ספוילרים לפרקי ארה"ב: קייץ 2016

sigalit1000

New member
קלואי חוזרת, ולא רק היא.....

השחקנית שמגלמת את קלואי חתמה חוזה עם צחמ והיא חוזרת, ככל הנראה נראה אותה לראשונה ביולי סוויפס, קלואי צפויה לחזור עם התינוקת שלה ושל ביילי, התינוקת שביילי לא יודעת עליה וגם אם ידע שהיא קיימת הוא לא ידע שהיא שלו, קווין יחשוב שהיא שלו סביר להניח....

בנוסף חוזר מישהו על ידי שחקן חדש שהיא האקס של קלואי מלבד ביילי, יש 2 אפשרויות עוד לא ידוע מי מהם חוזר.....

sigalit1000

New member
עוד כמה ספוילרים: אדם, כריסטיאן, דילן ואברי

דילן סיפר בראיון שהוא יגלה בקרוב מאוד [לדעתי ביולי הגדול] שסולי לא הבן שלו ושהוא לא פחות מאשר כריסטיאן ניומן הקטן..... ויקטור יגלה שנכדו נושא שמו בחיים ויחליט שלא משנה מי יגדל אותו [אדם או ניק] רק שהוא לא ישאר עם דילן ושרון הוא לא מוכן שהם יתקרבו לנכדו.....

השחקן שמגלם את אדם ככל הנראה עוזב כרגע לא ידוע אם יהיה ליהוק מחדש ואז יהיה מאבק משפטי בין אדם וניק על כריסטיאן או שאדם יעזוב זמנית וניק יגדל את כריסטיאן והסיפור יחזור למאבק בין ניק ואדם שהשחקן שמגלם את אדם יחזור לסדרה.....

אם לא מספיק שמריה ונטלי רבות על קווין, קלואי ארוסתו לשעבר חוזרת עם תינוקת שקווין יחשוב שהיא שלו אבל היא של ביילי......

השחקנית שמגלמת את אברי לא חוזרת ולכן קלואי חוזרת.....

sigalit1000

New member
ספוילרים לשבוע הבא....

Abby decides the tumor helps explain Max's actions

Stitch makes a decision about the potentially dangerous surgery and crosses his fingers it's the right one

Victoria decides Victor set up the oil spill and goes to Adam for help

Chelsea, Adam and Victoria have a meeting of the minds

Victoria decides she has to confront Daddy

Victor seems surprised by the confrontation - then he blows his stack at Victoria

Victoria presses for honesty - she wants to know who's pulling the strings

ohadcarrington

New member
ברור שהוא ישרוד נכון?

או שסוף סוף יחליטו להרוג את הילד המעצבן הזה?

sigalit1000

New member
לדעתי מקס יהיה בסדר, אבי כרגע לא מופיעה הרבה בצילומים

בשל התינוקת שאימצה.....

ohadcarrington

New member
אווווו

אדם עוזב? נו טוב....
&nbsp
ואוווו עד יולי עם הסיפור המשמים זה?
לפחות יש קצת אקשן עם נטלי ומריה...

ohadcarrington

New member
מגניב! אהבתי את קלואי!

מעניין איך זה יהיה עם בילי החדש, אני מתחיל לחבב אותו...

sigalit1000

New member
ספוילר לגבי עתידה של סאמר בסדרה והבנים של נינה [למי שזוכר]

אחד הבנים של נינה: רונן או פיליפ צפויים לחזור לסדרה עם קלואי, הולך להיות ממש מעניין, עם החזרה של אחד מהבנים של נינה התינוקת וקלואי אנחנו נראה הרבה יותר את האחוזה של קתרין, אסתר, המשרד של מייקל, כריסטין, החנות של לורן ואת פול ודילן בתעלומות שיאלצו לפענח.....

השחקנית שמגלמת את סאמר תשחק בסדרה קומית שממשיכה לעונה שנייה ולכן היא בחרה לוותר על החוזה של בצחמ ולהתקדם בקרירת המשחק שלה בסדרה מצליחה בשעת צפייה פופלארית הרבה יותר.... אנחנו נמשיך לראות את סאמר פה ושם עם השחקנית הזו עד שילהקו אותה מחדש.....
King has been bumped from recurring to series regular on the hit CBS sitcom “Life in Pieces.” King plays newlywed Clementine, who eloped with Tyler (Niall Cunningham) during the show’s first season finale. Her role was only supposed to be a guest spot, but she quickly stole hearts and was invited back several times.
While her primetime life picks up, her daytime role will be scaled back. King’s giving up her full-time status as Summer on Y&R to concentrate on Clementine. While she’s not exiting the soap, she won’t be seen as often

ohadcarrington

New member
לא ממש חיבבתי את סאמר אז זה סבבה...

יואווווווווווו איזה כיף! זה מתחיל לחזור להיות כמו צח"מ של פעם!

התגעגעתי לדברים האלו! מתי זה ייקרה בערך?
בשנות ה80 גנבו לנינה ילד, את חושבת שהם ינסו למצוא אותו?

sigalit1000

New member
אני חושבת שרונן זה הבן שגנבו מנינה בשנות ה80

אבל אני לא משוכנעת במאה אחוז..... גם פיליפ אז גם אצלו יש משהו מוזר הוא משתמש בשם אחר לא ידוע מה הסיבה אבל כולם יודעים שהוא פיליפ.....

