סכמ"ש

PerfectSP

New member
סכמ"ש../images/Emo22.gif../images/Emo66.gif ../images/Emo190.gif

הפורום מת>>" תעזרו שלא ייסגרו לנו אותו
תפתחו משחקים פנות מה שבא לכםםם שם: גיל: שיר SP השבוע: שיר לא של SP השבוע: זמר/ת השבוע: להקת השבוע: מאכל השבוע: משקה השבוע: דבר טוב שקרה השבוע: דבר רע שקרה השבוע: יציאת השבוע: הדבר הכי מצחיק השבוע: ציטוט השבוע: משהו שאני מצפה לו בשבוע הבא: תמונת השבוע: התחדשות השבוע: שאלת השבוע: רעיונות מגניבים לסוף החופש?מתכננים משהו מיוחד?^^

Another Grave

New member
../images/Emo40.gif אע סכמ'ש ראשון שלי בפורום../images/Emo6.gif

נמ רק הצטרפתי ,אבל הפורום מת . אז נסכמ'ש .
שם: אופק .
שיר SP השבוע: רק אחד כאילו ? וואנ .אני חושבת.
שיר לא של SP השבוע: כל מארס
חרישה מטורפת עקב ההופעה;;
זמר/ת השבוע: זמר ,בודד כאילו ?XD
להקת השבוע: מארס
מאכל השבוע: נמ .ממתי יש אוכל בסכמ'ש ?
משקה השבוע: כנ'לXD אבל נסטי .כי הצלחתי להבריח להופעה.
דבר טוב שקרה השבוע: ההופעה של מארס
היה מעולהO:
דבר רע שקרה השבוע: התרחקות מחברות .
יציאת השבוע: ההופעה .?
הדבר הכי מצחיק השבוע: ג'ארד בהופעהXD חמווווד שכזה3:
ציטוט השבוע: היו מלא בהופעה .אין לי כוח לכתוב
משהו שאני מצפה לו בשבוע הבא: לפגוש את קיפוד בראשון .3:
תמונת השבוע: אחת התמונות היחידות שיצאו נורמלי מההופעה .
התחדשות השבוע: חולצה של מארס ,מההופעה .
שאלת השבוע: רעיונות מגניבים לסוף החופש?מתכננים משהו מיוחד?^^ לא .
הודגש וקומבן באמצעות מדגישומטיק הסקסי 2.0

PerfectSP

New member
חחח גמלי היה שבוע ממאדים ../images/Emo6.gif ../images/Emo190.gif

איפה היית בקהל בהופעה?D: והלכת אח"כ לפגוש אותם?*-*

Another Grave

New member
../images/Emo40.gif שורה שניה ,צד שמאל של הבמה .

אבל אחר כך הלכנו אחורה כי היה ממש צפוף . ולא ,לא הלכתי .;; זאתי שהייתי איתה רצתה ללכת הבייתה>>

../images/Emo240.gif אויש יש סמיילים חדשים D: ../images/Emo60.gif|פטריה|

טוב אני בטוחה שרובם תמיד היו קיימים וזה סתם אני ששמתי לב אליהם רק עכשיו.. XD אבל חלקם באמת חדשים D: ס'קול חחחח שם: נוי שלא ודעת מתמטיקה >: גיל: 15 שיר SP השבוע: holding on ^_^ חח מלא זמן לא שמעתי אותם P: שיר לא של SP השבוע: Muse - Undisclosed desires זמר/ת השבוע: לאדעת חח להקת השבוע: כנ"ל מאכל השבוע: נודלס D: משקה השבוע: מים?
דבר טוב שקרה השבוע: דבר רע שקרה השבוע: שלא הצלחתי ממש ללמוד למבחן מעבר במת' >: יציאת השבוע: אמג חחחחח אני לא זוכרת שומדבר מהשבוע האחרון XD הדבר הכי מצחיק השבוע: לראות את אחותי מחליקה מהמיטה שלי בזמן שהיא מנסה ללמד אותי מתמטיקה XD ציטוט השבוע: לאזוכרת O: משהו שאני מצפה לו בשבוע הבא: לעבור ת'מבחן הזה כבררר ומד"צים מזורז ^^ תמונת השבוע: NONE התחדשות השבוע: צמידמידים וכסף D: שאלת השבוע: רעיונות מגניבים לסוף החופש? מתכננים משהו מיוחד? ^^ לקנות בגדים חח ולעשות ת'מזורז D:

AdiA12

New member
אחח איזה שבוע ../images/Emo3.gif (טיפל'ה באיחור) ../images/Emo209.gif../images/Emo226.gif

