סמינרי אמצע...

סמינרי אמצע...

לאיזה סניפים יש סמינר? לאיזה כבר היה? איפה הסמינר שלכם? כמה עולה? יודעים מה מתוכנן?/ מה היה בסמינר? שתפו
מענייני

ממ.. אני יודעת ש.........../images/Emo13.gif

מערב עושים בסניף ראשון, וסניף ראשון עושים בסניף נס ציונה. ונס ציונה איפה?
ממ.. הסמינר שלנו הוא שישבת הזה, עולה 20 שקל. ^^
אבל אנחנו מזמינים שם אוכל- וזה לא כולל בתשלום... אז ייצא יותר.... ^^ מממממ... הולך להיות כיףכיףכיף. (וגם כרגיל- חופר וערכי- כיאה לראשון מערב)..^^

מאיה888

New member
מממ..

נס ציונה עושים את הסמינר בסניף חולדה:) ביום שישי הזה:] עולה לנו..50 שקל:) אין לי מושג מה מתוכנן, אני מניחה שהולך להיות חופר,וכיף:)

חחח אז איפה חולדה עושים?../images/Emo3.gif

ראשון מערב>>ראשון>>נ"צ>>חולדה>> ?? התעולמה!!! חחחחחח

ravidush4

New member
../images/Emo142.gifתני לי לפתור לך את התעלומה

לחולדה אין בוגרים [אם אני לא טועה, אני בטוחה ב90%].. אני אומרת את זה כי המדריכים שלהם זה אנשים מהסניף שלי.. ז"א שלחולדה אין כל צורך במקום לעשות בו סמינר אמצע... יאללה מפה ישר לשב"ק או למצ"ח או עוד משהו חוקר עם ראשי תיבותXD

אוף, הרסת לי תאוריה מגניבה! ^^

תכננתי שתהיה פה איזו חקירה גדולה ומגניבה שכוללת מלאנתלפים סניפים. מתי לכם יש סמינר אמצע?

ravidush4

New member
../images/Emo142.gifלא מדברים על זה../images/Emo152.gif

כל פעם שמנסים לקבוע תאריך חצי סניף לא יכול.. ביום שישי אנחנו נקבע תאריך, אני מקווה:)

RED HEADed

New member
לצערנו....

הסמינר התבטל. הבוגרים עוד לא יודעים כל כך למה... אבל שמעתי שגם הסמינר של מערב התקצר... זו, תעלומה. XD

ravidush4

New member
../images/Emo142.gifחח זו באמת תעולמהXD

והסמירנ של גדרה נדחה לסוף חודש מרץXD וגם זה לא בטוח כי חצי שכבת שביעיות לא יכולה בגלל הבגרות בתאטרון...:)

RED HEADed

New member
אה, אז אני רואה שזה לא מקרה יחיד... אה?

מעניין אם יש איזו סיבה משותפת. אני מסתקרנת בטירוף פה XD

התושבה לכל השאלות-

לנו התקצר כי מור הייתה חולה.. וכנ"ל לגבי הרכזת של נס ציונה- חולה. יש וירוס באוויר!

RED HEADed

New member
אבל חייבים להודות...

שזה נשמע מוזר ביותר שהרכזת שולחת הודעה "אולי אין סמינר", בודקת שעתיים ואחר כך מודיעה שאין כי "אני חולה". לא?...

למעלה