סכמ"ש

סכמ"ש

(
כי הקור חוגג)

איך עבר השבוע?
מה היה טוב?
מה היה רע?
הבן-אדם שעשה לך את השבוע:
ציטוט/דבר מצחיק שקרה לך השבוע:
שיר השבוע:
סרט השבוע:
סדרת השבוע:
ספר השבוע:
סרטון השבוע:
התחדשות השבוע:
משהו שאהבתי בפורום השבוע:
תמונת השבוע:
ציפיות לסופ"ש:
ציפיות לשבוע הבא:
עוד משהו?

שבת שלום!

מסכם

איך עבר השבוע? כל כך מהר שזה מפחיד.
מה היה טוב? לחרוש שעות על הפסנתר בשביל לסיים להלחין את השיר שלי.
מה היה רע?בגלל ערב שהיה לנו מטעם מגמת התיאטרון, חזרתי הבייתה מבית הספר בשעה 21:40 (היתרון הוא שכשהלכתי לישון, ישנתי כמו מלך)
הבן-אדם שעשה לך את השבוע: חברים במגמת תיאטרון
ציטוט/דבר מצחיק שקרה לך השבוע: אני וחבר שלי מנהלים שיחה על דוקטור הו ומנסים למצוא אדוני זמן נוספים שקיימים מחוץ לדוקטור הו. אני לא אציין כאן את מהלך השיחה, אבל הגענו למסקנות שדמויות בדיוניות נוספות כמו החיה מהיפה והחיה, שרק וגברת פריזל הם אדוני זמן.
שיר השבוע: '39 של קווין (בגרסא הזאת: http://www.youtube.com/watch?v=LU2we9f_AH4)
סרט השבוע: לא ראיתי סרטים
סדרת השבוע: אין סדרות חדשות, אבל ביום ראשון משודר הפרק הבא של once upon a time אחרי הפגרה הענקית שהם עשו.
ספר השבוע: מלאכים ושדים
סרטון השבוע: קאבר מדהים של להקה מצויינת
http://www.youtube.com/watch?v=gVpuiasL1PQ
התחדשות השבוע: התחלתי לכתוב שוב בבלוג שלי. הישארו מעודכנים!
משהו שאהבתי בפורום השבוע: תכלס, לא הייתי בו הרבה
תמונת השבוע: עצלן מדי מכדי להעלות תמונות
ציפיות לסופ"ש: לעבוד קצת על דברים לקראת יום ראשון.
ציפיות לשבוע הבא: להישאר עוד פעם ער עד 22:00.
עוד משהו? בוקר טוב.

HassiD

New member
על הספר והסדרה (שתחזור...)

הסרטון נחמד... אם כי יש להן מראה בובתי מידי...

כשאתה אומר להישאר ער עד 22:00, אתה מתכוון שזה מאוחר או מוקדם?

ומה זה "חזרתי הביתה מבית-ספר ב-21:40"? ז"א נפגשתם איפשהו כל החברה מהמגמה מיד אחרי הלימודים בתור "ערב מגמה"? זה לא "הולכים הביתה, ונפגש ב... בשעה...."?

כל המגמה נשארה אחרי הלימודים

בשביל לעשות חזרות להצגה שאנחנו מעלים בשבוע הבא. עשינו סקיצה ארוכה של ההצגה וזה לקח הרבה מאוד זמן (אפילו נשארנו לאכול ארוחת ערב בבית הספר). מה שאומר, מהבוקר (6:00) עד השעה 22:00 נשארתי עומד על הרגליים.

HassiD

New member
איזה השקעה... יפה מאוד...

סתם כך, באיזו הצגה מדובר?

בנוסף, מתי בדר"כ אתה מסיים? ז"א ברור לי ש-22:00 זה מאוחר בכל צורה, אבל בתור אחד שלמד בפנימיה, אני רואה את זה אחרת (אצלנו "רשמית" ארוחת הערב שבסיום היום היתה כל יום ב-20:30, אבל גם כל סדר היום היה שונה, אז אני פשוט רוצה לקבל פרופורציה עד כמה זה מוגזם...)

