סכמ"ש!

PerfectSP

New member
סכמ"ש!../images/Emo195.gif ../images/Emo190.gif

חובה על כולכם לענות! שם: גיל: שיר SP השבוע: שיר לא של SP השבוע: זמר/ת השבוע: להקת השבוע: מאכל השבוע: משקה השבוע: דבר טוב שקרה השבוע: דבר רע שקרה השבוע: יציאת השבוע: הדבר הכי מצחיק השבוע: ציטוט השבוע: משהו שאני מצפה לו בשבוע הבא: תמונת השבוע: התחדשות השבוע: שאלת השבוע: אתם הולכים להופעה של לינקין פארק? D:

YuvalSP

New member
בגלל שיסמין פרסמה בפייסבוק ../images/Emo199.gif

שם: יובל גיל: שיר SP השבוע: מממ... שיר לא של SP השבוע: wonderful life-hurts זמר/ת השבוע: להקת השבוע: one republic, shinedown. מאכל השבוע: עוגה של סבתא :) משקה השבוע: - דבר טוב שקרה השבוע: הצלחתי למדוד בפעם הראשונה לחץ דם למטופל, אני גאה בעצמי
דבר רע שקרה השבוע: קיבלתי 46 בכימיה. אבל הגשתי תיקון והמורה העלתה לי ל55
יציאת השבוע: לחוגי סיירות? הדבר הכי מצחיק השבוע: משחק מחבואים כזה בחושך. שלא באמת מתחבאים, רק נעמדים ליד שיח/עץ, ולתופס אסור לזוז מהמקום והמטרה שלו למצוא את כולם
והמורה שלי חושבת שאני מושלמת!
ציטוט השבוע: חרחבינה מכחילה! (יש צמח כזה אם אתם תוהים לעצמכם
) you're not crazy lexie, you're a grey (מהאנטומיה של גריי) משהו שאני מצפה לו בשבוע הבא: לסוע לבנימינה
תמונת השבוע: תפסתי את התמונה במקרה ^^ התחדשות השבוע: מעיל של מד"א שאלת השבוע: אתם הולכים להופעה של לינקין פארק? D: ברור
הודגש וקומבן באמצעות מדגישומטיק 2.0

Dana SP

New member
חחח קבלו תתמונה ששמתי XD

שם: דנה גיל: עוד 3 חודשים 18 ! שיר SP השבוע: Your love is a lie שיר לא של SP השבוע: Numb - Linkin park זמר/ת השבוע: - להקת השבוע: Linkin Park מאכל השבוע: אממממממממ סושי ! D: משקה השבוע: מים כמו תמיד XD דבר טוב שקרה השבוע: הייתי אתמול אצל דודה שלי והכנו סושי והיה מה זה כייף ^_^ והכנתי סושי מה זה יפים XD חחח דבר רע שקרה השבוע: לא הלך לי טוב במבחן במתמטיקה ><" יציאת השבוע: לא יצאתי אתמול XD הדבר הכי מצחיק השבוע: המממ שאני וחברה שלי התכוננו לכימיה...עזבו זה רק אנחנו מבינות D: ציטוט השבוע: לא זוכרת XD משהו שאני מצפה לו בשבוע הבא: שיגמר כבר הטיול שנתי ושיגיע השיעור תופים *_* תמונת השבוע: חחח מישהי שמה את התמונה הזאת בטוויטר ואז כזה עשיתי לג'ף טוויט עליה והוא הגיב לי !#$@ כפרעליו D: התחדשות השבוע: דאודורנט חדש? XD שאלת השבוע: אתם הולכים להופעה של לינקין פארק? D: ברור שאני הולכת!!!!! יהיה בנזונההD:

dafnashz

New member
XDDD לתמונה

מקווה שתהני בטיול השנתי, שמעתי שלא יהיה לכם בכלל זמן חופשי :S למה בכלל נוסעים לאילת אם אין זמן חופשי?

מסכמ"שת ../images/Emo3.gif ../images/Emo60.gif|פטריה|

שם: נוי שחולה ): גיל: 15 שיר SP השבוע: אממ. נדלג? XD שיר לא של SP השבוע: באמת ומקרוב - מוקי
זמר/ת השבוע: מוק להקת השבוע: יוסלס איי די מאכל השבוע: פיצה D: משקה השבוע: שוקו *-* דבר טוב שקרה השבוע: ערב בנות שכזה שהיה אתמול D: דבר רע שקרה השבוע: שיום אח"כ קמתי חולה עם 38.2 חום יציאת השבוע: אתמול נו
הדבר הכי מצחיק השבוע: השמות שנתנו לבובות שלה חחחחחחח לאחד קראתי "ראובן רז" ולשני "מיסטר טייטס" XD ציטוט השבוע: לאזוכרת XD משהו שאני מצפה לו בשבוע הבא: שיהיה טוב D: תמונת השבוע: אינלי כוח להעלות תמונות עכשיו התחדשות השבוע: ג'ינס לבן D: שאלת השבוע: אתם הולכים להופעה של לינקין פארק? D: לא D: הודגש וקומבן באמצעות מדגישומטיק 2.0

dafnashz

New member
סכמ"ש החלטתי להתחיל להיכנס יותר D:

שם: דפנה גיל: 16 וחצי שיר SP השבוע: addicted שיר לא של SP השבוע: BFMV - Forever and always זמר/ת השבוע: להקת השבוע: BFMV מאכל השבוע: פסטה שאכלתי אצל חברה משקה השבוע: מיץ תפוזים דבר טוב שקרה השבוע: ניצחנו במשחק, טיול שנתי ושיום אחריו נתנו לנו חופש דבר רע שקרה השבוע: קיבלתי 64 במתמטיקה :S יציאת השבוע: ביום שישי לקפה נטו עם חברות, היה ממש מצחיק הדבר הכי מצחיק השבוע: שאני ואחותי התחלנו לעשות עמידות ראש......אל תשאלו ציטוט השבוע: משהו שאני מצפה לו בשבוע הבא: כלום, רק שיעבור תמונת השבוע: התחדשות השבוע: לורד שחור שאלת השבוע: אתם הולכים להופעה של לינקין פארק? לא, לא אוהבת אותם

shaked2010

New member
אני..

שם: שקד גיל: 15 שיר SP השבוע: אין כ"כ :S שיר לא של SP השבוע: פשוטטטט התמככרתי *~* בכלל לכל השירים שלהם ולניקל באק.. http://www.youtube.com/watch?v=4DYrPipoylY&ob=av2e זמר/ת השבוע: אין. להקת השבוע: Switchfoot מאכל השבוע: שוקולד :> משקה השבוע: שוקו :> דבר טוב שקרה השבוע: עוד מעט פלאפון חדשששש דבר רע שקרה השבוע: לא יודעת :> יציאת השבוע: שישי הזה שהיה היה ה-יציאה D: הדבר הכי מצחיק השבוע: איזה בדיחה עם ידיד XD ציטוט השבוע: אין משהו שאני מצפה לו בשבוע הבא: רק טוב.. D: תמונת השבוע:
מין גרפיטי כזה :p התחדשות השבוע: פלאפון מקווה D: שאלת השבוע: אתם הולכים להופעה של לינקין פארק? D: אני מתהההה אבל לא נראלי.. אבל יש מצב שאני יהיה במפגש סנטר בחנוכה^^

למעלה