ספויילר לפרקי ארה"ב: הופ החדשה חוזרת בינואר

sigalit1000

New member
ספויילר לפרקי ארה"ב: הופ החדשה חוזרת בינואר

לפי העיתון של הסדרה השחקנית ANNIKEA NOELLE היא הופ החדשה ונראה אותה לראשונה בחודש ינואר..... מעניין למי הופ תחזור לליאם שאישתו בגדה בו עם ביל וכנראה בהריון או לוויאט שנמצא עם דודה קייטי.... מה שאומר שהחוזה של סאלי לא יחודש אולי היא תמשיך בסטטוס הקלטות....

sigalit1000

New member
ספוילרים לגבי פרקי ארה"ב וגם הופ, ניקול ואייבי

השחקנית החדשה שמגלמת את הופ התחילה לשחק בשנת 2011, היפים והאמיצים זה התפקיד הראשון הגדול שלה, היא חתומה על חוזה של שנה עם אופציה לביטול כעבור חצי שנה, היא תתחיל לצלם בחודש הבא ונראה אותה לראשונה באמצע ינואר....

השחקנית שמגלמת את ניקול מחזיקה בחוזה עד אפריל ונכון לעכשיו מעוניינים להאריך לה את החוזה, כרגע היא צילמה כ3 פרקים לסדרה מקגיוור ויתכן שתמשיך לצלם פרקים נוספים, אין לה כרגע עלילה בגלל העזיבה של זנדה אבל נכון לעכשיו לא מעוניינים לוותר עליה.....

השחקנית שמגלמת את אייבי מצלמת כרגע סרט גדול לרשת HBO בתום הצילומים היא תשוב ליפים והאמיצים, היא נמצאת תחת חוזה וצפויה לקבל עלילה בהמשך....

השחקנית שמגלמת את סטפי התארסה לפני כשבוע במציאות והיא צפויה להתחתן באביב....

יש עוד 2 דמויות שהיפים והאמיצים מלהקת אחת מהם היא דמות מסתורית ומפתיעה של גבר צעיר שקשור לאחת הדמויות הקיימות, הליהוק לתפקיד מוביל בגילאים 28-32.....

מעניין למה מלהקים שחקנית חדשה שהשחקנית הקודמת מעוניינת לחזור

והיא גם הייתה ממש פופולארית. מעניין אם שחקנית אחרת תצליח ליצור את אותו העניין

sigalit1000

New member
השחקנית הקודמת לא מעוניינת לחזור יש לה סדרה

חדשה שתעלה בארה"ב בחודש ינואר, השחקנית החדשה חסרת ניסיון משחק מלבד כמה הופעות קטנות בתפקידי אורח היא לא שיחקה בכלום והיפים והאמיצים זה התפקיד הראשון החשוב שלה, היא אמורה לצבוע את השיער לבלונדיני על מנת להראות דומה להופ..... זה ממש הימור לקחת שחקנית ללא ניסיון אבל זה אפשרי שהמעריצים יתחברו אליה כמו לקודמת ואם לא ליפים והאמיצים יש אופציה "להעיף" אותה כעבור חצי שנה....

gal253

New member
הם כבר לא יעיפו אותה כל כך מהר

הצופים מתחברים לכל מה ששמים להם על המרקע. סטפי היא אחת השחקניות הגרועות ביותר שמשחקת היום. אולי הכי גרועה. ולא רק שלא מעיפים אותה, נותנים לה להיות כוכבת. גם זה שהיא צובעת לבלונד זה אידיוטי, כל הקטע זה להשאיר אותה טבעית ולא מלאה באיפור ובצבע לא טבעי.

gal253

New member
אכזבה ענקית - אחת האכזבות הגדולות ביותר בתולדות הסדרה

1. הופ הקודמת עושה את טעות חייה. לא משנה איזה סדרה חדשה בת יומיים יש לה. היא לא הולכת לשחק בסיינפלד או ב NYPD BLUE. היא תתחרט בוודאות על המהלך הזה עוד כמה שנים. יכול להיות שהיא שחקנית טובה אבל הסוכנות שלה לא דוחפת אותה לסרטים רציניים אז מה הקטע לוותר על סדרה כזו?
2. שום שחקנית חדשה לא תשחזר את הכימיה עם ליאם, בהופ הישנה היה ערך מוסף שגרם לה להצדיק את היותה הבת של ברוק. ליהוק מחדש של הדמות הוא מהלך אידיוטי. אפשר להמציא דמות מרתקת חדשה במקום לנסות לשחזר משהו שעתיד להיכשל מראש. מנסים לשדך לליאם? לעשות משולש? מה רע בדיוק עם סאלי????? או שיורדים מזה?

