סליחה על ההצפה המוזרה שלי בשאלות לאחרונה

סליחה על ההצפה המוזרה שלי בשאלות לאחרונה

אבל זה ממש מעניין אותי : נגיד יצאתם ביום שישי (אפשר גם חמישי ) , הכרתם מישהי חמודה וביקשתם טלפון פתאום הבחורה , נותנת לכם מס' טלפון של בזק אתם זוכרים ? דוגמא סתם 635-12-34 (03) מהסוג הישן ? אז כזה... הייתם מתקשרים לאחת כזאת ? מה הייתם חושבים עליה? שמתם לב כמה המספר הטלפון של בזק או הוט - הפך להיות המספר שאליו רק הסבתא מתקשרת אלינו ? ---- ובנושא הזה לנשים של הפורום : לכמה מכן יש את המספר הטלפון בבית של הבן זוג שלכן ? מה התדירות של השיחות לבזק/הוט שאתם עושים לעומת הפלאפון ? נכון שמרגישים ממש לא נעים להתקשר הביתה ? זאת רק אני?

פנומן 72

New member
לא הבנתי מה הבעיה

אם היא חמודה ואני מעונין בה אני אתקשר גם לטלפון חו"ל, מה זה משנה מה המספר וצורת ההתקשרות ?

elena20

New member
ברור שיש לי, והיה מתחילת הקשר שלנו.

מדברים מבזק כל יום (אם היינו מדברים מהפלאפון, היינו פושטים רגל מזמן
). בפלאפון מדברים בדרך כלל במהלך היום כששנינו לא בבית, אבל אם אנחנו בבית תמיד רק בזק.

אם הבחורה או במקרה הזה הבחור

גר לבד, אז לא תהיה לי בעיה. אבל אם הוא לא גר לבד אז ממש לא בא לי להתקל במשפחה שלו, מעבר לעניין שאנשים לא נמצאים בבית כל הזמן וזה מוזרל נסות להשיג מישהו כשלא ברור אם הוא נמצא ולתהות אח"כ אם יש לו שיחה מזוהה והוא בכלל בודק את השיחות שלא ענה להן או לא, ואז גם לא לדעת כמה פעמים להתקשר. אם לבחור אין פלאפון זה סיפור אחר, אבל אם יש לו והוא מוסר את המספר בבית אז זה סתם יראה מוזר. לגבי השאלות שלך, יש לי את הטלפון של בן זוגי בבית ואני משתדלת להתקשר לשם כל פעם שהוא בבית. אני שונאת לדבר בפלאפון, לכי תדעי מה תהיה ההשפעה של הקרינה עוד 50 שנה, אחרי שיהיה לסלולריים קצת פז"ם ואז כל התופעות הנוראיות יתחילו לצוץ בליווי אחוזי תמותה גבוהים. אני תמיד מתקשרת קודם לפלאפון ועושה וידוי שהוא בבית ואפשר להתקשר בגלל הלא נעים הזה

elena20

New member
../images/Emo45.gif אני גם תמיד בודקת לפני שהוא בבית.

זכוכיות

New member
גם אני ככה. כשהוא בדירה שלו מתקשרת

קודם כל לטלפון בדירה, ואח"כ לנייד. כשהוא אצל ההורים שלו מתקשרת לטלפון בחדר שלו, אח"כ לביית ורק לבסוף לנייד. לא אוהבת להתעסק עם הסלולרי יותר מדי, אולי זה פסיכוסומטי אבל אני תמיד מרגישה מיגרנות שמתפתחות תוך כדי שיחה בסלולארי...

עדיף לעשות שיחות בטלפונים נייחים

לא הייתי חושבת על זה שנתן לי מס' כזה שום דבר רע. אבל כן, שיצאתי עם הבנזוג שלי, התביישתי להתקשר אליו הביתה שלא ההורים שלו יענו לי, אבל קבענו שעה להתקשר מבלי שהאוזן תתיטחן מהקרינה.

yuli c

New member
אישית...

אני שונאת לנהל שיחות מסלולרי ומשתדלת מה שלא דחוף ושיחות נפש לעשות מבזק. עכשיו תלוי, אם גרים עם ההורים אז לא ישר מתקשרים הביתה אלא קודם מוודאים שהצד השני ליד הטלפון. :) כשאני לבד אני תמיד אומרת לאנשים שאני כבר מכירה להתקשר אלי הביתה. אבל בהחלט לא ישר נותנת את הטלפון שלי בבית... יחד עם זאת אם מישהו ישר היה נותן לי בזק אמנם זה היה נראה לי קצת מוזר, אבל הייתי מסיקה שכנראה האדם הזה נמצא רבה בבית

MIIKLE

New member
מזל טוב../images/Emo13.gif

זהו הילה מהיום מתחילים לחרוש אנחנו בפורום לא מסתפקים בפחות ממצטיינת דיקן.

רועי21רג

New member
מזה מזה רק לי לא אומרים מזל טוב , לא תקין

אגב מייקל! הכיסא סטודנט הזה ! שמע ישראל!!!~!!! חבל שלא דאגתי לאיזה תאילנדית שתעשה לי מסג' .

MIIKLE

New member
תתרגל חביבי

אם תלמד באוניברסיטה תצטרך להתרגל לכסא הזה למרות שמה שמוזר שאחרי שעשיתי כל כך הרבה מבחנים בו כבר אין לי בעיה .אגב לא שמתי לב שהתקבלת גם אתה אם הייתי רואה לא הייתי מקפח אותך חלילה אז מזל טוב שתאריך ימים ,תזכה למצוות ושתדע כל אם יהודייה שהפקידה את בתה בידיים ראויות כמו שלך ונאמר אמן.

רועי21רג

New member
שמע ההבדל הוא

שבפסיכומטרי הכל הולך פאקינג לפי שניות ודקות , הרגשתי שמתפרק לי הצוואר לגמרי , מלסובב אותו לשאלון ולחזור חזרה לגיליון תשובות איזה יותר מ300 פעם. לא יכולתי להזיז את הצוואר מילמטר אחרי זה!

מיקל יא מעפן נמאס ממך

מה זה לא רואים אותך יותר , זהו חושב שכלכלה זה החיים ? מת העולם ? הפרום לא חשוב כבעבר ?

רועי21רג

New member
כן אפילו עבד עלי עם הלעשות מבחן עם שולחן

המרכז הארצי שם בולבול וחצי על הבקשה שלי לעשות על שולחן.

MIIKLE

New member
בוא נעשה עסקה

את תפעילי את קסמייך הנשיים על המרצים שלי כדי שיתנו מבחנים קלילים ואני מבטיח להקדיש יותר זמן לפורום איטס א דיל?

למעלה