ספוילר: החלום ראיון עם ניק, הצעת נישואין מפתיעה

sigalit1000

New member
ספוילר: החלום ראיון עם ניק, הצעת נישואין מפתיעה

בילי מציע לויקטוריה נישואין ומתכנן החתונה הוא להם....

סאמר עוברת לגור עם נטלי כחלק מהתוכנית של ויקטור בזמן שנטלי מדווחת לפיליס....

דילן וניק מתאחדים על מנת לחקור את הסודות הנוספים של הרופאה ואת הגורם שפטי הרגה את הרופאה....

סייג' חולמת ורואה את פטי עם תינוק ומבינה שהמפתח לתעלומה אצל פטי....

בראיון עם ניק הוא מספר שאין ספק שניק וסייג' יגלו שכריסטיאן בחיים ויקחו אותו בחזרה, זה צפוי לקרות בקרוב....

ניק חושף שכריסטיאן הבן של אדם וזה יתגלה רק בעוד כמה שבועות....

שני הגילויים לא יכולים להתרחש ביחד, קודם יתגלה שכריסטיאן בחיים בעוד כמה שבועות יתגלה שכריסטיאן של אדם....

ניק מאשר את הספוילר של CP במורד הדרך ניק וסייג' יזכו בתינוק נוסף....

ohadcarrington

New member
השאלה היא...

האם ויקטוריה תסכים? הם התקרבו מאז התאונה? עוד לא הגעתי לפרקים האלו...
&nbsp
מהמהמה? מה קורה שם בין פיליס, סאמר וויקטור?
&nbsp
יש מצב שהגילוי יתחיל בסוויפס כמו שאמרת... ואם סייג' וניק ויחזיקו ויביאו עוד תינוק אז אני בכלל אהיה מרוצה...

sigalit1000

New member
ספוילרים לגבי: ויקטוריה, אשלי, סאמר, הילארי, פטי והתינוק

בפרומו לשבוע הבא אשלי מגלה לרופא שהיא בהריון אם זה נכון אז לא ידוע מי האבא הרופא או בן....

בילי מציע נישואים לויקטוריה היא כנראה תענה בחיוב, ויקטור אומר לבילי שהוא לא יעמוד בדרכם בשל האהבה הגדולה בין שניהם..... מתכנן חתונות מלוהק מה שאומר שהיא תענה לו כן....

לסאמר יש סיפור גדול על נטלי [לא קראתי את הספוילרים אשמח להפתעה במהלך הפרק] סאמר ולוקה בדרך לרומן.....

פטי במצב של הלם בשל מה שקרה לרופאה, סייג' היא היחידה שעזרה לה בבית משוגעים והיא גם משוכנעת שזו הגנה עצמית להבדיל מפול שמאשים את פטי ברצח ואת עצמו בזכות סייג' פטי לא תואשם ברצח ופטי תגמול לה בעזרה עם כריסטיאן.....

הילארי רוצה לשלוט בגנואה סיטי דיבון מוכן לעזור לה וניל יכול להיות זה שיפיל את התוכנית לא בהכרח במודע.....

האמת על כריסטיאן מתגלה וזה יכול להרוס 2 משפחות....

בראיון עם ניק הוא סיפר שקודם יגלו שכריסטיאן בחיים והוא יחזור לניק וסייג' ובהמשך יגלו מי האבא....

ויקטור מלמד את נוח לקח....

צ'לסי מודאגת לגבי עתיד יחסיה עם אדם....

CP אמר שהוא לא מסוגל לכתוב למריה ולכן הביא את נטלי, לא ברור לי מה זה אומר....

סוכן אימוץ מלוהק, מי הזוג שיאמץ? או ינסה לאמץ?

השחקן שמגלם את אדם צילם השבוע בניו יורק את הפיילוט לסידרה בפריים טיים אם הסידרה תצליח הוא יצלם אותה במשך חצי שנה, CP אמר שאדם לא יעזוב את צחמ, או שיחזור השחקן הקודם, או שילהקו שחקן חדש קבוע או זמני...

אני מקווה לאדם וסייג' מצידי ניק יכול להיות עם צ'לסי או פיליס אפילו שרון חחחחח

ohadcarrington

New member
וואו וואו שבוע עמוס...