sigalit1000

New member
הופ, סאלי וסטפי

אני חושבת שכרגע לא יקרה כלום הם ימתינו לינואר או פברואר ואז תתגלה האמת, בל אמר שהעלילה של ליאם/סטפי/ביל נכתבה לאמי והוא מקווה ש2 מה3 יזכו על שנת ה30 באמי....

אני לא מבינה למה היו צריכים הופ חדשה ולא המשיכו את העלילה הנוכחית עם ליאם וסאלי, חבורת ספקטרה וגם סאלי נשארים בסדרה [בהנחה שאנחנו מאמינים לבל] מה שאומר שמשהו לא מסתדר בעלילה, לא הגיוני שהופ, סאלי וסטפי יריבו על ליאם וגם אין הגיון שסאלי והופ יריבו על ליאם בזמן שבל מעניק 3 ראיונות ומספר שמבחינתו סטפי וליאם הם הזוג המוביל וניסה להרגיע את התגובות על ביל וסטפי שאמר שלא משנה לאן הדברים יתקדמו מבחינת העלילה ליאם וסטפי תמיד יחזרו....

גם הקטע שמדגישים שניתן להעיף את הופ החדשה כעבור חצי שנה יש לזה הסבר, כלום לא נאמר סתם....

gal253

New member
אי אפשר כבר להבין אותו

ליאם וסטפי הזוג המוביל????? הוא הפך את סטפי לברוק? הוא שנים מנסה בכוח להפוך את ליאם וסטפי למה שפעם היה רידג׳ וברוק. זה כמובן אחרי שהופ עזבה. הרי סטפי היתה מכשפה שעשתה הכל להפריד בין ליאם והופ שאהבו אחת את השני ואחרי שהופ עזבה הכל נשכח. פתאום ליאם מאוהב בסטפי. זה קווי עלילה שגורמים לצופים ותיקים לתעב את המהלכים האלה ואת הפאנים של הסדרה איך שהיא היום. לפחות שלא ישכחו את זה שסטפי כלאה את הופ בתוך קרון בעזרתו האדיבה של ביל כדי שלא תספיק להגיע אליו כדי שסטפי תוכל לרמות אותו שהופ לא רוצה אותו ולהתחתן איתו.
פתאום זה הזוג המוביל גם אם הופ חוזרת? כי כמובן זו הופ השנייה ולא הופ המקורית. הם תמיד יחזרו בסוף. מה הוא בדיוק חושב כשהוא אמור שהם תמיד יחזרו בסוף? הוא משווה שוב לברוק ורידג׳? הוא שוכח שיש צופים עם זיכרון של יותר משנייה וחצי שיודעים כמה סטפי צבועה. ולמה הוא מתעלם מזה שהשחקנית היא שחקנית גרועה? הרי הוא העיף אותה פעם מהסדרה בגלל היותה גרועה (זו גם הסיבה שהנטר טיילו עפה). התשובה היא כמובן זה שהיא מזכירה בחיצוניות שלה דמות סלבריטאית והחיצוניות שלה עם הניתוח בשפתיים וצבע השיער זה מה שמוביל היום וזה הטעם של הצופים.

sigalit1000

New member
אתה כנראה לא מודע לרמת הערצה שיש לסטפי

קודם כל בל מעולם לא העיף את השחקנית שמגלמת את סטפי זו היא שבחרה לעזוב ולנסות את מזלה בסדרות וסרטים שזה כשל היא בחרה לחזור ליפים והאמיצים, במשך כל התקופה שהיא עזבה בל שמר איתה על קשר אישי וביקש ממנה לחזור כל הזמן, שהיא הסכימה לחזור היא קיבלה את החוזה הכספי הגבוה ביותר של שחקן/נית ביפים והאמיצים, סטפי הדמות והשחקנית היא הכי מבוקשת משחקני היפים והאמיצים בתוך ארה"ב ובעולם בצילומי חוץ, כלומר המדינות והאירועים שהם מגיעים אליהם דורשים אותה, בפרקים שהיא מופיעה יש הכי הרבה רייטינג, ושיאי הרייטינג של 2017 זה פרקים שהיא הופיעה בהם, יש להם מדדים למדוד אהדה ואהבה לשחקן ולדמות למשל כמות העוקבים של השחקנית שמגלמת את סטפי באינסטגרם כמעט פי שלוש מברוק שהיא הדמות ה2 האהודה אחרי סטפי... לא סתם בל בחר בה זו האהדה כלפיה ברשתות החברתיות, מדדים שלהם וכמובן הרייטינג....

