סנוקרררר דינג-אבדון המלצה:

robinho

New member
סנוקרררר דינג-אבדון המלצה:

טוב אז ככה פיטר אבדון שהיה אלוף עולם השחקנים היותר טובים שתסכל לא מעט שחקנים גדולים כמו אוסליבן הנדרי והיגנס בעבר משום מה מקבל יחס אדיר של 2.1 פר פריים,שווה ביותררר!!!!הילד הסיני הוא פוטנציאל,אבל אבדון שחקן מנוסה ביותר אחד השחקנים השקולים והחכמים ביותר בסנוקר!המשחק משודר ביורוספורט בשידור ישיר כרגע!

sssqa

New member
יש פה חבר'ה בלי TV..תביא המלצה

בלייב בנוגע לאיזה פריים ללכת... נשמח :)

robinho

New member
אני מהמר בויקטור ואפשר להמר רק לפני

שמתחיל משחקון אז ככה אבדון בדרך לניצחון בנתיים במשחקון ה1 אך ע"פ התפתחות המישחק אני רואה ששני השחקנים עושים טעויות רבות,לכן אני מציע לשים בפריים 2 אובר ולתת לאבדון להשתפשף!האובר נראה מצוין לפריים מספר 2@!בהצלחה

robinho , אם תוכל בבקשה

לומר בגדול כמה זמן זה כל סיבוב וכו'.... האם יהיו עוד משחקונים? והאם יש הימור בויקטור על זה? כי אני לא בדיוק מצאתי את השם אבדון... תודה

robinho

New member
הטוב מ11 כולמר מי שיגיע ראשון ל6

ניצחונות במישחוקנים ינצח את המשחק כולו,יש הימור בויקטור יש לך קטגוריה סנוקר בצד ימין !אין זמן מוגבל למשחקון כמו בטניס גם בסנוקר אין משמעות לזמן משחקון יכול להמשך בין 5דק לחצי בד"כ~

robinho

New member
2-0 אבדון!!אנדר במשחקון 2 ניגמר 90

90 נק האבדון האצלן לא סיים את השולחן!

דחוף אחי כנס!!!!!

מצאתי...הבעיה שאני לא מבין אנגלית . תוכל לומר לי מה זה: To Win Frame 3 האם זה מתכוון לניצחון מערכה 3? והאם שווה להפציץ אל אבדון כי יש יחס ממש גבוה! תן משהו....

sssqa

New member
לא הייתי ממליץ לך להפציץ סתם

במשהו שאתה לא מבין.. וכן.. זה אומר לזכות במשחקון השלישי..

robinho

New member
דינ צפוי ליגנוב מארכה לכן אני הולך

על אבדון רק אחרי שיפסיד מערכה,האובר תמיד נראה טוב במשחק שקול למרות שבפריים 2 היה אנדר!

אחי אני לא כ"כ מבין את המושגים

שאתה כותב... תכתוב בצורה הכי פשוטה. משחקון מספר 4 לשים על X משחקון מספר 5 לשים על Y מחכה - תודה!

robinho

New member
אם אבדון מפסיד את פריים שלוש והוא ב

בדרך ההימור המתבקש הוא או אובר או אבדון~!

robinho

New member
אם אבדון מפסיד עכשיו את 3 משחקון

4 שווה לשים או אבדון או אובר!

sssqa

New member
חחח איזה משחק זה..

לא מבין בו כלום. .ולחשוב שהכינוי של אח שלי הוא סלבדור מרוב שהוא חזק בסנוקר... טוב..עדכון. .איזה פריים מי ניצח כמה ולמה..

robinho , כנס פה בבקשה

משחקון 4 התחיל. תן משהו ברור לגבי משחקון 5 אוקיי? פשוט ע"פ מה שאתה מבין...תכתוב לשים במשחקון 5 אובר בסכום X חופשי תרגיש.....מה שתגיד אני שם אה?

למעלה