ספוילרים לגבי שחקנים שמצטרפים קבוע או למספר פרקים

ohadcarrington

New member
אוי הלוואי!

אצלי יהיו רוב של נשים חזקות! ולא יהיו סיפורים משעממים, אוכ.
&nbsp
אבל אני לא יודע אם הייתי מסכים לחזור שוב לארה"ב, רק אם הייתי חוזר לקליפורניה לגור עם בת דודה שלי... נו אבל זה רעיון לא מעשי, מי יקבל אותי בכלל?

estee from ynet

New member
You can never know

Lilana Novakovich once wrote a small column about soaps for the Toronto Star. She was obsessed with Y&R. Later she became best friends with Melody Thomas Scott (Nikki), and she got to know everyone on the soap. Now she is the Canadian agent for Melody Thomas Scott and other Y&R actors, she has a celebrity PR company, and she represents other stars and celebrities too.
http://www.pressreader.com/canada/the-province/20140228/282265253349749

First you need to finish school. Later you can try to get a job as an intern on a soap...

ohadcarrington

New member
כן לסיים את התיכון זה קצת יותר חשוב

אווו ואוו יש סיפורים ממש מעניינים, בכלל שמעתי שמלודי ממש חמודה ונחמדה...
פעם פעם, לפני הרבה שנים אני יודע שהיו מפרסמים ספויילרים ודעות במגזינים כמו פנאי פלוס וכאלו, הייתי שמח לתרגם ולשלוח להם אבל לא נראה לי שיש לזה קהל היום
...

ohadcarrington

New member
גם בגיל שלה היא עדיין נראית מצוין, גם אשלי נראית מצוין,

אבל עדיין רואים שהיא הזדקנה, בכל זאת אי אפשר לעצור את הגיל (אלא אם את ג'ואן קולינס או מדונה...)

ohadcarrington

New member
מדונה עובדת על עצמה בערך מאז שהיא התפרסמה

היא עושה יוגה ואין ספור ניתוחים והזרקות, ג'ואן קולינס הזדקנה אבל אם היית מראה לי אותה בשושלת ואז תמונה מהיום הייתי מעריך שעברו עשר שנים ולא כמעט 35 שנים... כנראה שהניתוחים באמת עובדים...

ohadcarrington

New member
דניאל?

מעניין מה יעשו איתו...
&nbsp
קלואי ובלה יזיזו קצת דברים בסדרה... ואין לי מושג מה יעשו עם האבא של הרופאה אבל אוקיי...
&nbsp
ויויאן וג'וליוס הם הצלחה? מעניין אם הם יהיו קרובים של לילי ודבון...
&nbsp
לגבי העזיבות, בואו נקווה שאף אחד חשוב לא ייעלם...

sigalit1000

New member
דניאל חוזר לקצת פרקים ככה שלא יהיה משהו מי יודע מה

כן, כביכול ויויאן וג'וליוס הם הצלחה, כאן הם מלהקים בני 60-70 אז לדעתי ההורים של ניל או סבא וסבתא הבילוגים של דיבון או הילארי.....

יש לי תחושה שהרופאה גם תעוף בקרוב.....

הם יעשו שלביילי יהיה חיבור מיוחד עם בלה כזה שאין לו עם קייטי והיה לו עם דיליה.... והוא לא יבין למה.... אני כבר רואה את המשולש בעוד כמה שנים: בלה/כריסטיאן/קונור חחחחח

ohadcarrington

New member
גם לדעתי הרופאה תעוף...

היא דמות כזו שמשתמשים בה ואז נגמר מה לעשות וזורקים לפח ומביאים חדשה...
&nbsp
חחחחחח לחשוב שכשהרומן שלהם יתרחש (מה שאמור להיות לפחות עוד עשר שנים) ייקרה כנראה כשאני אסיים תיכון

estee from ynet

New member
Victor & the prison doctor

The affair was a terrible storyline, and it made the female prison doctor look really stupid. This is what we have come to expect from Y & R Head-writer Chuck Pratt.

I saw her last night playing an FBI agent on an old episode of NCIS LA.

sigalit1000

New member
גם לדקוטה פנינג יש אחות שחקנית נדמה לי.... אני מאוד מקווה

שפיית תצליח ותתקדם ותהיה שחקנית ענקית, הייתה ילדה נוספת ששיחקה את פיית גם היא מצליחה או שאני מתבלבלת והילדה הנוספת היא לא פיית.....

estee from ynet

New member
Roger Moore

I don't know why Roger Moore accepted the part in this movie. Maybe he does not get any better offers these days.

I saw Roger Moore years ago in London England. I didn't have a ticket, and he let me into the Albert Hall through the back door to watch the show. He was the Master of Ceremonies.

I only watched the movie because my current favourite actor Sam Heughan (The Outlander) is in it:
https://en.wikipedia.org/wiki/Sam_Heughan

ohadcarrington

New member
ואוו! איזה כיף לך!

לא קרו לי הרבה דברים כאלו

רק לפני הרבה מאוד שנים, כשעוד גרתי בארה"ב אז בת דודה שלי שבדיוק סיימה תיכון החליפה חברה שלה בתור מאפרת באולפנים של ABC והיא איפרה בכל ילדיי והיא לקחה אותי אז לסט וכל כך התלהבתי! אף פעם לא אהבתי במיוחד את כל ילדיי (למרות שצפיתי בה אז, אבל צפיתי בזמנו כמעט בכל אופרות הסבון) אבל בזמנו בובי איקס שיחקה את קריסטל שם ופגשתי אותה והתלהבתי כל כך בגלל שהיא הייתה מייסי ביפים והאמיצים.
יש לי באיזה חור תמונה חתומה שלה, היא גם התלהבה (והייתה מודאגת בו זמנית) שילד קטן (יחסית) צופה באופרות סבון

למעלה