ספוילרים מעניינים לשבוע, ועל הדמות בלה

sigalit1000

New member
זה נכון, גם בקודי לפעמים יש בעיות, יש מקרים שצריך לסגור את

התוכנה ולפתוח שוב, אבל ראיתי שם את making a murder and fuller house וזה עבד יחסית בסדר לא הייתי צריכה להוריד למחשב ויכלתי לראות מתי שרציתי, הגיוני מאוד שקודי מעותק חחחח כנראה תירגמו אותו,יש לי את זה שבעברית יש מצב שגירסאות אחרות יותר בסדר ואין להם את הבאגים שיש אצלי.....

היה לי גם משהו כמו שסיפרת עם הוחלפו בלידתן גם אני עדכנתי וזה לא עזר עד שהתייאשתי והורדתי את הסדרה למחשב אבל חוץ מהסדרה הזו לא ראיתי באתרים בצפייה ישירה מלבד קודי.....

estee from ynet

New member
A friend of mine has Kodi on his PC

But he mostly watches movie & TV series on the sites that I gave him.
Unlike me, he can still watch everything on the most popular free site.

ohadcarrington

New member
אוי שילה שילה

כן היא אחת הדמויות האהובות עליי
.
הממ הייתה עלילה ששילה חזרה בתור פיליס (בזמנו מישל סטנפורד) וחטפה את לורן, אז מול לורן עמדו שתי פיליס והיא ירתה בשילה, או לפחות ככה אמרו לנו.

ohadcarrington

New member
מנסיוני, גם כשלוקחים הפסקה של חמש שנים מצעירים

או בכלל מכל אופרת סבון, קל מאוד להשלים את החסר
.

estee from ynet

New member
Summer

She is not pregnant. However, manipulative Luca came up with a new plan - he just asked stupidly naive Summer to marry him, and she said YES.

Nick has in the meantime gone to look for evidence against Luca.

sigalit1000

New member
תודה, יש לך מושג בן כמה השחקן שמגלם את לוקה? הרבה לא אוהבים

את סאמר אבל אני כרגע משאירה לה את הספק כי היא יהודייה, היא לא מדברת על זה כמעט אבל אחותה ג'ואי מתגאה בזה ומדברת על זה המון, אז אני משתדלת לא להיות אנטי נגד שחקנים יהודיים... אבל, תמיד יש מצב שהדמות תעצבן אותי....

sigalit1000

New member
באמת? לא ידעתי על לוקה... ראיתי שמל יאנג צייץ שטרוויס חוזר

לא הבנתי אם הוא בקרוב חוזר לפרקים או בקרוב חוזר לצילומים..... שאלו אותו בתגובה לציוץ אם זה מרמז על חזרה של ביילי/קלואי הוא לא ענה..... את אוהבת את טרוויס? לא יצא לי לראות אותו בשביל להחליט.....

מה דעתך על ניק צ'לסי? כל הרמזים אומרים שזה הולך לקרות עד שיהיה אדם חדש או שהנוכחי יחזור [שזה פחות נראה לי הגיוני].....

מי השחקנים היהודים שהיו בצחמ? ידוע לי על השחקן שגילם את בראד קרלטון ועל השחקנית שגילמה את סייג' וכרגע מהשחקנים שמשחקים יש את סאמר ועכשיו אני יודעת שגם לוקה, היו עוד או שיש עוד?

sigalit1000

New member
שחקנים שיופיעו בקרוב וליהוקים

There is a casting call for the role of "Dean", a 30 something, compelling, attractive, honest, with a strong sense of ethics.

There is a casting call for an African-American man, named Ellis, in his late sixties/early seventies, who has drifted away from his family and wants to right some wrongs from the past.

The Young and the Restless' co-creator, Lee Phillip Bell, makes a guest appearance on September 1

Chrishell Stause's arc as Bethany will stretch into late summer

Michael Graziadei reprises his role as Daniel Romalotti

Tristan Rogers returns as Colin in August

הגבר האפריקאי הוא כנראה האבא של ניל, שני ההורים שלו אמורים להופיע כחלק מעלילה חדשה....

