ספויילר?....קרב הענקים!

the Rain

New member
ספויילר?....קרב הענקים!

קראתי איפה שהוא שמועה חזקה שאומרת שגולדברג אומר לחתום ל3 שנים בwwf אז פתאום התחלתי לדמיין את החזרה שלו: אני אומר שביל יחזור דווקא כש.. ברוק לסנר היה אלוף עולם הבלתי מעורער עכשיו תארו לכם: היימן נכנס לזירה ואיתו אלוף העולם ברוק לסנר, היימן מתחיל לדבר על הזכיה מדהימה של ברוק שהביס על סטיב אוסטין ועל השליטה שלו בwwf ועל זה שלא היה עוד מתאבק חזק ושולט כמוהו ועל זה שאף אחד אבל אף אחד לא יכול לעצור אותו. ואז המוזיקה של ריק פלייר נשמעת ברקע ריק פלייר מופיעה בכניסה, ואז ריק פלייר עושה את השאגות שלו אוווווווו.... ואומר "אולי אף אחד לא יכול לעצור את ברוק בwwf חוץ מאדם אחד! אדם אחד! וריק יודע מי זה" היימן צוחק צחוק אכזרי גם ברוקי שלנו מחייך, אבל פלייר מסתיר משהוא מי כבר יכול לעצור את ברוק כולם תוהים. פלייר מחייך, ואז בהפתעה בום המוזיקת המלחמה של גולדברג נשמעת באוויר צילילי המלחמה מחלחלים לקהל שפשוט בהלם ואז הוא נכנס בכניסה מדהימה האיש ביל גולדברג. אםם.. חומר למחשבה לא?

hirshfe

New member
חומר לזעזוע

מכמה סיבות המרכזית, הדרך היחידה שאני רוצה לראות את גולדברג ב-WWF. זה את מצלמה תופסת אותו בטעות כצופה בהיט. או לחילופין, בקרבות במאטל מפסיד לכל מי שהכנס לזירה כולל פינקלמן. שנית, אני מקווה שה-WWF, ילמדו, ממה שהרס את WCW. וייבנו את לסנר לאט לאט. שיפסיד, כמה קרבות ( הראשון צריך לבוא מהר בקרב שניים על אחד בן ההרדיז אליו). שיפסיד קרבות לברדשו, ולבסוף ייתגבר עליו ויינצח. שיבלה זמן מה כאלוף אירופה או/ו אלוף הבן היבשתי. ואז לאט בWM20 שייתאבק על תואר נגד אדג´

lwc4life

New member
אם היחיד שינצח אותו זה גולדברג, אז

הוא לא בדיוק שווה משהו, לא...?

the Rain

New member
גולדברג מתאבק אדיר אתם מלכלכים

היכולות שלו בזירה מדהימות!

הוא כל כך מגוון

והוא בכלל לא היה צריך את הפוש שלו מוו סי וו, כי הוא כזה מוכשר שכולם היו שמים לב אליו גם אם הוא לא היה בלתי מנוצח 173 קרבות ברצף.

מדברים פה שטויות על גולדברג.....

