סכמ"ש

2MayaN2

New member
סכמ"ש../images/Emo62.gif ../images/Emo221.gif

שיר השבוע של פארמור: שיר השבוע לא של הלהקה: השבוע היה כיף כי: השבוע היה באסה כי: תוכנית\\\\\\\\\\סרט\\\\\\ספר השבוע: תמונת השבוע: ציפיות לשבוע הבא: משהו שאתם לא מצפים לו: משהו שבא לכם להוסיף (ציטוט\\\\\\\\\\משהו מגניב שקרה לכם\\\\\\מוטו לחיים): שבוע טוב

Shahar996

New member
חח הייתי פה אולי כמה ימים ועכשיו חזרתי

שיר השבוע של פארמור: Monster שיר השבוע לא של הלהקה: Panic! At The Disco: The Ballad Of Mona Lisa השבוע היה כיף כי: לא למדנו בכלל P: ראשון עד שני- טיול שנתי, שלישי עד חמישי- שבועות, שישי- 4 שעות שמתוכם למדנו רק שעה XD השבוע היה באסה כי: לא היה באסה... עכשיו התקופה כי טובה :) תוכנית\\\\\\\\\\סרט\\\\\\ספר השבוע: חברים תמונת השבוע: ציפיות לשבוע הבא: שבוע אחרון ! משהו שאתם לא מצפים לו: להפרד מהכיתה והחברים ( משנים לנו את הכיתות וכל זה ) משהו שבא לכם להוסיף (ציטוט\\\\\\\\\\משהו מגניב שקרה לכם\\\\\\מוטו לחיים): הייתי פה ממש קצת ממש לפני מלאאאאאאאאאא זמן ועכשיו חזרתי D: בטח אף אחד לא זוכר ות'אמת גם אני לא ממש XD

2MayaN2

New member
../images/Emo45.gifהשירים וחברים../images/Emo23.gif ../images/Emo221.gif

חחח עכשיו טיול שנתי? טוב שנזכרו
היה כיף לפחות?:) וברוכה השבה
הכינוי שלך דווקא מוכר לי
אני מקווה שהפעם תישאריD:

Shahar996

New member
חחח כן היה כיף D:

הטיול נדחה הוא היה אמור להיות בחורף אבל בגלל שזה יצא בימים ממש גשומים אז דחו אותו XD וכן, גם אני מקווה להשאר P:

2MayaN2

New member
חחחח אז יש לי בי"ס כמו שלי ../images/Emo221.gif

תמיד קבעו טיולים שנתיים למתי שיורד הכי הרבה גשםXD ואז כמובן נאצלו לדחות

נסטי XD

New member
חחחחחחחח אהבתי תתמונה :)

שיר השבוע של פארמוור : monster שיר השבוע לא של הלהקה: השליחים בעיקר, joe brooks - superman, world at our feet jason mraz - wordplay לירן דנינו- ללכת ועוד מלא מלא מלא מלא.. השבוע היה כיף כי: עאעאע הופעה של השליחים, היה פשוט מדהים מדהים מדהים השבוע היה באסה כי: בגרות בתנ"ך- היום הכי מזעזע שהיה לי בחיים חחח, ועוד משו =\ תוכנית\\\\\\\\\\סרט\\\\\\ספר השבוע: "האדם מחפש משמעות" תמונת השבוע: ציפיות לשבוע הבא: לעבור את הבגרות האחרונה בתקשורת בהצלחה.. משהו שאתם לא מצפים לו: בגרות בתקשורת, מתמטיקה.. משהו שבא לכם להוסיף (ציטוט\\\\\\\\\\משהו מגניב שקרה לכם\\\\\\מוטו לחיים): השליחים רולז :)

2MayaN2

New member
בהצלחה../images/Emo24.gif ../images/Emo221.gif

על המסר
ולא הלך טוב בתנ"ך?

נסטי XD

New member
חחחח באופו מדהים כל מה שלמדתי אליו לא היה

אבל מה שנפלא אצלי זה שיש לי יכולת חרטוט מדהימה (קיבלתי 95 בהיטוריה כשחצי מהמבחן לא ידעתי בכלל חח) אז ניחשתי וזרמתי עם משו, ומסתבר שזה נכון חחח

Daniel M19

New member
בהצלחה,קטן עלייך ../images/Emo9.gif

וחוץ מזה,בגרויות תמיד אפשר לשפר

2MayaN2

New member
../images/Emo45.gifזה הדבר היחיד שמוריד קצת את הלחץ ../images/Emo221.gif

נסטי XD

New member
../images/Emo45.gifאבל למי יש כוח?? חחח

זה ממש לא מלחיץ אותי..סתם זה מלא חומר ללמוד חחח

2MayaN2

New member
חחח אני לחוצה לפני בגרויות ../images/Emo221.gif

אבל תארי לך היית יודעת שזה הציון הקובע לכל החיים..זה מלחיץ. זה שאנחנו יודעים שיש אפשרות לשפר זה מרגיע, למרות שלאף אחד באמת אין כחXD

נסטי XD

New member
חחח לגמרי

ואני באמת אצטרך לשפר בכל מקצוע בערך...עם המורים החארות שלי חחח

Daniel M19

New member
סכמ"ש,הראשון שלי פה../images/Emo8.gif

שיר השבוע של פארמור:monster שיר השבוע לא של הלהקה:adele-set fire to the rain השבוע היה כיף כי:הלכתי להופעה ברידינג של דור דניאל,היה להיט
השבוע היה באסה כי:נשארתי בבסיס עד מאוחר כל יום,אפילו נשארתי לישון לילה אחד..
תוכנית\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\סרט\\\\\\\\\\\\ספר השבוע:החברים של נאור,הם הורגים מצחוק :) ציפיות לשבוע הבא: להספיק ללכת לים D:
משהו שאתם לא מצפים לו:לסגור שבת :):):) משהו שבא לכם להוסיף (ציטוט\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\משהו מגניב שקרה לכם\\\\\\\\\\\\מוטו לחיים):שיהיה לנו אחלה שבוע,הכי כיפי שאפשר

למעלה