סליחה שאני פותח הודעה חדשה אבל...

gargamich

New member
סליחה שאני פותח הודעה חדשה אבל...

חייב לשאול כמה דברים! בבקשה תענו לי!!! 1. כבר שאלתי פעם- אם מישהו ראה "לעולם לא אשכחך" כשזה היה בויוה פלטינה והוא זוכר את הסוף, בבקשה שיגיד לי מה קורה בפרקים האחרונים... אני חייב לדעת! 2. פעם מישהו כתב הודעה עם קישור לאתר שיש שם את המילים לכל השירים שהיו בסוף של אני צועני לפי פרקים. נדמה לי שזו הייתה אחת המנהלות. א. האם הוא ירד מהרשת? הוא הפסיק לעבוד לי! ב. אפשר לשים אותו בקישורים בבקשה? ג. באיזה פרק מורה וחוסמי התגרשו??? היה אז שיר כזה יפה שהיה בו כל הזמן "ניי ניי ניי" ואני פשוט חייב להוריד אותו! 3. סליחה על הבורות, אבל מה זה "גאלאן"??? חיפשתי במילון מונחים ואין... זה משהו שקשור לשחקו הגיבור לא? תודה לכל מי שיענה! מייייייייייייייייך

AsHtOn GiRl 3

New member
../images/Emo12.gif אין ספוילר.........

מורה וחוסמי כבר התגרשו..........

leeo

New member
../images/Emo78.gifאופס...../images/Emo12.gif../images/Emo6.gif../images/Emo21.gif

אני פשוט כבר הרבה זמן לא רואה את אני צועני.. אז חשבתי שהם עדיין לא התגרשו..
איתכם הסליחה..

gargamich

New member
הכל טוב ויפה...

אבל למישהו יש את התשובות??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? מיייייייייך

leeo

New member
../images/Emo78.gifאה וגם מצטרף לבקשה..../images/Emo21.gif

לבקשה של שם השיר "ניי ניי ניי" לא מזמן שמעתי אותו, ונשמע שיר יפה.. למישהו יש לפחות את השם?

THE HELL BOY

New member
לעולם לא אשכחך וגאלאן../images/Emo183.gif

גאלאן זה בעצם השחקן הראשי של הטלנובלה. אין מה להסביר יותר. לעולם לא אשכחך- ממה שאני זוכר...
..... אספרנסה מורעלת וכמעט מתה. לואיס גוסטבו חושף את קונסואלו ומסרב לסלוח לה והיא מתה מצער תוך כדי קללת אספרנסה. סילביה תראה את פרמין אביה רוצח את אדוארדו ויותר מזה אני לא זוכר. מקווה שזה עוזר.

רוסאורה

New member
../images/Emo58.gifממה שאני זוכרת

סילביה תיהיה בהריון מאדוארדו אך תאבד את הילד וגם את הזיכרון.. וגם לאספרנסה ולואיס גווסבו יהיה ילד...

למעלה