הליהוק של dean יש הטוענים שזה הליהוק של chance שהוא בעצם פיליפ הבן של נינה לא? הוא מי שקלואי תציג כאבא של בתה, בלה.... לא ידוע אם הוא יקח חלק בהונאה או יאמין שהיא אכן בתו....

sigalit1000

New member
אני כמעט בטוחה שטרוויס חוזר לויקטוריה כי ראיתי תמונות וגם

mal young צייץ בטוויטר לדעתי זה ישודר בשבוע הבא, הוא מופיע בתמונה ליד שרון ואומרים ספוילר, יש גם תמונות של פיליס ודניאל, קווין עם בלה וקלואי בפארק.... וניק עם קונור....

אבל זה נכון יש המון שמועות לגבי dean יש שאומרים שזה ליהוק לאדם, יש שאומרים לבן של נינה ויש שאומרים מישהו לויקטוריה......

estee from ynet

New member
Travis is gone, but he left the door open

From Comings and Goings:

With his character leaving Genoa City, it appears actor Michael Roark has wrapped up his run as Travis...at least for now. The actor thanked the cast, crew, and fans on Twitter, but also left a teaser about a possible return to "The Young and the Restless" in his post.
Could this sudden departure be due to Mal Young taking over for Jill Farren Phelps? Stay tuned to Soaps.com for updates as they become available.

ohadcarrington

New member
אוי אני לא אוהב את לוקה

ועכשיו כל הרעיון הזה שהם ייתחתנו בכלל מזעזע, סאמר עוד איכשהו נסבלת אבל גם יכולה לעצבן אותי לפעמים.

sigalit1000

New member
אדם הנוכחי עזב כרגע וזה יפנה את הדרך לצ'לסי ניק... אבל אז

הם יראו אם הסדרה של אדם תצליח יהיה ליהוק מחדש ובנובמבר סוויפס נראה אדם חדש אם הסדרה לא תצליח יש מצב שהוא יחזור..... זו דעתי.....

מה שכן שיש ליהוק לדמות dean שיש האומרים שזו דמות חדשה, יש שאומרים שזה ליהוק לבן של נינה ויש שאומרים שזה ליהוק מחדש של אדם, אם זה הליהוק מחדש של אדם אז כבר בחודש הבא הוא יתחיל לצלם זה מה שרשום בהודעת הליהוק....

אם אדם חוזר וניק יהיה עם צ'לסי ושני הבנים זה ממש כאילו ניק השתלט על המשפחה של אדם ולקח את המקום שלו [אישתו, והבנים: קונור וכריסטיאן].....

estee from ynet

New member
Adam

The Adam character is a very important one for Y & R, and the current actor playing him is very popular with Y & R viewers. That's why they are afraid to replace him with a new actor.

Also, when an actor's new project is on the same network as Y & R, CBS allows the actor to be on both. However, Justin Hartley (Adam) has his new series with a different network, and that creates a problem. CBS is unlikely to allow him to continue to be on Y & R while also being on a different network.

From the trailers that I have seen of the new series, I didn't particularly like the show. However, other viewers will probably like it, and it will be very successful. Justin Hartley is on his way to becoming a major actor - he is unlikely to be back on Y & R.
http://www.ksitetv.com/this-is-us/us-justin-hartley-talks-shirtless-scenes-smallville-arrow/118058/

sigalit1000

New member
זה נכון, אני מסכימה הדמות אדם חשובה לסדרה, וג'סטין צפוי לו

עתיד גדול מבחינת משחק, אני גם לא חושבת שcbs יאפשרו לו לעשות את שתי הסדרות הבנתי שהסדרה החדשה לא מצולמת בלוס אנגל'ס ככה שהסיכוי אפסי [לדעתי]..... השחקן התארס לפני שבוע עם השחקנית שמגלמת את בתאני מעניין אם הדמות שלה חוזרת למספר פרקים בודדים או מעבר.....

estee from ynet

New member
Both shows are filmed in LA

Mistresses (ABC), his other primetime show, used to be filmed in LA too, but moved to Vancouver, Canada, and is now back to filming in LA. Once its star, Alyssa Milano, was gone, Mistresses became a silly show. He was also in Revenge

He has been working for ABC, NBC, and CBS all at the same time, but he would have to be very stupid to want to stay with CBS and a soap like Y & R when he can become a primetime TV star.

למעלה