דיייי אשלי בהריון? איזה יופי

&nbsp
איכככ בילי החדש וויקטוריה זה איכס! את אוהבת אותו?
יש לך מושג מתי נפטרים מלוקה כבר? אני לא סובל אותו...
אווו איזה שיתוף פעולה יש שם עם סייג, פול ופטי

נו נראה לי שהילארי עוד לא התאוששה מהתרדמת ושהיא עדיין הוזה, אין מצב שהיא תשלוט על ג'נואה סיטי היא מטומטמת מידיי...
אז הסיפור עם התינוק אכן נגמר מוקדם...
מה קורה שם בין ויקטור ונוח?
ובין צ'לסי ואדם?

לדעתי CP במשבר כתיבה, אני מקווה שמריה לא תעוף...
אממממ לגבי האימוץ, לדעתי, פיליס ועוד מישהו... למרות שזה לא סביר...
&nbsp
לגבי מה שרשמת על הזוגות אני מסכים אם אדם יעזוב, אבל אני דיי אוהב את המצב עכשיו של כל הזוגות חוץ מזה שפיליס וג'ק לא ביחד וזה מזעזעעע!

sigalit1000

New member
אממ לגבי בילי החדש

עוד לא יצא לי לראות אותו בפרקים [לא ראיתי מנובמבר] יצא לך לראות אותו במשהו אחר לפני צחמ?

לוקה שם ולא הולך לשום מקום, זוכר שCP אמר לנו שסיפור הילדה של לוקה ומריסה צפוי לשוב ביולי? לדעתי הוא כרגע נשאר והוא לא בחוזה....

אני קצת מאוכזבת שפול לא זה שחוקר ומגן על אחותו, ודווקא דילן, סייג' וניק כן....

הסיפור של התינוק נגמר, אבל לגבי מי האבא אני חושבת שנגלה סביב אפריל/מאי...

לדעתי ויקטור כועס על נוח והתאהבות שלו במריסה והוא ילמד אותו לכך שמשפחה ועסקים זה מעל בת זוג... רק הימור.....

לדעתך אשלי באמת בהריון? אולי זה חלום? נצטרך לחכות ולראות, אם כן מי לדעתך האב?

לגבי האימוץ חשבתי שאולי אבי תאמץ את מקס הבן של בן אם לא אולי דילן ושרון ואם לא אולי כריסטין ופול....

רגע אז אתה אוהב את כל הזוגות חוף מפיליס ג'ק? ומה לגבי ויקטוריה ובילי?

לגבי אדם/צ'לסי כרגע הם במצב מצויין, הבעייה שהיא לא מקבלת אותו כמו שהוא ודורשת ממנו שינוי כל הזמן ,בעייה נוספת סביר להניח שצ'לסי תגלה שכריסטיאן הבן של אדם בקרוב ורק בהמשך יגגלו היתר, עד כה צ'לסי מאיימת לקחת את קונור ולעזוב שמשהו לא מוצא חן בעינייה והיא כועסת עכשיו יש לאדם תינוק חדש אז האיומים כבר לא שווים כי לאדם יש 2 ילדים עכשיו היא לא יכולה יותר לקחת את בנו היחיד....

ohadcarrington

New member
ממממ ראיתי אותו בGH בתור ד"ר דרייק...

לא סבלתי אותו במיוחד וגם לא התמדתי אח"כ לצפות בסדרה כי לא סבלתי אותו והדמות של קריסטל (בובי איקס AKA מייסי פורסטר) התפיידה באותה תקופה...
&nbsp
מה ביולי? מה? מה? אוףף למה? טוב, אז אין ברירה אלא לסבול אותו... אבל מה יעשו עם הילדה ביולי?
&nbsp
מממ לפול יש עבר כזה... יש לו רגעים של סלידה מהחוקים בשביל להגן על אלה שקרובים לו, אאל"ט הוא עשה את זה עם כריסטין כמה פעמים...
&nbsp
לגבי האבא אני מסכים איתך, רק בחודשיים הבאים נדע...
אז מה היה הסיפור של הסוויפס בעצם?
&nbsp
ויקטור בכלל בקשר עם נוח? את יודעת הם לא כאלה קרובים... אבל יש מצב שויקטור רוצה ללמד אותו לקח...
&nbsp
וואו אם אשלי תהיה בהריון אני אהיה מאושררר! גם ממש בא לי שברוק מהיפים תהיה בהריון! אבל לא נראהלי שזה יקרה בקרוב
יכול להיות שזה יגמר בהפלה כמו בסיפור של ברוק מלפני כמה שנים...
&nbsp
מממממ דילן ושרון לא נראהלי... היא תהיה עסוקה בלבכות... אבי ומקס אולי... לדעתי הכי סביר כריסטין ופול, זה גם מתאים לסיפור החדש שלה...
&nbsp
חחח לא מבחינתי הזוגות זה עוד ככה:
ניקי + ויקטור
אבי + בן
צ'לסי + אדם (לא סובל את שתיהם אבל אין לי בעיה איתם ביחד...)
ניק + סייג'
שרון + דילן
נוח + מריסה
קווין + מריה/נטלי
&nbsp
אפרופו נטלי, מה התפקיד שלה בכלל בצח"מ?
&nbsp
אז הם לא בסדר אם היא מאיימת לעזוב עם קונור