אותו הדבר לגבי סטפי וליאם זה לא רק בראדלי בל והרצונות שלו זה גם הרשתות החברתיות, כמה מדברים עליהם במדיה ומעל הכל רייטינג, שהחליטו ללהק את הופ יכלו לבחור שחקנית מוכרת לפחות מעולם האופרות הסבון ולהחתים אותה על חוזה של שחקנית ראשית הם מראש בחרו שמלהקים מחדש את הופ בשחקנית לא מוכרת לתפקיד לא ראשי וכשחקנית לא ראשית.... ורק להשוואה לסטפי יש פי 3 וחצי יותר עוקבים מהופ הקודמת קים......

לגבי הניתוחים שהיא עשתה הם מחרידים ומתחת לכל ביקורת, השיער זו פאה או תוספות אבל שוב אוהבים אותה שם.....

השחקנית התראיינה וסיפרה שהיא אוהבת לגלם רעה כי במשחק היא עושה כל מה שהיא לא יכולה לעשות בחיים, היא חושבת שביל וסטפי מאוד מתאימים אבל היא יודעת שהמעריצים רוצים את STEAM.....

השחקן שמגלם את ליאם אמר בראיון שבין הופ, אמבר, סטפי, אייבי וסאלי זה ברור שסטפי היא אהבת חייו וזה סגנון הראיונות איתם בעיתונים כל הזמן במשך תקופה ארוכה....

בל לגמרי אמר שליאם וסטפי הם ברוק ורידג' [רון מוס] של זמננו למרות שאצל אביו זה היה רידג' [רון מוס] וטיילור, הוא גם אמר שהוא מודע שהמעריצים לא מקבלים את רידג' החדש עם ברוק מסיבות רבות ולכן הם לא באמת ביחד לאורך זמן בסדרה, וגם על תורן הצעיר הוא מותקף על ידי המעריצים שרידג' ות'ורן לוהקו בשחקנים חדשים וצעירים וברוק רק הולכת ומתבגרת....

inbalru2

New member
רידג' החדש

הוא לא בגיל של ברוק? הוא לא כך כך צעיר ממנה אני חושבת , ת'ורן באמת צעיר לעומתה אבל רידג' נראה לי בערך באותו גיל או שאני טועה?
מסכימה לגבי סטפי לא מתה עליה מעצבנת אותי נורא . אני מתחברת לברוק בזמן האחרון סוף סוף קיבלה עמוד שדרה אומרת את מה שהיא חושבת והסצנה שבו היא נפרדה מביל אחרי השריפה היה נהדר למרות שקצת ריחמתי עליו אבל לא הרבה זמן

sigalit1000

New member
רידג' החדש

רידג' החדש בן 51 במציאות וברוק בת 56 במציאות, רידג' [רון מוס] בן 65 וכנראה זו הכוונה של המעריצים שרידג' החדש צעיר ב14 שנים מרידג' הקודם וברוק נשארה באותו הגיל, ברוק מבוגרת מרידג' החדש רק ב5 שנים אבל רידג' נראה הרבה יותר צעיר בגלל הפער במציאות בין רידג' הנוכחי לבין רידג' - רון מוס....

ת'ורן הקודם בן 54 ות'ורן החדש בן 46, צעיר ב8 שנים מת'ורן הקודם......

ודווקא הופ החדשה ליהקו שחקנית מבוגרת יותר, הופ החדשה בת 34 והופ הקודמת בת 29 במציאות [עזבה לפני 3 שנים בגיל 26] וזה קצת מוזר כי מבחינת גיל היא קרובה יותר לריק [37] ומאיה [36] מאשר לסטפי, סאלי ואייבי [30,28,26].....

gal253

New member
טוב, אז ככה...

