סכמ"ש!

Fufu The Girl

New member
סכמ"ש!

סעיף הסכמ"ש המתחלף: לאור ההתלבטות שלי - האם שינתם / הוספתם את שם המשפחה של הבן-זוג?
משהו טוב שקרה לי השבוע:
משהו מאכזב שקרה לי השבוע:
משהו שהתחדשתי בו השבוע:
משהו מצחיק / הזוי שקרה לי השבוע:
בילוי השבוע:
ספר/סרט/סדרת השבוע:
מאכל השבוע:
תכניות לסוף השבוע:
האם עמדתי במטרות של תחילת השבוע?
משהו טוב שעשינו בשביל עצמנו השבוע:
מטרות לשבוע הבא:
כמה כושר עשינו השבוע:

Fufu The Girl

New member
ו... הסכמ"ש שלי!!!

סעיף הסכמ"ש המתחלף: לאור ההתלבטות שלי - האם שינתם / הוספתם את שם המשפחה של הבן-זוג?
אז ככה.. אני עדיין בהתלבטות, ככל הנראה אוסיף את את השם המשפחה של הבן-זוג ולא אשנה לגמרי. קצת מוזר לי להחליף את השם משפחה שלי לגמרי...

משהו טוב שקרה לי השבוע:
כתבה באינטרנט וראיון בטלויזיה על הסיפור שלנו... היה כיף (וגם קצת מביך...), אבל קיבלנו תגובות מפרגנות וזה נעים לשמוע!

עדיין המצב הביטחוני הזה שמבאס אותי ובנוסף, הלחץ של סבתא שלי בעקבות המצב...

משהו שהתחדשתי בו השבוע:
סיר וספר מתכונים שקיבלתי מאמא שלי

משהו מצחיק / הזוי שקרה לי השבוע:
נסעתי השבוע לשטוף את האוטו ואמרתי למנקה "בא לו מקלחת" (לאוטו), המנקה הבין "בא לי מקלחת" היה רגע מאוד מביך ולא נעים...

בילוי השבוע:
ביקור אצל בת-דודה שלי האהובה!!

ספר/סרט/סדרת השבוע:
חדשות, חדשות ו.. חדשות!!

מאכל השבוע:
סמבוסק home made שהכנתי... יצא טעים לאללה!!!

תכניות לסוף השבוע:
היום לנקות את הבית, מחר ללכת לצלם של החינה לתת לו את התמונות הנבחרות ובשבת אולי ים...

לא! מלבד בחירת התמונות לא חזרתי להתאמן ובטח שלא לבחור את התמונות של החתונה...

משהו טוב שעשינו בשביל עצמנו השבוע:
יצאנו השבוע קצת יותר מוקדם מהעבודה ובילינו זמן זוגי איכותי.. מומלץ!!!!!

מטרות לשבוע הבא:
לחזור להתאמן ולא להתעצל!!!, לנסות להתחיל לבחור תמונות מהחתונה ולקנות תיק חדש..

כמה כושר עשינו השבוע:
לא עשינו.. אבל היום אנקה את הבית, נחשב?!

haych

New member
מה טלויזיה? איפה בטלויזיה?

ומה זה הסיפור שלכם?
יש לינק?

Raspail

New member
סכמ"שון

סעיף הסכמ"ש המתחלף: לאור ההתלבטות שלי - האם שיניתם / הוספתם את שם המשפחה של הבן-זוג? שינינו לשם משפחה חדש לגמרי, חמוד וקליל, שהוא מחווה לשמות של שנינו.
משהו טוב שקרה לי השבוע: היינו עד יום ראשון באילת! היה מושלם מבחינתי, במיוחד לאור המצב, ממש במקום (זה היה לפני הרקטות שנפלו שם)... קצת חששנו מהנסיעה אבל לשמחתי לא תפסנו אף אזעקה בדרך למרות שכל מקום שעברנו הייתה אזעקה איזה עשר דקות לפני כן...
משהו מאכזב שקרה לי השבוע: לחזור מחופשה מדהימה לעבודה, תמיד מאכזב לא משנה כמה נחמד לי בעבודה!

משהו שהתחדשתי בו השבוע: וואי מלא! גם סופעונה וגם בלי מע"מ - בגד ים, סנדלים, קוסמטיקה, שמלה, ספרים ועוד.
משהו מצחיק / הזוי שקרה לי השבוע: הזוי - היינו כאמור באילת לפני שנפלו שם הרקטות, עוד כשזה היה נחשב לאחד המקומות השקטים היחידים בארץ... ובארוחת הערב במלון בטעות הפעילו את האזעקה! הייתה פאניקה מוחלטת, צעקות וריצות ולחץ עד שהודיעו שזו הייתה סתם תקלה במלון. לא נעים בכלל!