סכמש בסימן אפצ'י

איך עבר השבוע? השבוע הכי נורא בחיי. בערך.
מה היה טוב? ובכן, יש לי חברים מוצלחים

מה היה רע? נתחיל בזה שביום ראשון גיליתי שהכיסא גלגלים שלי נדפק. ואז ביום שני, ביום החופש שלקחתי במיוחד מהעבודה בשביל לכתוב ולהגיש את הסימריונית, מצאתי את עצמי מתקנת אותו. משם הלכתי ישירות לספרייה ושם גיליתי שאני חולה. אבל החלטתי לזרום בכל מקרה.
ביום שלישי הלכתי לעבודה ואחרי שקלטתי שזה או שאני אתעלף להם או שאלך הביתה, ברחתי אחרי חצי יום. ואפילו גיכחתי על הרופאה שנתנה לי אישור מחלה עד יום שישי "למה שאני אשתמש בזה?" חשבתי לעצמי, קצת מנוחה ומחר אני חוזרת לעניינים. חברים. רק עכשיו התחלתי להתאושש. שלא לדבר שבין לבין הייתי בפניקה מעבודה אחרת שהייתי אמורה להגיש ולא הייתי במצב לשבת ולכתוב אותה [הכל עבר בשלום] בכל אופן, זה היה שבוע נוראי שהסתיים בכך שביום שישי בכיתי מרוב תסכול.
תודה לאל שהוא נגמר.
הבן-אדם שעשה לך את השבוע: כל מיני אנשים
ציטוט/דבר מצחיק שקרה לך השבוע: "שתדעי לך שאני ממש קסם!"
(חברה שלי עפה על עצמה)
שיר השבוע: http://www.youtube.com/watch?v=qim5rIF4gkg&list=LLphka0nKlO7XJe4ACSyHfvQ זה.
סרט השבוע: מלך האריות. כניסיון להצהיל את רוחי החלטתי לשלוף את טימון ופומבה. כפרה עליהם.
סדרת השבוע: אה. דווקא זה לא יצא לי.
ספר השבוע: "סטונר"
סרטון השבוע:אין באמת
התחדשות השבוע: חבילת טישו חדשה לחדר?
משהו שאהבתי בפורום השבוע: "לכל קוראי הארי פוטר באנגלית" אהבתי

תמונת השבוע: אין באמת
ציפיות לסופ"ש: היו והתקיימו- להחלים.
ציפיות לשבוע הבא: לסיים סימנריונית, לשמוע חדשות טובות, ולפגוש אנשים.
עוד משהו? כל החולי הזה עשה יופי חסכון לדלק באוטו

HassiD

New member
רפואה שלימה

ואין ספק שמלך האריות נהדר...

סתם כך, אחרי פעם אחת לפני כמה שנים, שממש היה בא לי לראות כמה סרטים מצויירים והם לא היו זמינים לי, יש לי בהארד דיסק הנייד באופן קבוע כמעט כל סרט מצוייר שאני יכול לחשוב עליו (שזה משהו כמו 200-300 ג'יגה...)

HassiD

New member
באיחור, אבל עדיין...

הדגש|איך עבר השבוע? סבבה לחלוטין
מה היה טוב? לא משהו ספציפי, פשוט זרם ככה... לא למדתי יותר מדי...
מה היה רע? לא למדתי יותר מידי... (ז"א ותקופת המבחנים מתקרבת...)
הבן-אדם שעשה לך את השבוע:-
ציטוט/דבר מצחיק שקרה לך השבוע: אחיין שלי (שנתיים) "גילה" את הבאגט. אז הוא מתרוצץ עם חתיכת באגט ביד (שהוא אוכל כמובן רק את הרך...).
אני: מה זה?
הוא: לחם גדול.
אני: זה לא לחם גדול, מה זה?
הוא: גזר! גזר! (אחרי הכל, זה ארוך ועגול, ובחושך, כתום וחום די דומים...)
שיר השבוע: שירים של הפיג'מות, הצלחתי להשיג את האלבום של העונה הראשונה אחרי הרבה זמן...
סרט השבוע: השופט דראד (שהייתי אמור לראות חינם בקולנוע אבל הפסיקו להקרין אותו עד שהלכתי...), הבית בקצה הרחוב, חטופה 2 ובטח עוד כמה שאני לא זוכר...
סדרת השבוע: העוקץ (נגמרה), פיטר-פן (סיימתי את הסדרה), חליפות+המעגל הסודי (סיימתי עונה ראשונה בשניהם). התחלתי "במלכודת העולמות" (ששודרה אי-שם כשהייתי קטן...)
ספר השבוע: חוק הקוסמים השני (בעברית) חוק הקוסמים הראשון (באנגלית)
סרטון השבוע:למי שמכיר את המשחק skyrim, זה די משעשע... http://www.youtube.com/watch?v=3LZhsstWPe8
התחדשות השבוע:כלום, אבל מסתבר שבקרוב זה יהיה עכבר חדש למכשב...
משהו שאהבתי בפורום השבוע: לדאבוני לא יצא לי כ"כ לגלוש, ככה שקראתי רק את השאלות למי שקרא באנגלית ככה ברפרוף...
תמונת השבוע: מצורפת
ציפיות לסופ"ש: (כפי שנאמר בפרסומת ההיא...) מצטער, זה כבר לא אקטואלי...
ציפיות לשבוע הבא: להתחיל ללמוד ברצינות למבחנים
עוד משהו? מקווה שבקרוב יהיה לי (ולכולם) קצת יותר זמן בפורום...