גולדבר הוא מתאבק מאוד מגוון ומי שראה אותו מתקופת הNWO עד עכשיו יודע שאני צודק. הוא לא אשם שכל קרב בוא היה צריך לנצח אחרי ספיר וג´קהאמר. גולדברג יודע מלא תרגילים חוץ מהגורילה פרס הג´קהאמר וכו´ הוא אפילו עשה 2 פעמים צו´קסלאם (אחד על סקוט הול) הוא הרים את גאיינט (ביג שאו) בלי שום בעיות ואחרי שנתיים אנדרטייקר וקיין בקושי הצליחו לעשות לו ביחד סופלקס. בקיצור גולדברג מתאבק אדיר וחזק (הוא לא סתם קיבל גימיק) הוא גם מאוד מגוון מי שטוען שהוא לא יודע לעשות הרבה תרגילים לא ראה מספיק קרבות שלו. זה כמו שיגידו שטריפל אייץ´ לא יודע להיתאבק. אה עוד משהו בקשר ליכולת מיקרופון שלו , הוא היה מן סוג של מיפלצת בלטי ניתנת לעצירה ובגלל זה הוא לא כ"כ דיבר (קיין, אנדרטייקר, ברוק לסנר) מי שראה אותו בתקופה שהוא היה רע יכול היה ליראות שיש לו יכולת מיקרופון סבירה ומעלה , הוא אולי לא רוק אבל יש לו מה להציע חוץ מזה רק התגובה של הקהל כלפיו שווה מקום באיזור המיין איבנט (למי שזוכר הייתה לו את התגובה הכי טובה מהקהל אחרי שוינס הזכיר את השם שלו ושל כל המיין איבנטרים האחרים בWCW בסמקדאון שלפני רסלמניה 17)

אההההה סליחה.....

לאנדרטייקר יש יכולת או כושר מיקרופון הוא אחד מהאלה שמדבר אל תגיד דברים סתם בבקשה אולי לא בחמש השנים הראשונות אבל בחמש השנים האחרונות הוא מדבר . והעם לסט רייד של טייקר על ביג שואו נחשב אומנם מהחבלים אבל בכל זאת?? בכל זאת טייקר הלך כמה סנטימטרים עם ביג שואו על הכתפיים ובסוף עשה עליו את הלסט רייד

לDead Man WalkinG

התכוונתי על אנדרטייקר עם הגימיק הישן (הקברן) שלא דיבר אף פעם (חוץ מRIP) אני לא מתכוון לאנדרטייקר המודרני

RIPPER

New member
יש איזה שמועה רציתי לדעת אם

היא נכונה והיא שגולדברג הוא רופא או עורד דין או משהו כזה יש לו תואר או משהו לא הבנתי בידיוק אני חושב שזה קישקוש אבל אני שואל בכל זאת

אילן די

New member
הוא לא פסיכולוג

עם תואר ראשון בפסיכולוגיה אתה לא נהיה פסיכולוג.

גלשדה

New member
לבן הינה שיר יותר נחמד

גרשון אתה גדול בסן סירו נגד מילאן תקעת גול מכבי חיפה על הפנים מעתיקים שירים יציע גימל עגלה מכבי חיפה בת זונה פפחחחחחחחחחחח זה מאוהדי מכבי תל אביב תודו שזה קורע

BinNs

New member
השני לא הולך ככה..../images/Emo72.gif

הקופים הירוקים מעתיקים שירים יציע גימל בן זונה מכבי חיפה חיזבאללה ואני אוהד חיפה דרך אגב..

למה אתם רואים סוג כזה של..

ספורט זהאולי ספורט קצת נחמד אבל סתם שחיפים רצים אחרי כדור מסכן ואיזה זקן מקריח צורח עליהם מהספסל כאילו שהוא יכול יותר טוב אין מוזיקת כניסה לכל שחקן כדורגל יש להם תקציבים נמוכים והם מפסידים לכל קבוצה אחרת מאירופה אז למה לא לראות ספורט אמיתי כמו פוטבול NFL או בייסבול האבקות NBA ....ליגת הגולף לנשים ..(YEAH RIGHT) בקיצר כדורגל צריך להיות מבויים בצורה יפה וככה זה יתפוס אולי יותר רייטינג LOL :)

RIPPER

New member
אז לא הבנתי

הוא כן פסיכולוג או לא ומה הקשר של הרב החרדי

גלשדה

New member
גולדברג כרגע פתח מרפאה פסיכולוגית

הוא פסיכולוג באטלנטה ג´ורג´יה אז אילן הוא כן פסיכולוג כי הוא עשה תואר שני משנת 2000 עד ליפני כמה חודשים

למעלה