בילוי השבוע:ים ים ים ועוד ים וגם קצת קניון מדי פעם, בשביל המזגן

ספר/סרט/סדרת השבוע: הבחורה החדשה - סדרה אדירה וקורעת מצחוק!
מאכל השבוע: וואי היה אוכל מדהים במלון! קינוחים מטורפים וטונות של מבחר, אבל אני ממש משתדלת לשמור אז לא נגעתי כמעט בכלום, אכלתי ממש סטנדרטי.
תכניות לסוף השבוע: מאד מקווה שירגע המצב ושיהיה מצב לקפוץ לחוף הבונים... אבל רוב הסיכויים שזה לא יקרה.
האם עמדתי במטרות של תחילת השבוע? לא אבל בנסיבות מקילות.
משהו טוב שעשינו בשביל עצמנו השבוע: וואי עשיתי מלא דברים והדבר הכי חשוב שהלכתי לשיעור פסנתר ראשון אחרי שמגיל 12 לא ניגנתי בפסנתר!!! פשוט ממש התחשק לי כבר כמה חודשים טובים לחזור לנגן אבל לא זוכרת כלום... המינוס הוא שצריך לקצוץ לגמרי את הציפורניים ולוותר על הלק ג'ל שהתחלתי כ"כ לאהוב...
מטרות לשבוע הבא: החלטתי לעשות עוד אלבום חתונה, הפעם אלבום סטנדרטי ולא בסגנון סקראפבוקינג... התחלתי למיין שוב מחדש את התמונות של החתונה בדגש על תמונות שלא הכנסתי לאלבום הראשון, והאמת שזה ממש משמח אותי!

כמה כושר עשינו השבוע: בכלל לא... התחלתי לפני כמה שבועות לעשות הליכות אבל החלטתי שעד תום המצב הביטחוני לא בא לי שתתפוס אותי אזעקה באמצע ההליכה.

iritki

New member
השבוע בא לי גם

סעיף הסכמ"ש המתחלף: לאור ההתלבטות שלי - האם שינתם / הוספתם את שם המשפחה של הבן-זוג? החלפתי לשלו. עדיין בשם הקודם ברב המקומות וגם לאחיות שלי בראש הם עדיין בשם הקודם למרות שגם הן החליפו....
משהו טוב שקרה לי השבוע: התקבלי לי מאמר לפרסום!
משהו מאכזב שקרה לי השבוע: המצב כמובן, ושמישהו חיצוני שם לב שהשמנתי.
משהו שהתחדשתי בו השבוע: הזמנצי שמלה מתוקה מחכה שתגיע
משהו מצחיק / הזוי שקרה לי השבוע: בכל אזעקה יש אנשים אחרים במקלט בדרך כלל גם לא שכנים אלא אנשים שבאים מההרחוב. תמיד מופתעת לגלות את מי אני מוצאת שם.
בילוי השבוע:הצגה משאלה אחת ימינה של בית לסין מומלץ
ספר/סרט/סדרת השבוע:
מאכל השבוע: אורז עם בצל וגזר מטוגן ועוף מתכון חדש ומוצלח
תכניות לסוף השבוע:
משהו טוב שעשינו בשביל עצמנו השבוע: רצף שירי פיל-גווד שהשמענו מהיוטיוב במקום להקשיב לחדשות
מטרות לשבוע הבא:
כמה כושר עשינו השבוע: את ההליכות הפסקנו לאור המצב אבל היום ניצלתי את הפסקת האש והלכתי לשחות

haych

New member
מסכמ"שת

יף הסכמ"ש המתחלף: לאור ההתלבטות שלי - האם שינתם / הוספתם את שם המשפחה של הבן-זוג? לא. להחליף לגמרי לחלוטין לא הייתה אופציה בשבילי. חשבתי להוסיף את שלו, אבל זה מסורבל להסתובב עם 2 שמות, והשמות שלנו נשמעים ממש רע יחד, לא משנה באיזה סדר שמים אותם. אני לא חושבת שזה עושה אותנו יותר או פחות משפחה.

משהו טוב שקרה לי השבוע: בגלל המצב-שבוע קליל בעבודה שמספק צחוקים.