שם: כלב ים ><
שיר SP השבוע: לא הקשבתי להם גם השבוע.. ><"
שיר לא של SP השבוע: כל מיני שירים של 30STM, ושל YMAS, וגם של ATL ושל The Maine
זמר/ת השבוע: ג'ארד לטו
להקת השבוע: 30STM
מאכל השבוע: סושי
ושרימפס
משקה השבוע: אייס קפה
דבר טוב שקרה השבוע: חברה שלי חזרה מחו"ל, סוף סוף סידרתי את החדר, ההופעה של 30STM, היה לי שבוע נהדר ומצחיק וכיפי וידיד שלי שבחו"ל כרגע אמר לי שהוא מתגעגע אליי
וחברה שלי קנתה לי דיסקים וכל מיני דברים מאנגליה
חברה אחרת שלי שנסעה ללונדון חזרה + קנתה לי שם מחליק קטן שכזה ^-^
דבר רע שקרה השבוע: ההופעה של 30STM הייתה קצת מאכזבת.. וחטפתי שפשוף חזק שנראה כמו כוויה אתמול בימית 2000..
יציאת השבוע: ראשון - עם חברה שלי שחזרה מאנגליה לאיזה כמה שעות במרום נווה, שני - עם החברה שחזרה מאנגליה ועוד חברה אחרת לת"א, שלישי - סיבוב במרום נווה עם ידיד שלי, רביעי - ההופעה של 30STM, חמישי - מסיבת בריכה בבית של קרובי משפחה של מישהי שאני מכירה, שישי - ימית 2000 עם האחים שלי וג'אפניקה בערב עם חברות
הדבר הכי מצחיק השבוע: לחברה שלי יש צחוק של דוליפן שכזה, צחוק ממש מצחיק, נדבקתי בו לפני כמה ימים, רק שהצחוק שלי יותר חזק משלה, ממש כמו כלב ים. אחרי ההופעה היינו בyellow, קרה שם משהו מצחיק אז התחלנו שתינו לצחוק, צחקתי כל כך חזק ויצא שחיפיתי על הצחוק שלה וכל מי שהיה בyellow הסתכל עלינו ><"
ציטוט השבוע: חברה סטלנית: "תיזנאבי.. זה לא איפה שבר הייתה?
" היא אמרה את זה בשיא הרצינות. XD
משהו שאני מצפה לו בשבוע הבא: אממ לראות חברים וחברות ואממ אני מניחה בריכה ודברים שכאלה..
תמונת השבוע: יש לי כמה טובות, אבל אין לי כוח לשים אותם כרגע..
התחדשות השבוע: דיסקים שאי אפשר לקנות בארץ
שאלת השבוע: רעיונות מגניבים לסוף החופש?מתכננים משהו מיוחד?^^ כנראה מסיבה וגם בריכה, ים, פארקי מים וכו'

AdiA12

New member
אה אופס תיקון קטנטן ../images/Emo209.gif../images/Emo226.gif

במקום אייס קפה - נסטי באמת אתם לא מבינים כמה שתיתי את זה השבוע וכמה התלהבתי כשהביאו את זה בבריכה ביום חמישי XDD

PerfectSP

New member
חשבתי שאני היחידה..../images/Emo6.gif ../images/Emo190.gif

גם לדעתי ההופעה הייתה טיפה מאכזבת >< אבל זה שפגשתי אותם אח"כ גרם לי לחזור עם חיוך גדול הביתה

AdiA12

New member
אז זהו שאת לא היחידה.. ../images/Emo209.gif../images/Emo226.gif

ולפחות לך היה פיצוי על האכזבה, לי לא.. ציפיתי להופעה יותר.. גדולה, יותר וואו, הופעה יותר ארוכה עם יותר שירים, הופעה שישתפו בה יותר את הקהל (שיקפוץ לקהל או לפחות שיעשה לנו איזה מוש פיט) וגם לא ציפיתי שישימו את קינגס אנד קווינס כשיר אחרון, כשהכתפיים של ידיד שלי כבר גמורות. בקיצור, הייתה קצת אכזבה, אבל נהניתי בכל זאת..

PerfectSP

New member
../images/Emo45.gif ../images/Emo190.gif

לדעתי זה היה יותר מופע דיווה,וגם קצת מרוחק, מאשר הופעה של להקת רוק מצליחה >< למרות שסה"כ כן היה את השואו וזה.. והאמת ממש ציפיתי שהוא ייקפוץ לקהל!!!

PerfectSP

New member
הוי אני גם אמלא ^^ ../images/Emo190.gif

שם: Jazz גיל: 17 שיר SP השבוע: Promise שיר לא של SP השבוע: The Kill,The Fantasy,Closer To The Edge,100 Suns - 30 Seconds To Mars
ובערך כל השירים שלהם
זמר/ת השבוע: Jared Leto! להקת השבוע: 30 Seconds To Mars מאכל השבוע: פיצה וגלידה XD משקה השבוע: אייס קפה D: דבר טוב שקרה השבוע: ההופעה של 30 סקונדס טו מארס!!!!!!!!!!!!!@#$%^והשדה תעופה שפגשתי אותם ואגם אחרי ההופעה כשפגשתי אותם!! וגם 6 שעות עבודה
דבר רע שקרה השבוע: נה
יציאת השבוע: ת"א - שדה תעופה,סנטר,ההופעה של 30!@#$ D: הדבר הכי מצחיק השבוע: איך שרצתי כמו מטורפת אל שאנון אחרי ההופעה
ציטוט השבוע: נה משהו שאני מצפה לו בשבוע הבא: ת"א D: תמונת השבוע: P: התחדשות השבוע: תמונות עם ג'ראד ושאנון וטומו! וחתימות *כפולות* שלהם
שאלת השבוע: רעיונות מגניבים לסוף החופש?מתכננים משהו מיוחד?^^ נה
אני נוסעת לת"א,מיון שני למודיעין, וב29.8 סנטר - חוגגים לדיויד יומולדת! D:

PerfectSP

New member
כ"כ מדברת לעצך בגוף שלישי ../images/Emo6.gif ../images/Emo190.gif

רק בריאות XD

למעלה