Ayelet 363

New member
מסכמת

איך עבר השבוע? בסדר.
מה היה טוב? שוב... הרבה זמן פנוי.
מה היה רע? מצוננת וחסרת מעש.
הבן-אדם שעשה לך את השבוע:
ציטוט/דבר מצחיק שקרה לך השבוע:
אבא: כל מה שאני זוכר מדוקטור הוריבל זה בחור בחליפה לבנה שנראית כמו כותונת משוגעים.
שיר השבוע: השירים הרגילים עוד לא נמאסו עליי.

סרט השבוע: Struck By Lighting ונוטינג היל.
סדרת השבוע: באפי, קאסל, אנג'ל. מתגעגעת לדוקטור הו (בייחוד כשאני עומדת לסיים את הצפייה שלי בבאפי ודוקטור הו זו הסדרה היחידה שאני אוהבת כמעט באותה המידה).
ספר השבוע: כבר חודשים שנטשתי את הספר של וויקד עוד בהתחלה ודחיתי ספרים אחרים שאמורים להיות מעולים בשביללקרוא שני מחזות של שייקספיר שהשאלתי מחברה, ואני עוד תקועה בראשון ובקושי מתקדמת כי הקריאה לא זורמת לי. המלט...
סרטון השבוע:
התחדשות השבוע:
משהו שאהבתי בפורום השבוע:
השרשור על הספרים באנגלית.
תמונת השבוע:
ציפיות לסופ"ש:
לא עשיתי משהו מיוחד. בעיקר ראיתי סדרות עם אבא שלי ועם אחותי.
ציפיות לשבוע הבא: תכננתי לנסוע לטייל היום בצפת, דווקא כי קר. אבל קיוויתי לשלג (מה שלא היה חכם מצידי כי הייתי קופאת וגם עלול הלהיתקע בגלל בעיות תחבורה) ואין. עדיין הייתי רוצה לטייל בצפת, וזה חבל לי גם כי סוף סוף מצאתי מקום עירוני שלא טיילתי בו ואני רוצה, אבל אני לא אסע בקור הזה.
אולי אסע לשלג כשכן יהיה. אני יודעת שאני במילא מצוננת ושאני עלולה להיתקע, אבל אני עקשנית.
עוד משהו?

OKDeSign

New member
משום מה כולם מתכננים טיולים לצפת

שבוע שעבר רציתי לסוע עם אבא אבל לא היה זמן, חברות שלי נסעו היום, עוד חברים מהצבא דיברו על זה שיכול להיות מגניב לנצל יום חופש כדי לטייל בצפת

ולול על אבא ודוקטור הוריבל

(אני לא מזכירה את SBL כי עצוב לי מידי)

Ayelet 363

New member
משעשע, אני כבר כמה זמן מחפשת מקום

בארץ שיהיה נחמד לטייל בו ובכלל לא חשבתי על צפת, עד ששמעתי שאולי יהיה שם שלג (אני יודעת שזה מוזר, אבל אני מעדיפה להיות בשלג בעיר ולא בחרמון, אפילו שזה גם מטופש, ומעבר לזה אני חושבת שזה לא כל כך חכם מצידי), ורק אז חשבתי שזה יכול להיות בכללי רעיון טוב.

OKDeSign

New member
אני מבינה אותך, במיוחד שלא עושים סקי

ודברים כאלה, אז עיר הרבה יותר מוצלח.
שלג בעיר אמור להיות גם בירושלים...ותכלס בצפון בערים כמו קצרים ושיט אבל אני לא באמת יודעת מה עוד אפשר לחפש שם..ח
(אנחנו לא באמת מדינה של שלג לצערנו זה בעיקר אבוד מראש :( )

Ayelet 363

New member
כן...

גם ירושלים נראית לי עיר נחמדה להסתובב בה, אבל צפת גם יותר קרובה אליי ואני גם פחות מכירה אותה, אז היא יותר מעניינת אותי.

למעלה