סנוז יומי 12.3

סנוז יומי 12.3../images/Emo70.gif

מה העדכון היומי שלך?... ממי הכי אהבת להתעדכן אתמול? ממי אתה ממליץ להתעדכן? כמה עדכונים ותגובות שלחת עד עכשיו....? איזה סנוז שלך או של אחרים היה הכי נחמד היום?
יש לך הצעות לשיפור הסנוז?
יש לך הצעות לפעילויות בסנוז?
משו מפריע לך בהתנהלות הסנוז?

tamir r

New member
=]

מה העדכון היומי שלך?... אין בינתיים=] ממי הכי אהבת להתעדכן אתמול? שחר היא הציפה לי תתיבה חחח ממי אתה ממליץ להתעדכן? שחר כמה עדכונים ותגובות שלחת עד עכשיו....? סביבות ה-200 איזה סנוז שלך או של אחרים היה הכי נחמד היום? שחר=] יש לך הצעות לשיפור הסנוז?רשמתי למטה במפריע לי בסנוז יש לך הצעות לפעילויות בסנוז? לא
משו מפריע לך בהתנהלות הסנוז? כן משהו שמאוד מפריע העדכון האחרון של רוני היה לפני 29 ימים (חודש!!) והיא נמצאת בהכי פופולאריים זה מחרפן אותי הצעה שלי - יש אנשים לא מעדכנים ובכל זאת נמצאים בפופולארים תעשו מי שלא מעדכן 10-20 ימים שיעיפו אותו משווים הצצה זה מעצבן אותי שהעדכון של רוני היה לפני חודש והיא בהכי פופולאריים שיעשו מי שלא מעדכן הרבה אין לו סיבה להישאר בהכי פופולאריים כי הוא כבר לא פופולארי אם הוא לא מעדכן

tamir r

New member
תיקון

שורה 13 שיעיפו אותו משווים הצצה+פופולאריים*

מסניזה|חיל|

מה העדכון היומי שלך?... במסרים(פיי היום היתי במסרים כל היום
) ממי הכי אהבת להתעדכן אתמול?תמיר ממי אתה ממליץ להתעדכן?תמיר,יפתי. כמה עדכונים ותגובות שלחת עד עכשיו....? בביבות ה-2000 איזה סנוז שלך או של אחרים היה הכי נחמד היום?העדכון של אוראל בי(משו כזה) על המזל טוב שיש לי 99 מתעדכנים ועוד אחד אני ב-100..זה היה מתוק יש לך הצעות לשיפור הסנוז?בחירת בעורך יש לך הצעות לפעילויות בסנוז?סנוז יומי
משו מפריע לך בהתנהלות הסנוז?לא!

למעלה