ספוילר לפרקים שישודרו בחודש הבא: המשפט של ויקטור

sigalit1000

New member
ספוילר לפרקים שישודרו בחודש הבא: המשפט של ויקטור

במהלך החודש האחרון מצולם המשפט של ויקטור, וממשיכים לצלם גם בימים אלו, מאוד מעניין.... אין לי ספק שויקטור יחמוק .....

אני מאוד מקווה שזה לא אומר שסיפור התינוק לא יתגלה עד להתקדמות בסיפור הזה....

נראה לי גם שאנחנו בדרך לניק/שרון... צ'לסי/דילן.... אדם/סייג'.....

sigalit1000

New member
שחקנית חדשה, האישה שאמורה למסור לניק וסייג' את התינוק שלה

ניק וסייג' בדרך לאמץ תינוק חדש, כבר בשבוע הבא הם יפגשו עם צעירה בהריון שמעוניינת למסור את התינוק, יש לה עוד אופציות.... האם ניק וסייג' יהפכו להורים ל2? או שמשהו יקרה בתהליך האימוץ והם יקבלו רק את כריסטיאן בחזרה?

הראיון המלא עם השחקנית החדשה:

A member of suds royalty is coming to The Young and the Restless. The CBS serial has hired Devon Martinez, daughter of Emmy winner A Martinez (Santa Barbara, Days of Our Lives), to play Shawn Taylor, a young pregnant woman who is looking for the ideal parents to adopt her child. Will Sage (Kelly Sullivan) and Nick (Joshua Morrow) pass the test? Martinez, a recent grad of the Yale School of Drama, will hit the air Tuesday, March 1. She gave us the lowdown on her TV debut.
So what’s Shawn’s story? And how high are her standards? Because Sage and Nick are kind of a mess.
Shawn is in her third trimester and feels strongly that she’s not ready to raise a baby on her own, so she’s come to town to put out feelers. She’s considering Nick and Sage but she’s talking to other couples, as well, and still trying to make up her mind. She’s, like, “Who are these people? What is this town like? How is everyone connected?” It’s been fun studying the back stories. Everyone, including Nick and Sage, has been through so much! But, despite their circumstances, what are their core values? It’s been fascinating to play a woman in Shawn’s position and getting to the heart of what really matters where you’re looking to give up your child.
Does Shawn have a baby daddy who’s going to show up at the eleventh hour and make this adoption difficult? After all, this is a soap opera.
I don’t know! They aren’t revealing much about her background or her family. I’ve shot about a dozen episodes so far and very little has come up. We just know that Shawn hasn’t had the easiest run of it, that she’s vulnerable and trying to do the right thing without a support system.

What impression did you have of soaps as you were growing up?
I don’t even have a first memory because soaps have always been a part of my life. I really love the idea of investing in characters longterm. It’s such a unique thing in this business. Soaps have been a huge part of my dad’s life and I’m grateful to have that window into his world. He’s had the best relationships with the soap people he’s worked with—actors, producers, crew—and he’s even had long friendships with some of the fans. I respect that so much, especially when I see how enriching it has been for him. And now I’m getting a taste of that directly. Working with Josh and Kelly has been incredible. They’re such great actors. I did my final callback audition with Josh and it made all the difference. I’m really honored to be in their company. And I’m really happy to be working with [executive producer] Jill Phelps. My dad has a great history with her.

ohadcarrington

New member
מממ את יודעת במה נזכרתי!

לפעמים במהלך תהליך האימוץ צריך לתת דגימת דנ"א ואז כשייבדקו את הדגימה של סייג' יראו שיש לה דנ"א משותף עם התינוק, שכבר עלו על זה בבית החולים שהוא לא של שרון...
&nbsp
לדעתי, לא יהיו שני ילדים, זה ייעצר באמצע וכריסטיאן יחזור לסייג'...

sigalit1000

New member
אתה מכיר את האבא במציאות של השחקנית החדשה? הוא שיחק

באופרות סבון אחרות הבנתי, נכון?