אם סטפי מקבלת את השכר הגבוה ביפים כנראה שזה אומר שהגיע הזמן לחשוב להפסיק לצפות בסדרה.
זה לא מפתיע שהיא עם הכי הרבה עוקבים כי היא בדיוק מה שהאינסטגרם מכוון אליו. שום דבר שקשור לכישרון אלא רק לצלם את עצמך ואת השפתיים שלך כמו המודל שלה לחיקוי - קרדשיאן - לא במקרה היא מנסה להיות דומה לה בכל מחיר.
הפרקים שהיא מופיעה מקבלים הכי הרבה רייטינג? זה רק מראה איך לצופים לא אכפת מכישרון או ממשחק אמיתי או מהסיפור אלא רק מהאישיות שהם מעריצים ברשתות.
הסצינות שהיא מופיעה בהן , הן הכי גרועות.
השפתיים התוספות שיער, האיפור וכל השאר רק מדגישים כמה היא אנטי טבעית - כל דבר רק לא יופי טבעי. ההיפך הגמור מקים מוטולה (הופ הקודמת). גם בכל סצינה של קלוז אפ רואים כמה העור פנים שלה לא חלק, בניגוד לכמעט כל שאר השחקנים, למרות (ואולי בגלל) שהיא שמה מלא מסיכות וקרמים. אם היא היתה הולכת על מראה טבעי זה היה פי אלף יותר מחמיא לה אבל כשכל עולם הרשתות שמתעסק רק בלשווק מוצרים וכשכל העוקבים זה בעצם קהל שמנסים כל הזמן למכור לו מוצרים אז זה לא מפתיע שגם היא שעוקבת אחרי קרדשיאן וחושבת שכמה שפחות טבעי זה יותר יפה. מה שעצוב הוא שהיא לא מעריכה את היופי הטבעי שלה ולא מאמינה בו והיא רק בת 30. הדוגמא הכי נוראית ועצובה באופן בלתי נסבל זה כמובן רנה זלווגר שהיתה עד הניתוחים אחת הבחורות הכי יפות בעולם ופשוט הרסה את המראה שלה במו ידיה.
אגב מי שמתעסק באינסטגרם גם יודע איך להגדיל עוקבים , את קים מוטולה (הופ הקודמת) זה לא מעניין כמו גם שחקנים אחרים.
על זה שסטפי וליאם הם הזוג המוביל - אז זה ברור כי הם זוג כבר כמה שנים וכל הסיפורים בסדרה מסתובבים סביבם והצופים מתחברים למה שמגישים להם.
בזמן שהופ וליאם היו ביחד וסטפי ניסתה לסכסך בניהם אז כל המדדים הראו שהם הזוג המוביל והופ היא אהבת חייו.
אם זה הכיוון של הסדרה עכשיו שסטפי תהיה הזוג המוביל זה עוד סיבה לחשוב לעזוב את הסדרה.
תורן החדש יכבוש את הצופים תוך פחות מחודש ובל יודע את זה ולכן לא מתרגש. הצופים יתחברו אליו מהר מאוד ככל שהם יצפו בו ובנוסף לכך מדובר בשחקן עם הרבה כריזמה, אפילו יותר מהשחקנים הותיקים.כבר תוך 2-3 פרקים הסצינות איתו הרבה יותר מעניינות. רק חבל על וינזור הרמון שהועף לא בצדק.
הסיפור שהם בונים סביב תורן עכשיו הוא סיפור מצוין שהיה אמור כבר להיות לפני שנים. זה שהוא מתחיל לעצב, זה שהוא הולך ראש בראש ברידג׳ ומזכיר לכולם שרידג׳ לא הבן הביולוגי של אריק. זה לונג טיים קאמינג - לפחות בל הבין את זה. וכמובן תחרות של תורן (שהיה כבר נשוי לברוק בעבר) עם רידג׳ על ברוק

sigalit1000

New member
יצא לך לשמוע איך ת'ורן החדש התקבל ליפים והאמיצים?

הוא בעיקרון לוהק לגלם את מתאו הבחור ששילה שכרה להפריד בין אריק וקווין ובל ממש התרשם והחתים אותו על חוזה וככה בעצם ת'ורן חזר לסדרה, אני אישית חושבת שהיו צריכים להחזיר את אלי הבת של ת'ורן ולא את הופ אבל זה מה יש....

