סניף ב"ש וסניף מודיעין

mar Gal it

New member
סניף ב"ש וסניף מודיעין

דבר ראשון, שלום שלום לכל פעילי סניף מודיעין שפעילים כאן (ראיתי רק את נטע בינתיים...אבל בכל זאת...ד"ש לכולם!) לצערי הרב לא יכולתי להשתתף בסמינר מכיוון שנאלצתי לחזור לפנימיה, ובכלל, פעולותיי כפעילה נפסקו לחלוטין....מה שמצער אותי, בעיקר מכיוון שאין לי שליטה בדבר... לפתע עלתה מחשבה במוחי, אולי אצטרף לסניף ב"ש??? כן אז הנסיעה מייגעת, אני מודה ששלושת רבעי שעה נסיעה באוטובוס מלא חיילים משדה בוקר לב"ש על בסיס שבועי לא בידיוק עושה לי את זה, אבל זה עדיין אומר לחזור לנוער!! אי לכך ובהתאם לזאת, האם מישהו יואיל בטובו להפנות אותי לפעיל פעיל בסניף ב"ש אשר יוכל לתת לי פרטים לגביי פעילות... כי אני לא יודעת מה איתכם, אבל אני מתגעגעת לנוער נואשות!!! (לא, חוג אקטואליה לא מספיק.) סופ"ש נעים לכולם, גל (סניף מודיעין לנצח!)

Neta558

New member
גל...שלומות ושלומים!

תפסת לך את הכינוי המוצלח מכולם... כמו שגיארליך ציין בהודעתו כאן, הוא סיו"ר סניף ב"ש, וכרגע גם ממלא מקום יו"ר סניף ב"ש (לרגל שהיתה מעבר לים). את מוזמנת לפנות אליו, אם הוא השאיר פרטים בפורום. אם לא, נקשר בינכם. (אין גבול למהפכות הטכנולוגיות בנוער מרצ!) יום טוב.

mar Gal it

New member
קשרי נא!

המממ...יש לך את הפלאפון שלי? אין באפשרותי לפרסם אותו כאן...אז, טוב אני אתקשר אלייך מתישהו בקרוב!! ד"דים ושלומות לכל הסניף!! איזה סניף את משנש"נת?? שלומות, גל

Neta558

New member
אקשר...

לכשיהיה לי לאן לקשר אותו... :) משנשנת את תל אביב וראשון... ולא רואה הרבה את חברי סניף מרגלית, אהה, מודיעין, אז לא מהיר במיוחד למסור להם ד"שים דרכי... אוריה-לטיפולך! :)

א.א.אפל

New member
איזה ניק מגניב!

גל! איך בפנימייה? בטוח שאת נהנת... מתגעגעים אלייך כאן... את יכולה להצטרף אלינו לצמתים של יום שישי, ויש כאלה כבר 3 חודשים רצוף, חוץ משבוע אחד שהיה באותו יום שישי קייטנה אני אמסור ד"ש לכולם, ותגיעי אם את יכולה אם את רוצה את הטלפונים שלנו ואין לך, שרשרי תגובה ואני אשלח לך באימייל. שבוע טוב! אני אוריה אם לא הבנת...

פעולות של סניף ב"ש ...

כל יום שני, ב-17:30, ברח´ ביאליק 40, מול המכללה הטכנולוגית. הממ, אם את צריכה עוד פרטיםף או את רוצה שנודיע לך על פעולות באופן ספציפי יותר, את יכולה לפנות אליי באיציק -123117021- או/ו להשאיר טלפון, ואני אדאג שהנציג הסניפי יצור איתך קשר... נשמח לצרף אותך לשורות סניף ב"ש, אמפריה.
עדי .

tali_le

New member
תמיד אפשר לבוא...

אני טלי, ואני הש"ש של סניף ב"ש (אימפריה!!!!) כולם! תמיד מוזמנים לבוא לבקר אותנו בפעולות... כל יום שני (חוץ ממחר כי כולם בת"א) ב- 17:30!! הטלפון שלי, לפרטים שאלות וסתם כי משעמם לכם: 054-814347

גיארליך

New member
לגלי היקרה!

ממש מצטער על העיכוב, אבל לא היה לי מחשב הרבה זמן... אני גיא (גיארליך) סיו"ר סניף ב"ש אימפריה (עם כל הכבוד והתהילה של התפקיד...) אני ממש מזמין אותך להצטרף לסניפנו המושלם (?) את מוזמנת ליצור קשר, וביקשתי מנטע שתתן לך את הפרטים שלי! אז, נשתמע...

למעלה