משהו מאכזב שקרה לי השבוע: חוץ מהמובן מאליו, המצב הבטחוני גם פוגע בי כלכלית כי אחד הפרויקטים שלי הופסק והייתי השבוע יומיים בחופש.

משהו שהתחדשתי בו השבוע: כלום. וטוב שכך, לאור הסעיף הקודם.

משהו מצחיק / הזוי שקרה לי השבוע: עניתי על הכסמ"ש בצהריים ואז נותק האינטרנט וזה נמחק... אז בינתיים שכחתי, אבל כן היה לי משהו הזוי!

בילוי השבוע: א' עובד ערב ככה שאנחנו לא מתראים, אז האטרקציה העיקרית הייתה, תאמינו או לא, המקלט... מתוודעים לשכנים ויש צחוקים...

ספר/סרט/סדרת השבוע: די נהנית מ"אלנבי". ואתמול גיליתי שהייתה סדרה שמבוססת על הספר הזה-לא ידעתי בכלל! וגם חזרתי לראות האנטומיה. והרבה חדשות.

מאכל השבוע: בגלל שחזרנו לדירה משבוע חופש, ואנחנו הפוכים בשעות העבודה ואין סיכוי שאעשה קניות לבד במצב הזה - חיינו על שאריות. ביום ג' הייתי בחופש אז עשינו קניות, אבל בשילתי רק אתמול והיום כבר נסעתי הביתה.

תכניות לסוף השבוע: מחר א' מצטרף אלי. בבוקר מפגש עם חברה+סידורים, אחה"צ יום הולדת לאחיין שלי ובשבת אצל המשפחה של א'.

האם עמדתי במטרות של תחילת השבוע? לא.

משהו טוב שעשינו בשביל עצמנו השבוע: לא.

מטרות לשבוע הבא:

כמה כושר עשינו השבוע: ריצות למקלט-תופס? חבל שאנחנו קומה ראשונה, לפחות הייתי שורפת קצת קלוריות... האמת שרציתי לעשות תרגילים, אבל חם לי ממש לעשות את זה עם בגדים, ולא רציתי שהאזעקה תתפוס אותי בלי.... בכלל, אני אשכרה צריכה לשים לב לאיזה פיג'מה אני לובשת למקרה שיהיה מפגש שכנים בלילה...

blackmouse21

New member
גם אני

לאור ההתלבטות שלי - האם שינתם / הוספתם את שם המשפחה של הבן-זוג? מתכננת להוסיף.
משהו טוב שקרה לי השבוע: סוף סוף חזרו לי קצת אנרגיות להתעסק בתכנונים
נפגשנו עם צלם שכנראה נסגור איתו, קבענו פגישה מול צוהר
משהו מאכזב שקרה לי השבוע: לא הצלחתי לישון כמו שצריך כמעט.
משהו שהתחדשתי בו השבוע: ספר שחיכיתי לו מספר חודשים, שהזמנתי עוד במועד מועד מאמזון.
בילוי השבוע: אסתפק בשינה טובה

ספר/סרט/סדרת השבועי: ספר - דם אמיתי
מאכל השבוע: הכנתי לי ולו מוקפץ ממש מושקע
תכניות לסוף השבוע: לישון, עבודה ללימודים
האם עמדתי במטרות של תחילת השבוע? בעיקר זרמתי
משהו טוב שעשינו בשביל עצמנו השבוע: נחתי, או לפחות ניסיתי
מטרות לשבוע הבא: לסגור חוזה עם הצלם, לארגן את כל מה שצריך לפתיחת תיק ועוד סידורים פחות דחופים
כמה כושר עשינו השבוע:

סכמ"ש בדיליי קל :)

סעיף הסכמ"ש המתחלף: לאור ההתלבטות שלי - האם שינתם / הוספתם את שם המשפחה של הבן-זוג?|סדגש
בינתיים נשארתי עם שם המשפחה שלי, הוספתי רק בשם בפייסבוק (הכי רישמי ת'כלס).
מחר אני הולכת למשרד הפנים ואני בדילמה אם להוסיף או לוותר (כי אז צריך גם ברישיון, בדרכון + ויזה וזה לא נגמר.....).