אני מקווה שהעלילה של היריבות בתוך פורסטר לא תמחק את העלילה של ספקטרה וסאלי בהקשר של האופנה כמובן.... אני גם לא אוהבת את החיצוניות של השחקנית שמגלמת את סטפי, היא עשתה גם ניתוחים שהרסו לא את המראה החיצוני, השיער שהוא לדעתי תוספות, אני לא מתחברת לא אוהבת לדעתי זה מחריד ובטח ובטח לנוכח הגיל שלה....

לגבי הופ החדשה אם כבר ליהקו נעשו טעויות ליהוק, היו צריכים ללהק את הדמות בשחקנית מוכרת מעולם אופרות הסבון, ואז יכלו להמשיך בסיפור האהבה הגדול בין הופ לליאם, עוד טעות בליהוק זה שלקחו שחקנית מבוגרת מדי [מבוגרת במציאות יחסית לקים] והופ נראית יותר כאחותה של ברוק ולא כבת שלה [ואלו התגובות ברשתות החברתיות לתמונות ספויילר שרואים את שתיהן] ברור שאם קים הייתה נשארת הכל היה נראה היום אחרת, אין לי ספק שהאמת תתגלה על ביל וסטפי, סאלי והופ יריבו על ליאם [אבל בסוף זה יהיה 2 רבות וה3 לוקחת] סטפי היא הסיפור הראשי או סטפי וליאם בעיקר בגלל המשכורת הם משלמים לה הכי הרבה אז היא עובדת בהתאם, ובהתאם לאמונות של בל, ההפקה וCBS שהיא הכוכבת שלהם..... קתרין קלי לאנג למשל לא מעוניינת לעבוד את מספר השעות שסטפי עובדת כי היא אוהבת לעשות דברים נוספים, היא צילמה סרט לאחרונה, יש את הספורט שהיא אוהבת, החבר שלה, המשפחה, הטיולים היא יכלה להיות הסיפור המרכזי אבל היא לא מעוניינת לעבוד את מספר השעות שצריך בשביל זה ובצדק....

ראית שהשחקנית שמגלמת את אייבי צבעה את השיער לבלונדיני? אני לא אהבתי, השחקנית כל כך יפה ולדעתי היא הרסה לעצמה....

אם אתה אוהב את ת'ורן החדש יש לך למה לצפות, זה גם מתקשר לחזרה של הופ ויש כנראה עוד מתחרה מפתיעה על ליבו של ת'ורן....

gal253

New member
חחח אני רואה שאת כבר יודעת

שאני לא קורא ספויילרים אז לא סיפרת מה הולך לקרות. תודה! ואכן בלי רמזים נוספים בבקשה :)
&nbsp
לא, לא ידעתי שאייבי צבעה לבלונד, נחכה שנראה אותה בסדרה עם הבלונד.
התספורת החדשה של ברוק מאוד מחמיאה לה אגב.
התוספות שיער של סטפי זה פשוט עוד דרך לא להיות טבעית. היא פשוט עושה כל דבר כדי לא להיות טבעית. וזה הדבר הכי מגעיל שיש.
אם היא הכוכבת של הסדרה אז כאמור הסדרה בבעיה גדולה.
הדמות של ליאם בזמן האחרון חזרה להיות הסמרטוט שהוא כל הזמן היה. פשוט על הפנים לעלילה ולדמות.
כן, תורן מאוד מאוד טוב, מלא כריזמה. בחירה טובה (בהנחה שלא מחזירים את וינזור). לא ידעתי שלוהק בהתחלה כמתיאו, חחח מוזר.
ברור שהליהוק של הופ גרוע. ועוד מישהי הרבה יותר מבוגרת מהופ המקורית. הייתי עושה הכל כדי להחזיר את קים מוטולה ואולי זה יקרה בעתיד (אולי בגלל זה מביאים משהי זמנית), כך היה עם ג׳אקוב יאנג שמגלם את ריק שחזר לסדרה אחרי המון שנים וכמה שחקנים אחרים שגילמו את הדמות שלו.
כן, מאוד מקווה שלא יזניחו את העלילה של ספקטרה ואת דקות המסך של סאלי. אגב אחות של סאלי היא לא דמות עמוקה או מעניינת במיוחד.
&nbsp
בכל מקרה אם העלילה תסתובב סביב סטפי, וליאם יסלח לסטפי על הבגידה, אז כבר ממש אבל ממש יצא החשק מהסדרה הזו.

למעלה