אתה יודע מה לדעתי יקרה, בחודש מרץ: צ'לסי כבר יודעת שכריסטיאן של אדם, שרון תגלה שהתינוק לא שלה אבל לא תדע של מי, האישה שבהריון תעבור לגור עם ניק וסייג' תעשה להם בעיות כמו לגנוב או משהו בסגנון היא תלד ותמסור להם בטח תינוקת.....

בחודש אפריל: שרון מגלה שהתינוק שאצלה הוא כריסטיאן אבל לא מספרת כי לניק וסייג' יש תינוק אחר, האבא הבילוגי של התינוק המאומץ צץ ולוקח אותו כי הוא לא ויתר עליו והאימוץ לא חוקי.....

בחודש מאי: סייג' נשברת לגמרי בשל אובדן של תינוק נוסף, ואז שתי אפשרויות: פטי תגלה והסיפור יתגלה, או שכריסטיאן יהיה חולה ויצטרך משהו מההורים שלו שרון שיודעת שהוא הבן של ניק וסייג' תאלץ לספר בשביל להציל את התינוק וניק וסייג' יקבלו את התינוק בחזרה....

מה שלא מסתדר לי בסיפור זה שCP אמר שלסייג' וניק יהיה תינוק נוסף ולסייג' יהיה תינוק מניק ותינוק מאדם [כריסטיאן] והתינוק מניק יקשור בין ניק וסייג' גם אם ניק וסייג' יפרדו.... השחקן שמגלם את ניק הבטיח בראיון שניק וסייג' יקבלו את כריסטיאן בחזרה בסופו של דבר לכל המאוחר במאי....ושיהיו הפתעות [האימוץ]

חוץ מהסיפור עם לוקה לא קרה שום דבר חריג עם ויקטור, זה לגבי הסיפור עם מרקו, הרצח של קלי, החטיפה של ג'ק, השיחרור מהכלא של פושע אלים שרצח את הבעל של נכדתו והארוסה של נכדו, הגניבה של ז'בו בזכות חתימות מזויפות של מרקו ועוד.... אולי יקרו עוד דברים אבל לא ראיתי משהו חריג....

ohadcarrington

New member
אין לי מושג מי האבא...

מה השם של השחקנית?
&nbsp
עד אפריל? זה הרבה זמן... אבל נשמע מעניין...
&nbsp
אז כנראה שהאימוץ אולי לא יבוטל, יש מיליון אופציות...
&nbsp
אה אז ויקטור נשפט על הדברים הרגילים? אז הוא בטוח יתחמק

sigalit1000

New member
אני הבנתי שהשם זה דיבון מרטינז של הבת, מוכר לך שם המשפחה?

המשפט של ויקטור עוד לא התרחש בפרקים זה יהיה בעוד שבועיים, לדעתי הוא נשפט על הדברים הרגילים ,יש מצב שמשהו יקרה בשבועיים הללו כמובן שכפי שאמרת הוא יחמוק.....

שמת לב שיש כאן הודעות עם 100 צפיות?

ohadcarrington

New member
אהההה אני יודע מי זה!

זה אדוארד מימי חיינו, דמות מיותרת לגמרי, מתפלא שלא הרגו אותו עדיין...
הוא דמות חדשה יחסית שם, אני מכיר אותו מג'נרל הוא היה שם בתחילת העשור הקודם...
אאל"ט היה לו תפקיד קטן ביפים, הבן של מוטגומרי זה שנתן לוויאט את היהלום...
&nbsp
לגבי הצפיות, זה סופר לפי הפעמים שהדף נטען או שההודעה נפתחה אז זה די מטעה... אבל כן זה מעודד

ohadcarrington

New member
מה הוא עשה?

אם ככה זה ישודר רק בתחילת אפריל סוף מרץ ככה...
&nbsp
אין לי בעיה עם ניק/שרון, צ'לסי/דילן, אדם/סייג' מבחינתי תשחקו איתם ביניהם כמה שאתם רוצים...
רק תשאירו את ויקטוריה לבד, את ויקטור וניקי ביחד ואת ג'ק ופיליס ביחד...

למעלה