ממממ לדעתי אדם הוא האבא... וצ'לסי ואדם יפרדו ויחזרו יותר מאוחר...

sigalit1000

New member
אני אנסה לתת לבילי צאנס

מה שמפריע לי בסיפור בילי ויקטוריה זה שויקטוריה הייתה בת 16-18 שבילי נולד וזה פער גדול מידי לזוגיות.....

אני מסכימה עם מה שאמרת עם פול וזה בסדר להגן על הקרובים שלו אבל על פטי הוא לא מגן מבחינתו היא רוצחת.....

הסיפורים של הSWEEPS היו:
1. הרופאה נרצחה [קרה] - אולי נגלה שהרוצחת לא מי שאנחנו חושבים....
2. המשפט של נוח [לא קרה]....
3. הגילוי שהתינוק בחיים [לא קרה] האושא של ניק, אדם, סייג' ומשפחת ניומן למול העצב של דילן, שרון ופול.....

נוח עובד בניומן, אדם, נוח וויקטור עובדים יחד להפיל את לוקה והמשפה של לוקה, נוח לא כזה מצולח בשום תחום [התאונה עם בילי, הסיפור עם מריסה ולוקה, והעבודה בניומן להפיל את לוקה]..... יש גם תוכנית ביניהם שאני לא כל כך יודעת מי נגד מי אבל נוח החוליה החלשה וויקטור לא יאהב זאת.....

לגבי ברוק בהריון זה כנראה לא יקרה יש את קרולין וניקול שבקרוב יולדות, ואת מקומן תחליף סטפי ואולי קווין..... אולי אחרי סטפי וקווין....

חשבתי שאולי הנערה שמלהקים היא לא לתפקיד פיית אולי זו בת אבודה של דילן?

נטלי היא המרגלת של פיליס ובילי היא עובדת איתם, היא מבינה במחשבים כמו קווין פישר, סאמר שגם עובדת בניומן אמורה לגור יחד עם נטלי החנונית ולגלות מה היא מסתירה או שמבחינתם היא עובדת איתם [לא יודעת] בפועל נטלי מדווחת לפיליס ובילי על מה שקורה, ברור שיהיה משהו בין נטלי וקווין [לדעתי כמובן] אולי נטלי היא בת של מישהו שאנחנו לא יודעים וכמובן שתהפוך ליפת תואר מחנונית בהמשך [כמו אלי ביפים והאמיצים]....

ohadcarrington

New member
מההה? איפה הסוויפס פה?

זה לא סוויפס אם זה רק הרצח!
זה חרא סיפור לסוויפס, זה לא היה מעניין בכלל!
באסה

&nbsp
לגבי בילי וויקטוריה, היום זה נראה כאילו בילי יותר מבוגר מויקטוריה

&nbsp
פטי הייתה לפני פול בסדרה, את פטי אני מכיר עוד משנות ה80 ופול רק מסוף ה80 תחילת 90 ככה...
אולי סתם כתיבה דפוקה, אולי פול מתכחש לה...
&nbsp
פחחחח ידעתי שזה יקרה עם נוח ככה עוד כשהוא היה ילד

הוא היה ילד חמוד אבל לא יוצלח ברמות

ויקטור יידרוס את נוח אם הוא ייצטרך בדרך לפסגה...
&nbsp
בת אבודה של דילן?
יכול להיות... לא יודע אם זה מסתדר עם השנים... אבל יש עוד זמן עד שיגדילו את פיית'
&nbsp
אההה נטלי בצד של פיליס... הגיוני...
לדעתי יהיה רומן קנאה כזה של קווין נטלי ומריה...
ממממ לגבי נטלי בת של מישהו, אולי היא שלי אשלי? לא יודע...
יש משהו לגבי אשלי וההריון?

sigalit1000

New member
אבי בהריון לא אשלי....

