ספאם!

Envenom

New member
ספאם!

כי מערכת המסרים דפוקה, המסנג'ר בולע את הכרטיס אשראי, והכלב אכל לי את האיסיקיו

bLAck hALo

New member
חחחחחחח

סרשור ספאם שלםםםםםםםם!!! אללה..איפה עדי?! תמיד יש לה מה להגיב על כלללללללללללללללללל הודעה! חח יש לך אודיגו?

k k1

New member
חחחח יאייייייייייייי

שירשור ספאםםםםםםםםם!! אבל כאילו שאנחנו צריכים את זה...כמעט כל שירשור הופך לכזה...לפחות פעם זה היה ככה(מוסקטריות רולזזזזזזז
אמממ נמנמנ שיהיה לכולםםםםםםםםםם בהצלחה שנה החדשההההההה!! חיחי יש משהו טוב בלהיות בצבא..לא חוזרים מחופש גדול! חח אהה והילוש את רואה? לא רשמתי את האזהרה הקבועה שלי-"אני גרועה רצח בברכות" למרות שעוד פעם יצא לי ברכה מגעילה בעע..אבל מה אני יעשה-גרועה זה גרועה!

bLAck hALo

New member
חח זהו..

לא צריך שרשור מיוחד..הכל הופך לספאם בסוף! איפה דידושקה??! ואני חייבת להצליח השנההה אמן אמן אמןןןןןןן!! אם כן שנה הבאה אני עפהההההה לירושלים!!! בצפר לאומניות-מוזיקהההההההההההההההההההה!!!!!!! מתה כבר לעוף מכאן! ארג. איך את רוצה לחזור מחופש גדול אם לא יצאת אליו בכלל?!?! חחחחחחחעחעחעח בצבא אין חופש..שלא נדבר על גדול. חח את משתפרת בובה..יפה יפה
וגם שלי לא היה משהו אבל העיקר הכוונה =]לא?

k k1

New member
דידייייייייייייייייייי

הרריייייייייייי! טחחח סתם סתם...הילה דידוש לא תפסיד שירשור ספאם! דונט וורי! וב"ס לאומנויות-הדברררררררררררררר הכיייייייייייי שווהההההההההההה בעולםםםםםםםםםםםםםםםםםםם!!!!!!!!!! וקבענו שאת לוקחת אותי איתך,כן?! הלוואי שתצליחי בובההההההההההההההה!! ויאפ העיקר הכוונה!
ואת רעה חחח!

את הולכת לביצפר לאמוניות?!?!

כיף לךךך! אבל איך בירושליים?..? איך תגיעי לשם כל יום?! למה לעוף? מה רע? ואת תצליחיייי! כשרוצים מציל רגע הילוש את ב-ט או ב-י ?

bLAck hALo

New member
זה בתיכנון ללכת. נראה אם הציונים

יהיו. ואז לעבור בחינות ובלה בלה בלה.. ואני לא מגיעה לשם כל יום אני נשארת שם..בטח אני יחזור כל סופ"ש הביתה. מה רע? הבצפר שלי מעפןןן!! שלא נדבר על המורות. ואני כבר רוצה לעוף מהחור הזה שאני גרה.. חברים שלי השנה עברו בצפר (מחות לעיר) ואני כל כך רוצהההה גם ואמן שאני יצליח באמת:)))))) כשרוצים מציל? חח אממ לי מתאים איזה מציל כזה אחד ליד המיטה למקרה חירום.. אני ב-ט'

bLAck hALo

New member
אני כאאאאאאאן!

ומה רע לעשות ספאם עם עצמך? זה הכי כיף =}

bLAck hALo

New member
מסן מסן מסן מסן מסן מסן מסן מסן מסן

ותורידי כבר אייסי

בעעע מסן-מסרים שולטים!

יש לי איסיקיו אני לא זוכרת תמספר.. חח אני צריכה לשאול את חברות שלי. וכנראה שאני לא לבד פה כמו שחשבתי!

k k1

New member
עדי-מסן-עכשיו-מיד!

פור גאד סייק ילדה!! כמה פעמים צריך להגיד לך את זה?!?!?

למעלה