סלוגן.

saarshai

New member
סלוגן.

מחפש סלוגן למרכז שיקום ניורולוגי חדש. בינתיים ההצעות הן: "איתנו, בעצמך." "להאמין שאפשר." "כשצריך מישהו להשען עליו." מה דעתכם? יש הצעות? המון תודה, סער.

אולי

"מרכז העצבים" "עצבים מברזל" ושאר ביטויים עצבניים שכאלה? יש כבר חברה שנקראת Newron (מלשון New - חדש). אבל אולי NEWrology?

רגע רגע

אתה קופירייטר?? עכשיו באמת קיבלתי עצבים

saarshai

New member
העצבים שלך מוצדקים.

גם אני שונא אותנו. :) לגבי הסלוגן... אני חושב שהם מחפשים משהו יותר בכיוון של "שיקום מכל הלב" שלדעתי אין בו כלום, אבל הם אהבו אותו מאוד.

סער

לדעתי כאשר אתה מפרסם הודעה בעניין סלוגן למרכז לשיקום נוירולוגי בפורום שיקום העצב, מן ההגינות שתציין שאתה קופירייטר (ולא רופא או פיזיותרפיסט) כדי שאנשים יחליטו אם הם מעונינים לעזור. אחרי הכל, אם אתה קופירייטר ומחפש סלוגן, אז כאשר אתה תמצא את הסלוגן, אתה תקבל על זה כסף וקרדיט. יש לי דווקא רעיון לסלוגן, שאני חושבת שהם יאהבו. אבל בתנאים האלה לא אפרט אותו.

saarshai

New member
חס וחלילה.

גם לנו, הקופירייטרים, יש אתיקה ומוסר מקצועי. אם זה היה עבור תמורה כספית כלשהי, מעולם לא הייתי פונה כך בפורום בבקשה כללית לעזרה כדי שאני אקבל את כל התהילה. פנתה אלי מכרה מהמרכז לשיקום נוירולוגי בתל השומר בבקשה לסלוגן ולוגו חדש כדי לקדם את המרכז שלהם ולשוות לו אופי יותר מזמין ומעורר תקווה. המשימה לא נעשית בעד שום תמורה כספית או קרדיט כלשהו, אלא כטובה אישית ובהתנדבות גרידא. לכן הייתי שמח לקבל קצת סיוע. אני מקווה שלא פגעתי בך או באף אחד אחר. סער.

למעלה