התינוקת של בילי וקלואי זו שבילי לא יודע שקיימת כנראה גרה עם פיליפ או רונן.... זה צפוי להיות סיפור מסתורי שיתחיל ביולי לפי דעתי....

ohadcarrington

New member
כן כן זה רונן...

קראתי עכשיו תקצירים, החזירו אותו לפני כמה שנים...
ופיליפ משתמש בשם אחר כי יש לו משהו נגד השם פיליפ בגלל שיש לו משהו נגד אבא שלו...
&nbsp
מממממ הסיפור הזה עם התינוק נשמע ממש מעניין!
&nbsp

ohadcarrington

New member
יופייי! נהיה מעניין לקראת הקיץ, כשיהיה לי הרבה יותר זמן

לראות!

amirfeld

New member
חזרתי אחרי תקופה ארוכה שלא הייתי פה

אבל המשכתי לראות הפרקים.
רק תזכירו לי בבקשה מי זאת נינה.

sigalit1000

New member
אני לא לגמרי בטוחה לגבי נינה מקסימום אוהד יתקן את דבריי

לדעתי נינה הייתה נשואה לבן של ג'יל או לבעלה של ג'יל, אני חושבת שהבן של נינה פיליפ הוא הנכד של ג'יל ושם משפחתו צנסלר, אבא של פיליפ נהרג בתאונה ונינה נשארה אלמנה הייתה תקופה שהיא הייתה נשואה לרייאן, הבנתי שלפני שנים אחדות היא חזרה עם פיליפ ופול וכריסטין עזרו לה לחפש את התינוק שנחטף ממנה בשנות ה80 והוא רונן.... גם פיליפ וגם רונן הם האקסים של קלואי....

אני לא בטוחה במאה אחוז אם נינה הייתה נשואה לבן של ג'יל או לבעלה, והאם פיליפ הוא הנכד של קתרין.... אבל לדעתי אוהד יודע.....

וכייף שחזרת .....

amirfeld

New member
את יכולה לעשות לי סדר אם הסיפור של אדם

הלכתי לאיבוד לגמרי אם הסיפור של הרעלה?

sigalit1000

New member
ממה שאני יודעת זה הסיפור....

ניק מצא את היומן שסייג' השאירה ובו היה רשום שאדם הרעיל את קונסטנטין [הסבתא], אדם ביקש את האישור של ניק כבעלה של סייג' להוציא את הגופה ולעשות בדיקות אם היא הורעלה וניק סירב.... צ'לסי ואדם ביקשו את עזרתה של שרון שתדבר עם ניק אבל שרון סירבה ..... בגלל ששרון סירבה לעזור אדם פנה לאיאן שיעזור לו להוכיח שויקטור מפליל אותו והיומן לא אמיתי..... מה שכן בתחילת יולי אדם וצ'לסי יגלו ששרון מחזיקה בבן של אדם ובגלל שהיא סירבה לעזור להם הם יבחרו לקחת את התינוק ובגלל חוסר העזרה של שרון הם ישלכו אותה לכלא על החזקת תינוק חטוף במודע....

מה שלדעתי קורה זה כמה אופציות:
1) מישהו זייף את היומן וזה יכולים להיות הרבה אנשים אבל החשד העיקרי זה ויקטור, שרון וקלואי.....
2) השחקן שמגלם את אדם עוזב וזה סיפור היציאה שלו עד שיגיע השחקן החדש....
3) קלואי זייפה את היומן כי מבחינתה אדם צריך לשבת בכלא על הפגע וברח שהרג את דילייה, זה גם יסביר למה התינוקת החדשה של קלואי גדלה עם הבן זוג של קלואי ובקושי איתה.... יש גם שמועות שסייג' בחיים ומוחזקת על ידי קלואי, שסייג' רשמה את היומן כי קלואי הכריחה אותה והיא מוחזקת שם בכוח....

amirfeld

New member
יש כבר שחקן חדש לדמות של אדם?

החברה של אדם במציאות מגיעה בסוף לסידרה או שלא בגלל שהוא עוזב?

sigalit1000

New member
לגבי אדם הדמות, השחקן והחברה במציאות....

השחקן שמגלם את אדם יצלם את הסצנה האחרונה שלו באמצע יולי [בעוד 5 שבועות] אנחנו נראה את זה סביב סוף אוגוסט.....

הם עשו אודישן עם צ'לסי לשחקן חדש אבל לא ידוע אם הוא התקבל או לא.....

לפי השמועות סיפור היציאה של אדם יהיה: אדם יקח את אחת ההחלטות הקשות בחייו והיא להגן על משפחתו, הוא יעזוב עם כריסטיאן בזמן שצ'לסי וקונור ישארו מאחור, כמובן עד הליהוק מחדש .....

לגבי החברה שלו במציאות, היא כבר מופיעה בסדרה, מדובר בבתאני הבחורה שרוצה את בילי וגילתה על בילי ופיליס.....

למעלה