סליחה על ההודעה החדשה...

Eחנה

New member
נצל"ש

איך עושים חתימה

בורות... חח סתם...

זה על הסיפור המיתולוגי איליאדה שכתב הומרוס. זה מספר על המלחמה בין יוון לטרויה בגלל שהטרויינים לקחו את אשתו של מנלאוס אחד המלכים היוונים. אל תאמינו לסרט! הוא לא ממש נכון...

SnoopyElf

New member
../images/Emo65.gifמנצל"שת...

אני יוצאת עכשיו לשיעור עם מורה קרועה בטירוף... אני אפרט יותר כשאחזור, רק שתדעו שאני לא אענה למרות שהדסקטופ שלי ימשיך להקפיץ לי הודעות על החידושים בפורום...בערב אני אספר לכן לאיזו מדינה עברתי היום! בברכת זוגולוגולובק (נדבקתי לגולוגולו הזה...
) ענבר.

Michal Bloom

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gifחחחחחחחחח...

בלי להעליב את דניאל, אין בכלל דמיון בינו לבלומי!!!

SnoopyElf

New member
זוגולוגולובק!

חזתי! ועשיתי שטות... השארתי את האינטרנט מחובר ככה שמרוב הודעות המחשב נתקע... לא חשוב! אני אטפל בבעיה מחר. בקיצור, רציתי לשתף אתכן בחויה שלא מהעולם הזה!!! הייתי היום בשיעור אצל אינה, דבר שלא עשיתי מאז כיתה י'. שתבינו. אינה היא מורה לעיצוב תכנה, שמתעניינת יותר בגיאוגרפיה... השיעור מתחיל כשכל הכיתה יושבת בזוגות בחלק האחורי של הכיתה. היא מתחילה להסביר ולשרטט עצים וכל מני שטויות במחשבים, והתלמיד הראשון מפריע. בתגובה, אינה אומרת: "עמרי, שב בבקשה באלסקה" ומצביעה על השולחן הראשון בטור הקרוב אליה ביותר. עמרי לוקח את חפציו ועובר לאלסקה. השיעור ממשיך, ומישהי מתלחששת מאחור. "מיכל!" נשמע קולה הרועם של אינה(האמת שיותר מתאים כאן "קולה המצפצף"...), "טוסי בבקשה ליפן!". ומיכל לוקחת את חפציה ועוברת לשבת בשורה הראשונה, בשולחן לבד. חוזרים לעצים הבינאריים כשצחוק גואה מפריע את מנוחתה של אינה. "איתי! ככה אתה מפריע אותי? תבוא לסוריה מיד!". וגם איתי לוקח את עצמו ועובר לקדמת הכיתה, לשולחן עליו הצביעה אינה. כך ממשיך התהליך, עד שכל הכיתה יושבת בקדמת הכיתה, אחד בשולחן, כיתה שמכסה את כל הגלובוס... ועל כך נאמר - מסביב לעולם ב45 דקות! הצחוקים הבאמת גדולים שאני זוכרת מהתקופה שלמדתי איתה, נבעו בעיקר מחוסר הכרת האטלס של אינה. לכן בסוף השנה קנינו לה אחד, שתלמד, אבל היום נוכחתי לדעת שזה לא ממש עזר... עבורה כורדיסטאן עדיין נמצאת 2 סנטימטר מאוסטרליה ויש גבול משותף בין לוב לקנדה... הכי מצחיק זה כשנגמרים השולחנות בכיתה (כשהתלמידים מפגינים נוכחות מלאה, מה שכמעט אף פעם לא קרה...), היא מתחילה להושיב בזוגות, אבל כל שולחן הופך להיות דו-מדיני... אבישי ואבי ישבו זה לצד זה. אבישי נשלח לגלות בהולנד, בעוד אבי הוגלה לקפריסין... והמקרה שאני בחיים לא אשכח: גיא היה אזרח סוריה. אורי, שישב לידו, היה אזרח לבנון. עד כה הגיוני! אבל כשגיא ניסה להוציא הגה מהפה, הוא נענה ב"אני אמרתי אתה בסוריה, הוא בלבנון ושלום על ישראל!". כן... אצל אינה אין מלחמות, אין בעיות, שלום כלל עולמי... זה היה שיעור שלם של צחוק בריא ואמיתי!!! כל כך אהבתי את "מסע עולמי עם אינה"... רק בגללה אני מצטערת שסיימתי י"ב! תזכרו את המורים שלכן, בעוד כמה שנים תצטערו שלא כתבתן את כל ה"יציאות" שלהם. תלמדו מהנסיון שלי...

KaRiNoooSH

New member
../images/Emo26.gifגם אני מפחדת!!לי יש..

היום! הקרנה של סרט שהשתתפתי בתפקיד ראשי במגמת קולנוע..לפני כל התיכון וההורים יואו אמאלה!!!!!!!חחח...קארין על המסך!!!!

רולדההה

New member
../images/Emo46.gifאת יודע מה?!

זה ממש מעצבן! את מתנצלת שאת פותחת הודעה חדשה, את יודעת שזה מפריע אחרת לא היית מתנצלת, אבל בכל זאת את פותחת הודעה חדשה! למה לעזאזל לא לשרשר??? זה כואב לכן?! תסבירו לי! בהודעה הזאת לא נכתב שום דבר אישי כנגד חנה, סתם תלונה שלי על חוסר ההתחשבות שלה במקרה הזה.

Michal Bloom

New member
ואוו, ואוו ואוו, צי'ל אאוט!!...

חחח, גמאני מתעצבנת לפעמים אבל לונרא..

Michal Bloom

New member
נצל"ש-ביקורת על טרויה בעיןהדג-->

ושם גם לא כ"כ מתים על אורלנדו, אבל בס"הכ רק משבחים את הסרט!..

Galadriel 3000

New member
פפחחח...

"בעיות- פומפוזיות יתר ואורלנדו בלום". חח אפילו שזה מעליב את כל מה שאיי פעם אהבתי והערכתי, לא יכולתי שלא לשחרר גיחוך קל בשורה הזו.

למעלה