יש הודעת לליהוק לשלוש תפקידים ואחד מהם זו נערה מתבגרת בגיל 16-20

There is a casting call for a strong actress to play Evelyn, a wedding planner who is attractive, pulled together, and business-like.

There is a casting call for someone to play the role of Mrs. Sartin, an adoption counselor who is in her 30s to mid-40s.

There is a casting call for a teenage girl [older teens 18-20] She is pretty yet extremely practical

אז או דמות חדשה [אבודה] אבל זו כבר נטלי לא? בת אבודה של מישהו, או פיית.....

לא נראה לי שיהיה רומן קנאה של קווין נטלי ומריה, כי נטלי היא המחליפה של מריה כי CP לא מסוגל לכתוב למריה..... זה סיפור זהה לסיפור בל תורן לא?

קשה לדעת למי קשורה נטלי לפי צבע השיער היא מתאימה לדוקטור אנדרסון ופיליס אבל הכל יכול להיות.....

sigalit1000

New member
הסיפור של אשלי קצת מסובך עם כל המעורבים אבל בעיקרון לאשלי יש

גידול, היא בבית החולים ובן רוצה לעשות לה מספר בדיקות לגלות מה הבעייה, הרופא השני [סימון, או איך קוראים לו?] אומר לבן שהוא יעשה את הבדיקה ככה בן לא יגלה את הסמים שסימון נותן לאשלי, סימון שם את הדם של אבי במבחנה ובן חוזר עם התוצאות שאשלי בהריון בפועל אבי בהריון....

sigalit1000

New member
אשלי ואבי "בהריון" באותו זמן, אני מקווה שלא יחטפו את התינוק

של אבי ויתנו אותו לאשלי או שישכנעו את אשלי שהיא באמת בהריון.....

סימון זה הרופא "שהציל" את הילארי, אני לא יודעת איך קוראים לו אולי זה לא השם, הסיפור עם הילארי היה כזה משעמם שלא צפיתי בחלקים עם הרופא....

הsweeps באמת משעמם, אתה חושב שצפוי לקרות משהו? בעצם מתי קורה משהו? בתחילת הSWEEPS או בסוף הSWEEPS?

ohadcarrington

New member
לא יכול להיות הריון רגיל עם הפלה של אבי באמצע?

אהההה ד"ר נביל, בסדר, אני זוכר אותו

&nbsp
הסוויפס בעצם נפרס על כל החודש והמטרה היא שהרייטינג יהיה הכי גבוה בחודש הזה, אנחנו רק באמצע החודש ככה שיש עוד זמן לסוויפס...
זה הולך ככה:
בנובמבר, פברואר, מאי, ויולי. במהלך הסוויפס נקבעים המחירים לפרסומות ברשתות הטלויזיה האמריקאיות. הסוויפס מתחילים ביום חמישי, ונגמרים ביום רביעי. הם נמשכים ארבעה שבועות. אלו התאריכים שלהם:
נובמבר: מהשבוע הראשון של נובמבר ועד הרביעי
פברואר: מהשבוע הראשון של פברואר ועד הרביעי
מאי: מהשבוע האחרון של אפריל ועד השלישי של מאי
יולי: מהשבוע השני של יולי ועד הראשון של אוגוסט

sigalit1000

New member
מה לדעתך יקרה? מה היית רוצה שיקרה?

זה נראה כמו פרקים רגילים אולי השיא לפנינו לפי מה שרשמת יש סיכוי שעוד יקרו דברים.....

מה שיקרה לדעתי זה שהתינוק יחזור [מה ההגיון בלראות את סייג' כל יום מתעוררת מסיוט שהיא שומעת בכי ולא מוצאת אותו?] מיצינו.......

הייתי רוצה סיפור מוביל עם כריסטין, כריסטין נעלמה מהסידרה נגיד ל5-6 חודשים? יש לך מושג? אם כן אשמח שהנערה שמלהקים הבת שלה או אפילו נטלי, ממש אשמח לעלילה מרתקת חדשה עם שחקנים אחרים.....

מה אתה היית רוצה?

למעלה