ספוילר לפרקי ארה"ב: הסיפורים של נוח לוקה והתינוק

sigalit1000

New member
ספוילר לפרקי ארה"ב: הסיפורים של נוח לוקה והתינוק

בראיון עם דילן הוא מספר שעכשיו שדילן הוא בלש הוא יתחיל לשים לב "שהתינוק שלו ושל שרון" לא דומה להם בכלל, ניק יספר לדילן את הפתיון שהוא וסייג' הציבו לרופאה ומה הם גילו מה שיגרום לדילן להתחיל לחקור את הלידה של כריסטיאן "וסולי" ונראה שלרופאה יש את ההסבר לסיפור לידתם החריג, שרון מתחרפנת שדילן חוקר את סיפור כריסטיאן בגלל שהיא לא מסוגלת להתמודד עם המצב....

פטי מוחזרת לבית המשוגעים לאחר שפול מצא אותה ברחוב, ניק מזהיר את סייג' מפטי, דוקטור אנדרסון מציעה לפטי דף חדש, פטי מספרת לסייג' שהיא ברחה מבית המושגעים בליל השריפה על מנת לספר לדילן משהו חשוב על שרון, סייג' מספרת לפטי שליל השריפה הוא הלילה שבנה התינוק לא שרד, פטי מגלה לסייג' ששרון לא הייתה בהריון ולכן היא ברחה מבית המשוגעים לדבר עם דילן, סייג' מספרת לפטי שיש לשרון תינוק למרות שלא הייתה בכלל בהריון, פטי קולטת שהתינוק שנמצא אצל דילן ושרון הוא הבן של ניק וסייג'....

השופטת מהמשפט של אדם חוזרת בעוד שבועיים וחצי לא מפרטים לאיזה סיפור אבל לדעתי זה למשפט של נוח או לסיפור של נטלי....

סאמר מתחילה לעבוד בתעשיות ניומן....

CP אמר שהוא לא מסוגל לכתוב למריה סיפור ולכן הביא את נטלי.....

דמות מגלה שהיא עקרה ודמות אחרת מגלה שהיא בהריון למרות שהיא חושבת שהיא לא יכולה ללדת שוב... יש הימורים מי עקרה ומי בהריון?

זוג ירצה לאמץ ולא יוכל... לדעתי מדובר בדילן ושרון בגלל ששניהם חולי נפש הם לא יוכלו..... או אבי את מקס הקטן....

עוד ספוילרים:
Nick tells Sharon about the kiss

Sandy tries to get Sharon to tell her stuff about Nick, and then tells Sharon to avoid Nick because he's sabotaging her mental health

Sharon realizes that Nick was right - Sandy's up to no good - and decides to run the kiss incident up the flagpole to see if Sandy salutes

Sandy delivers a nutty speech about Nick

Sharon goes to Nick to compare notes; the duo figures out a thing or two about Sandy

Sandy figures out Sharon played her and flips out

Sharon Case says Sandy could be "capable of anything" in that state

Victoria ignores texts about Natalie and the project in favor of snuggle time with Billy

Billy feels guilty about spying on Victoria when Victoria's screen shows visible messages

Later (after sexy time upstairs), Billy comes back and caves in to the temptation to look

Victor returns from his umpteenth second honeymoon and asks Noah to leave the country so Luca can be dealt with

Adam is less than thrilled when Victor criticizes the decisions he made while Victor was away

Adam confronts Victor for not warning him about Noah

Victor refuses to admit Adam is right or that Adam played Luca just right (instead of merely getting a lucky hand)

Luca arrives, baiting Victor about Noah and Adam about Delia

Victor kicks Adam out so he can talk to Luca privately

The situation gets physical but Luca continues to taunt Victor - and mentions he's got a secret file for the police ready (with the dirt on Noah, and Victor's plot with Marco), should anything happen to him

A Santori having that much power puts Victor on the brink of meltdown

Apparently cornered, Victor makes some unexpected, potentially reckless choices while Luca remains elusive... for the moment, or longer

A one time couple may get another shot

A character changes jobs

sigalit1000

New member
הפרק של אתמול: הרופאה כנראה נרצחה והזהות שלה נחשפה....

ניק גילה שהרופאה היא סנדרה אלן הוא ושרון מצאו אותה דקורה בגבה בבית המשוגעים היא כנראה נרצחה.... מי הרוצח לדעתכם?

לדעתי פטי רצחה אותה ויאשימו כמובן את סייג'.....

החטיפה של התינוק לא נחשפה....

דילן יחקור את רצח הרופאה, לידתו המוזרה של הבן שלו, הסיפור של כריסטיאן....

האם פטי תספיק לספר לסייג' ששרון לא הייתה בהריון?

בשבוע הבא: שרון צפויה לקבל טלפון מבית החולים ובו יספרו לה שהבן שלה לא שלה וזה מועבר למשטרה.....

אז בכל פברואר SWEEPS מתרחש רצח....

sigalit1000

New member
נראה לי שאני לוקחת פסק זמן מצחמ עד שחלק מהסיפורים יסתיימו

אני גם ככה לא רואה מנובמבר, אז אני כנראה אפסיק עד שהסיפור של התינוק יגיע לסיומו, כל פעם שאנחנו מגיעים לנקודה שנראה שזה מסתיים זה לא וגם הסיפור עם בילי ונוח אני כבר רואה לאן זה הולך....

שהסיפורים הללו יסתיימו, אשוב לצפות, בקצב שהדברים זזים הסיפורים האלו לא בדרך להסתיים לפני מאי אולי יולי....

ohadcarrington

New member
פטייייי!

זה כזה ברור שזו היא!!!!
או שלא?
לא יודע

יאאא זה נשמע כזה מעניין!
&nbsp
טוב אז ככה, סייג' תגלה, דילן יגלה אחריה בעקבות הרצח, פטי תגלה לסייג', פטי ניסתה לרצוח את הרופאה אבל רק חושבים שהיא מתה ובעצם הרופאה תחזור לחיים ותנקום בשנית...
&nbsp
אה כן שכחתי מזה, זה מסורת בצח"מ, בכל סוויפס יש רצח אבל הוא אף פעם לא אמיתי, נגיד בסוויפס הראשון בשנות ה80 אמרו שניקול סידרה לויקטור התקף לב אבל בעצם ניקי ואווה הסתירו אותו...

ohadcarrington

New member
אווו איזה חמודים פול ופטי

תמיד אהבתי איך שהוא מטפל בה!
&nbsp
סייג' תגלה ובסוף גם פטי תמצא דרך לברוח מבית המשוגעים ותעשה משהו, זה צפוי...

sigalit1000

New member
אני חושבת שאני יודעת מי הרוצח/ת של דוקטור אנדרסון, מי לדעתך

הרוצח?

לדעתי מדובר באחות שחטפה את כריסטיאן מבית החולים וטיפלה בו עד שהוא היה חזק מספיק ואז היא מסרה אותו לדוקטור אנדרסון שמסרה אותו לשרון, זוכר את האחות? היא גם זו שסיפרה לניק וסייג' שהתינוק לא שרד....

למעלה