סליחה על ההתעוררות הפתאומית אך...

חגינה

New member
סליחה על ההתעוררות הפתאומית אך...

איזה מפגש אתם יוזמים? מותר להתעניין? מה יהיה שם או מי?? מותר להצטרף? חגית?

היי חגית

המיפגש יהיה 28.10 בשעה 19 בערב. אצל אייל בנתניה. כמובן שאפשר להצטרף, כולם מוזמנים. לגבי התוכנית, עוד לא ממש ברור, יהיה כיבוד, תהיה מוסיקה. מיפגש היכרות בין כל מי שעומד מאחורי הכותרות, אולי גם משחק גיבוש, נראה איך ניזרום, אך זה בעיקרון. כבר היה מיפגש אחד בתל-אביב, היו בערך 18 חברים, והיה מאד נחמד. לא שמעתי עליך בעבר, אבל את כמובן מוזמנת. שבוע טוב רינת

חגינה! רינת כתבה על המפגש המתוכנן..

רק אוסיף שאת דרכי ההגעה אכתוב פה בסמוך למפגש. נתניה קרובה אליך.אין סיבה שלא תגיעי ובטח שמותר לך להצטרף, אפילו חייבת!

דיספליי

New member
בואנה צפוני...

למה שתסביר את דרכי ההגעה רק בסמוך למפגש? מה יש אז מישהו יקדים לקפה..ארוחה טובה..או לינה.. ביג דיל קטן עליך. אז יאללה למען אנשים כמוני שקוראים לאט איך מגיעים???

שלח אלי מסר ואסביר לך בדיוק....

להגיע

חגינה

New member
מגניב בטח שאבוא!

רק תגידו איפה בנתניה? צריך לשלם משהו? יהיה קטע לראות מי הפנים מאחורי הפטפטיה פה...

דיספליי

New member
אייל גר בצפון

צפון נתניה את הגולן הוא החזיר. דמי כניסה....שקל ארבעים ניתן לשלם בתלושים לחג. סתםםםםםם אין לי מושג מי מה מו אבל תבואי חופשי טוב אני עף לפני שהוא יהרוג אותי עם השטויות שלי.

דיספליי

New member
עכשיו ברצינות

מי שמעוניין לדעת איך מגיעים שישלח לי מסר מאיזה כיוון הוא מגיע ואסביר במדוייק את המיקום..ואת הדרך הקלה ביותר. כי ככה זה אצלנו... יחס אישי לכל אורח

ש ו שי 1

New member
דיספליי,תודה בעד היחס האישי../images/Emo13.gif

ואייל,יש לך יופי של משפחה תומכת,חמה ומסבירת פנים.

דליהמרט

New member
ממש לא יפה "לעבוד" על חגית

שהיא חדשה כאן, ועוד לא ראתה שאתה מתחזה בפורום (זה רק בכדי להציק לאחיך, אייל?) חגית, התעלמי מהדיספליי, וספרי איך ולמה הגעת אלינו? ברוכה הבאה דליה

m י כ ל

New member
חגית כבר היתה אצלנו...

אני מקווה שבסוף מצאת סנדלים מתאימים, חגיתוש...

דליה יקרה! דיספליי אינו מתחזה!מדובר

באחי שאת הגעתו לפורום והסיבה רובנו יודעים פה. בהודעת הפתיחה של מנהלת הפורום שלנו כתוב בפירוש שיש כאן מקום לבני משפחותנו,לחברנו ובכלל למי שרוצה.דיספליי יודע מה היא נכות, אומנם לא על בשרו, אלא על בשר ילדיו שסובלים משיתוק מוחי(האחיינים שלי). אני בטוח שחסרו לך פרטים עליו ולכן הוא כונה "מתחזה". שלחתי לך גם מסר בעניין.את תפגשי בדיספליי במפגש בנתניה.

אני גר בצפון אך המפגש יהיה בבית של

ההורים שלי בנתניה.דיספליי שענה לך הוא אחי. המפגש יהיה בתאריך 28/10 בשעה 19:00 ואת דרכי ההגעה אפרסם בפורום בשבוע של המפגש.רשמתי אותך למפגש ואין צורך לשלם או להביא משהו.נראה אותך במפגש.

למעלה