רואים במתן חסות זו מחוייבות אישית כלפי קרן ליבוביץ´ האדם והספורטאי, עם דגש על ערכים ספורטיביים וחברתיים כאחד", מסכם יעקובי. ליבוביץ´ עצמה אמרה ל-ynet: "החסות החדשה שאני אקבל תאפשר לי להתאמן, מה שלא יכולתי להרשות לעצמי לפני כן, פשוטו כמשמעו. יש לי מאמן טוב, קבוצה טובה, אבל התמיכה הכספית וההקצבות שאנחנו מקבלים פשוט לא מאפשרים לנו להתאמן. אני לא יודעת מה יהיה עם יתר הספורטאים הנכים; אני פשוט החלטתי לצאת לתקשורת לגבי המצב הקשה שנוצר ולכן פנו אלי".

למעלה