סנוז והצבע הכתום
.

Purple Mushroom

New member
סנוז והצבע הכתום ../images/Emo43.gif.

אולי רק עכשיו קלטתי (נפל לי האסימון, כן , אני עוד מתקופת האסימונים). שכל כינוי בסנוז , הוא בעצם בצבע כתום , כמו תפוז אנשים מודיע. אז כל מי שרוצה שהכינוי שלו יהיה צבוע בכתום , כל מי שרוצה לחוש את עצמו כאילו הוא שולט בתפוז ויש לו השפעה כ"כ גדולה , או משהו כזה, יכול להכנס לסנוז. זה יכול להיות אחלה שיווק לסנוז של תפוז , בכל הקטגוריות האחרות (קהילות ליתר דיוק). וחוץ מזה , לי אישית יש באג של ג'יבריש להודעות בסנוז דרך הפיירפוקס . שבת שלום לכולם
.

ס פ י ר ל

New member
אז היית צריך להציע את זה למנהלי הפורומים של ת

תפוז
אולי אז הם היו לוקחים את הרעיון, וגומלים לך בתודה או במשהו אחר... אז עשית טעות שפספסת, כי אני עכשיו רצה לספר להם...
חח... סתם
ובכל מקרה, אם מישהו יקרא את ההודעה וייגש אליהם, זאת היא ההוכחה שזה הרעיון שלך:] אז תציע להם.... נו?, למה אתה מחכה?!

Purple Mushroom

New member
זה לא רעיון. זאת רק מחשבה.

אני מנוי לבלוג החדש של הנהלת הפורומים, ויודע שהרבה פורומים מנויים לסנוז. הסנוז הוא כלי וקטגוריה חדשה בתפוז, מדצמבר 2007 , יותר מחודש. התכוונתי יותר ליוזרים הפשוטים יותר , השחורים. בקיצור, אני נמצא בסנוז.
. זה הכל. הי, ספירל , רוצה להיות הידידה התפוזית שלי
? (בדיחות מפורום אחר). למה לא רואים אותך בסנוז? -את באה לפה הרבה? (בדיחה מקומונה אחרת). _____________________________________________________________________________________________
פרפל
- שומע זיגי סטארדאסט
, ולא דרך המחשב...

למעלה