ספגטי

justagirl182

New member
ספגטי../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

אני יודעת שזה
רציני, אבל סתם התחשק לי אני יושבת ליכ אן אוכלת ספגטי ושומעת את השיר פתיחה של הפאורפאף גירלז (POWERPUFF SAVE THE DAY!!) סתם התחשק לי לשתף.. יש לעוד מישהו אינופרמציה חסרת משמעות לשתף אותנו בה?

g a g a

New member
מישהו אמר אינפורמציה חסרת טעם?

יש לי הרבה כאלה:
לתולעים יש 5 לבבות.
ארנולד שוינברג סבל מטריסקיידפוביה, פחד מהמספר 13. הוא מת 13 דקות לפני חצות ביום שישי ה-13.
0 הוא המספר היחיד שלא ניתן לייצגו בספרות הרומיות.
אם מעלים את המספר 111111111 בריבוע, מקבלים את המספר 12345678987654321
ניתן לכתוב 50000 מילים בממוצע עם עיפרון אחד.
לבצל, לתפוח עץ, ןלתפוח אדמה יש טעם זהה. ההבדל שאנו מרגישים נובע מהריחות העולים מהם בלבד. אדם תתרן לא ירגיש בהבדל בינהם.
דבש הוא דבר המאכל היחיד שצורכים בני אדם, אשר לעולם לא מתקלקל.
יתושים נמשכים יותר לאנשים שאכלו בננה זמן קצר קודם לכן.
זכר העקרב מתחזה לנקבה כדי שזכרים אחרים יביאו לו אוכל. יש לי עוד הרבה כאלה...אבל אני בספק אם מישהו שרד את כל ההודעה שלי

netaK

New member
|מרגיש דפוק|

עכשיו אני מרגישה דפוקה שלא ידעתי את כל זה....חחחחח אבל נורא אהבתי את: יתושים נמשכים יותר לאנשים שאכלו בננה זמן קצר קודם לכן. זכר העקרב מתחזה לנקבה כדי שזכרים אחרים יביאו לו אוכל גם לי יש אינפורמציה חסרת טעם, אבל כולה מגיעה מהמבחן בהיסטוריה שהיה לי הרגע, ידעתם שכמעט לכולם בגרמניה קוראים היידריך??? חחחחחחחח....אין אין אני משוגעת

bj לנצח

New member
לי יש את המתכונת מחר אז:

היידריך (בשביל נטע), הימלר, היטלר, אייכמן, נאצר, בגין, טרומן, לויד ג'ורג', הובר, שלמה הלל, מוחמד נאגיב, גרגור שטראוסר, פון שלייכר, רהם, רמזי מקדונלד, בוין, בלה בלה בלה... זה כל האינפורציה חסרת הטעם שיש לי להציע לכן כי כרגע בראש שלי אין יותר מקום לדחוס שום מידע חוץ מהיסטוריה

justagirl182

New member
אוי מגניב!!

הכי אהבתי את הזה על התפוח אדמה, בצל ותפוח והזה על התולעים חחח
איריס, תביאי עוד
!

g a g a

New member
חחחחח נכון איריתיישן! ספיקינג אוף

מכתב...מישהי חייבת לי אחד
אוקיי לאור הבקשות הרבות הנה עוד אינפורמציה חסרת טעם:
הסיבה שאין כיום אוכל בטעם עכברים היא שבמבחני הטעימה החתולים דחו את המנות שהוגשו להם.
17 ביוני הוא יום ציון מיוחד בארצות הברית - 'יום אכילת ירקות לאומי'.
האיילה מסוגלת לגרום להפלה רצונית כאשר אין די אוכל על מנת לקיים אותה ואת הוולד.
בכל יום אוכלת ציפור כמחצית ממשקל גופה. מעתה אמור "אוכל כמו ציפור" כשכוונתך "אוכל כמו חזיר".
נמצא ששוקולד הוא המאכל הנחשק ביותר בעיני המין הנשי. הסיבה לכך לא נחקרה עדיין. לשרותכם תמיד, איריס.

justagirl182

New member
פסגטי לשלטון!!

שרפת מגבת?! חיחי זה מזכיר לי שפעם ישבתי על מזרון בחדר שלי, ושרפתי מכתביות של מיכל ינאי (
) ובטעות זה נפל על המזרון, ועד היום יש במזרון חור כזה שחור חחחח היה ממש להבה בתוך המזרון אבל אח שלי הציל אותי-- חח משעשע

netaK

New member
חחחחחחח...ענק

לא חבל על מיכל? אישה נחמדה הייתי ב"קצפת"....זה היה נחמד...אבל הושביו אותי הכי למעלה והיא נראית כמו שערה בלונדינית קטנה מקפצת....

justagirl182

New member
הייתי פעם בזאפ לראשון

ולחצתי לגדי טאוב את היד-- אין אין עליי

רינת4

New member
ואני הייתי ברדיו ת"א

וביקשתי מטל ברמן חתימה. אח"כ ראיתי אותו שוב ביום הסטודנט. אה, וזה בדר. כשהייתי קטנה שיחקתי עם גפרור(בת שנתיים או משהו כזה) ואחי ניסה לקחת את זה ממני ושרפתי לו את המכנסיים... תראו מה זה: רק בת שנתיים וכבר ידעתי להדליק גפרורים. חכמה או לא...?

רינת4

New member
תודה רבה.... ../images/Emo13.gif

ד"א-שמת לב שאני כאן ולא במילואים? כן, לא התייחסתם אלי אבל המילואים בוטלו. הבוס התקשר, צעק, ובוטל. נחמד, לא?

רינת4

New member
נכון אבל לא רשמתם

לי על זה כלום...
לא נורא. תודה רבה על הברכות. טוב שלא הלכתי כי חשבו שאני חובשת. חובשת!! אני בכלל הייתי מפעילת מחשב. מה לי ולחובשות? ממש מפגרים בצבא הזה שלנו.

למעלה