סכמ"ש

• פותח הנושא giri
  • פורסם בתאריך

giri

New member
סכמ"ש

בקושי מצמצתי ועבר השבוע.
איך היה השבוע שלכם, עם הסוסים ובכלל?

jgut

New member
שבוע טוב

ועכשיו אנחנו מתים מחום...
&nbsp
יצא לי לרכב די הרבה.
דאנס עבד סבבה. הוא כבר עבד מספיק טוב עם השבור פשוט, אז חזרנו לקורקשיין הקטן.
דו היתה די מעצבנת. היא לא רצתה לעבוד באותו היום שרכבנו. יש לה ימים כאלה. ניראה לי שהעבודה בטיפולי קצת מעצבנת אותה.
דילן היתה חמודה כהרגלה. אבל באותו יום שרכבתי היה לה הרבה מרץ. ככה שכמעט התעופפתי ממנה. אבל זה לא הוריד לי את החיוך מהפנים.
&nbsp
בנוסף רכבתי על אחד מהסוסי ב"ס. הוא סוס די קשה וזה נתן לי להרגיש שאני מתאמצת.

מוזר לבלות בחוות סוסים בלי להרגיש סוסים בכלל.

הייתי השבוע רק פעם אחת בחווה, כך יצא. אבל היה נהדר- העבודה קשה פיזית, מאתגרת, ואני אוהבת אתגרים. הלוואי רק שבהמשך ייתנו לי גם לאכף ודברים שקשורים לסוסים עצמם. אני פשוט צריכה לגרום להם לסמוך עליי.

בנושאים אחרים אני בהמון בירורים לגבי אופציות לימודים כאלה ואחרות, אולי אלך לקורס כשומעת חופשית, לראות אם זה באמת מה שמעניין אותי, אולי אתנדב עם בעלי חיים במרפאה וטרינרית.
הרבה עניין והתרחשויות!
שבוע טוב לכולן/ם ויום האישה שמח!

giri

New member
שבוע קשה אבל מוצלח בסה"כ

ביום שני היה לנו שיעור מאד מאתגר, ובסיומו הרגשתי ממש מפורקת לגורמים, אבל היה שיעור טוב, ואני שמחה על התרגול עצמו.
בחמישי רכבתי חופשי ועבדנו בעיקר על כיפופים - לקראת סוף האימון צ'ואי היה רך וגמיש לשני הצדדים משמעותית יותר מהרגיל והייתי מאד מרוצה מהתוצאה.
חוץ מזה, ביום שני היתה מומחית להתאמת אוכפים אצלנו בחווה ואישרה את שחשדתי, שלא ניתן להתאים את האוכף לצ'ואי, האוכף פשוט צר מדי והוא לא מתוצרת עם שלד גמיש. אחרי כמה שיחות המשך השבוע, ליסה הסכימה לעשות טרייד-אין על האוכף שלה - או ליתר דיוק, הסכימה שנחפש אוכף חדש בשביל צ'ואי ונמכור את האוכף הנוכחי על מנת לכסות את רוב העלויות. אני שמחה שהיא הסכימה, כי הייתי מאד מתוסכלת מהתחושה שהיא זורקת עלי את כל האחריות (גם עכשיו מסתבר שלמדוד את הסוס ולהביא אוכפים לנסיון זו האחריות שלי... אני כזו קיטבג לפעמים... אבל בקטנה).
עכשיו נותר לראות אם נצליח למצוא לו אוכף מתאים במחיר לא גבוה מדי, על מנת שההפרש יהיה סביר.

למעלה