סכמ"ש

Mor L

New member
סכמ"ש

איך עבר השבוע?
מה היה טוב?
מה היה רע?
הבן-אדם שעשה לך את השבוע:
ציטוט/דבר מצחיק שקרה לך השבוע:
שיר השבוע:
סרטון השבוע:
סרט השבוע:
סדרת השבוע:
ספר השבוע:
תמונת השבוע:
מאכל השבוע:
בזבוז השבוע:
התחדשות השבוע:
תוכניות לסופ"ש:
תוכניות לשבוע הבא:

משהו שתרצו להוסיף?

Ayelet 363

New member
מסכמת

איך עבר השבוע?
מה היה טוב? קיבלתי 93 סופי באנגלית, אחרי שהייתי ממש מותשת ביום של המבחן.
מה היה רע? היה לי תור לרופא והיה די מאכזב (בעיקר כי אני צריכה בדיקות והן מתעכבות).
רציתי לתכנן הרצאה לאייקון (בעיקר על דברים של ג'וס ווידון או דוקטור הו) אבל לא היה לי זמן (וגם לא בטוח שאוכל להגיע השנה) והיום היום האחרון להגיש.
היה לי מבחן על קורס שנתי של 5 נ"ז שעוסק בהרבה נושאים שהרוב לא מבינים והגעתי למצב שלא סיימתי לעבור על חצי מסמסטר א אפילו ולא הבנתי את החומר, אפילו לא את המילים בהן הוא היה רשום. אמא שלי ראתה אותי בוכה באמצע הליל הכי אני לא מבינה, ואז הראיתי לה אותו והיא גם לא הבינה. אני חושבת שיש סיכוי שעברתי בסוף.
ובכללי עייפות ולחץ.
הבן-אדם שעשה לך את השבוע: חברים.
ציטוט/דבר מצחיק שקרה לך השבוע:
שיר השבוע: וואו. הרבה. בעיקר Lea Salonga- Go the Distance
עוד גרסאות של Go the Distance ועוד שירים שהיא שרה
שירים של אד שירן
הסאונדטראק של The Fault in our Stars
סרטון השבוע:
סרט השבוע: אני כבר שנים רוצה לראות ספיד שוב ולא יצא לי. כמעט ראיתי אותו השבוע עם אחותי. בסוף היא גם לא יכלה וגם לא היה לי זמן. מקווה שנספיק בקרוב, או לפחות אחרי תקופת המבחנים.
סדרת השבוע:
ספר השבוע:
תמונת השבוע:
מאכל השבוע:
בזבוז השבוע:
התחדשות השבוע:
תוכניות לסופ"ש:
תוכניות לשבוע הבא: ללמוד. ויום הולדת לחברה.

משהו שתרצו להוסיף?

Mor L

New member
מזל טוב על ה-93!

כבוד!

כמה יחידות זה? מתקדמים 2?
אני מקווה שהמבחן השני ילך טוב

רצית לעשות הרצאה באייקון?

לא נורא, יהיו כנסים נוספים

גם אני רציתי לעשות הרצאה בעולמות או אייקון לפני שנה על לוקי

אבל הם כבר היו מלאים וכבר איבדתי מאז את החשק חח

וואו גם אני לא ראיתי את ספיד יותר מעשר שנים XD

מזל טוב לחברה

מקווה שיהיה בסדר עם הבדיקות
גם אצלי קורים דברים שהרופאת משפחה לא יודעת להגיד לי מה קורה לגוף שלי ואני ממשיכה בבדיקות
וגם שן שעשיתי טיפול שורש פתאום יש החמרה במצב ויהיה לי תור לרופא שיניים רק בשישי בבוקר
משתדלת לא לחשוב על זה כדי לא להדאיג את עצמי

חייב להיות טוב

Ayelet 363

New member
תודה רבה!

בעברית זה מתקדמים ב, אבל אני חושבת שבאנגלית קוראים לזה level 1. לא בטוחה. זה כתוב על החוברת, אב השארתי אותה בירושלים. זה לא שווה שום נקודת זכות (למרות שזה שיעור של פעמיים בשבוע, שעה וחצי כל שיעור. יותר זמן מאשר קורסים שאני עושה של 2 נקודות זכות).

רציתי לתכנן הרצאה, אבל כמו שאמרת, לא נורא. אני מזמן דוחה את זה. גם יש לי פחד במה ואני מגמגמת בטירוף. הרצאה על לוקי זה רעיון מגניב.

ידעת שג'וס ווידון היה מעורב בספיד? אבל הוציאו את הקרדיט שלו וזה העליב אותו. ראיתי את הסרט הזה לפני הרבה שנים מבלי להכיר את השם שלו. לפני שנים גיליתי שהוא היה מעורב בזה ורציתי לראות שוב מאז. הוא דיבר על זה יחסית לא מזמן, בריאיון שבקישור. יש שם ספויילרים לסרט. אני מתכננת לקרוא את זה שוב אחרי שאראה את הסרט, כי כרגע אני לא זוכרת את זה כל כך טוב (מה שגם הופך את זה לספויילרים בשבילי, למרות שכבר ראיתי את זה).
http://www.huffingtonpost.com/2014/06/10/joss-whedon-speed_n_5473795.html

יהיה לשתינו טוב עם הבדיקות

למעלה