סלט גזר ושומר

רובנס

New member
סלט גזר ושומר

במפגש הכינו סלט גזר ושומר טעים הזמנתי חברה לצהרים ורציתי קצת להרשים עם משהו קליל קצצתי שומר וגזר והלכתי לבדוק בפורום מה עוד ...אוי צריך גם תפוח חמצמץ ובבית אין מה עושים בדיוק הכינותי סושי ונשארו כל מיני שאריות אז החלטתי להוסיף לסלט דווקא את הקיווי גם בגלל הגוון המדהים שלו וגם עקב חמיצותו הנעימה והחלטתי לא להוסיף לימון ...מה אגיד לכם יצא סלט מדהים בטעמו ובצבעיו . רובנס

סחתיין על חברה שלך, היה לה טעים מה?

נשמע טעים השינוי שעשית. הסלט אגב היה של רבקה. מה נתת לה לקינוח? אפשר להיות חברה שלך?

מה קנתה? סליחה אבל אני קצת ../images/Emo163.gif

חברה לעסקים? אם כן, זה אכן משהו אחר לגמרי
אני מציעה לך חברות אמיתית בתמורה לקינוחים שלך

רובנס

New member
הכוונה אימצה את המתכון וכבר אמרתי

ברוכה הבאה פרטים נוספים במסר

רובנס

New member
תיקון טעות במוס לוטוס

אין צורך בסוכר ווריאציות נוספות ניתן להשתמש בתמצית תה ארל גריי במקום לוטוס, בווניל,בקוקוס ,אניס,למון גראס וכו' לבעלי סבלנות מצרכים א 2 שמנת מתוקה פקעת לוטוס(ניתן לרכוש בחנויות של המזרח) שמנת מתוקה ב 10 גר' ג'לטין מושרה במי ברז קרים כ10 דק' 250 גר' שוקולד לבן מומס בבאן מרי או במיקרו ג חצי שמנת מתוקה לקישוט ספל פטל אדום מושהה עם 2 כפות סוכר להגרת נוזלים ספל אוכמניות כחולות מושהות עם 2 כפות סוכר להגרת נוזלים ההכנה בסיר קטן מביאים לסף רתיחה 2 שמנת סוכר ופקעת לוטוס ,ניתן להחליף בווניל וכד', מכבים מקררים ומביאים שוב לסף רתיחה מקררים מסננים מחלקים לשנים לחלק אחד מוסיפים שמנת מאפסנים לפחות ל12 שעות במקרר. מכינים ג'לטין ,אם משתמשים בגרגרי ג'לטין שמים פי חמש מים ומשהים 10 דק' לפחות, מביאים לסף רתיחה את השמנת עם הלוטוס =החלק ללא תוספת השמנת =מסירים מהאש מוסיפים ג'לטין מושהה מערבבים היטב עד להמסה מוסיפים שוקולד מומס ומערבבים היטב . מקציפים את החלק השני של השמנת עם חצי מיכל שמנת לקצפת יציבה אך קלילה ==לא להקציף יתר על המידה להוסיף לשמנת עם השוקולד לערבב בעדינות לתערובת אחידה לשים בשק זילוף לזלף לתוך תבניות סיליקון או לרינגים לשים במקפיא לפחות יממה להוציא למקרר כשעה לפני ההגשה רובנס

Rebeccan

New member
הרעיון של התפוח הוא להוסיף מתיקות

ולכן כל פרי שיש בו קראנצ'יות קלה בתוספת מתיקות מעודנת יכול להתאים אני אישית אוהבת שילוב של פירות בסלט עם ירקות בקיץ מכינה "סלט סודי" עם הרבה ירוקים ופירות שונים בחורף כאמור חוגג הסלט של שומר-גזר-תפוח
יופי של רעיון להוסיף קיווי פרינצסה
בגן הפרחים
פעמיים גשם
בבקשה, ומנת
גם

למעלה