משהו טוב שקרה לי השבוע:
אני אציין משהו טוב שנכון ללפני שבוע, כי לא כתבתי פה...
החלטנו לנצל את חופשת הלידה (היא לקראת סיום... חוזרת בספטמבר אחרי חצי שנה חופש) ולטוס לחופשה קצרצרה לכבוד עשור משותף !
בעיקרון אנחנו לא מציינים כבר את ימי השנה לחברות, אבל 10 שנים זה משהו שצריך לציין.
טסנו ל-5 ימים לבודפשט והיה מדהים ! מקום מומלץ !!!!

המצב הבטחוני !
אני מאחלת שהחיילים ואנשי המילואים שלנו יחזרו הבייתה בריאים ושלמים !!!!!! לא רוצה לשמוע בחדשות עדכונים מצערים יותר !!!

משהו שהתחדשתי בו השבוע:
התפרעתיייייייי !!! היה לי ממש חסך מתקופת ההריון ואני פיציתי על זה בחופשת הלידה (והרבה מזה השבוע).
2 מעילים
7 גופיות
4 חולצות
10 שמלות (!)
2 חצאיות
2 חגורות
1 תיק
אייליינר
מלא דברים לבית
2 טייצים
נעלי ספורט
ובטח שכחתי כמה דברים... אני גוזרת את האשראי !!!!!!!!!!!!

בילוי השבוע:
לא היו יותר מידי בילויים, אחרי הכל המצב הבטחוני לא ממש מאפשר את זה.
אז אני אומר - מפגש שכנים במקלט.

ספר/סרט/סדרת השבוע:
ראיתי בפעם המיליון את הסרטים "איך להיפטר מבחור ב-10 ימים" ו-"27 שמלות".
היה את זה ב-יס1 אז ראיתי.. :)

מאכל השבוע:
חציל בלאדי (חציל על גחלים בטחינה). הייתי פעמיים בקפה גרג ולא רציתי להזמין משהו יותר מדי משמין כמו פסטה שמנת וכדומה, אז הזמנתי את המנה הזו - ממש טעים !!

תכניות לסוף השבוע:
הסופ"ש כבר נגמר ולא היו תוכניות... רק אחרי שמצב יירגע.

כמה כושר עשינו השבוע:
עשיתי 40 כפיפות בטן וגיליתי עד כמה אני לא בכושר... כמעט התפגרתי.

שבוע טוב לכולם ! שנשמע רק בשורות טובות !

ray of light

New member
יאללה, נסכמ"ש!

סעיף הסכמ"ש המתחלף: לאור ההתלבטות שלי - האם שינתם / הוספתם את שם המשפחה של הבן-זוג? עוד לא שינינו בת.ז. אבל הוספתי לפייסבוק, שזה הכי קובע :) אבל כששואלים אותי אני עדיין אומרת רק את השם המקורי שלי, קשה לשנות הרגלים.
משהו טוב שקרה לי השבוע: אין לי כ"כ תאבון בגלל המצב
משהו מאכזב שקרה לי השבוע: קצת בודד לי כי בעלי בצו 8 כבר שבוע וחצי, היה שבוע לא פשוט וכל האזעקות והטילים לא תורמים ללחץ הנפשי שלי.
משהו שהתחדשתי בו השבוע: הצלחתי למצוא כוחות להיפגש עם חברה לשופינג, קניתי כמה חולצות בסוף עונה
משהו מצחיק / הזוי שקרה לי השבוע: קיבלתי מהעבודה של בעלי משלוח עצום של אוכל משופרסל כמחווה על זה שהוא בצו 8. שני ארגזים ענקיים מלאים באוכל, ממש ציידו אותי למלחמה. מי שצריכה קופסאות שימורים- יש לי בערך 20 כאלו במטבח כרגע. אבל תאמת, ממש ממש יפה מצידם והתרגשתי מהאכפתיות. מחר גם יגיע אליי משלוח שוקולדים- כי גם מהעבודה שלי חשבו על צ'ופר למשפחות.
בילוי השבוע: ערב אצל חברים שאירחו אותי ללילה- קצת הפוגה מהבדידות
ספר/סרט/סדרת השבוע: אהבה מלידה!!! וואו איזו סדרה מעולה. הגעתי תוך שבוע וחצי לעונה 4. מעביר את הזמן בכיף!
מאכל השבוע: פשטידת פטריות שהכנתי
תכניות לסוף השבוע: כבר נגמר, אבל הייתי אצל אמא קצת להתפנק
האם עמדתי במטרות של תחילת השבוע? לא היו מטרות מיוחדות
משהו טוב שעשינו בשביל עצמנו השבוע: לא רלבנטי...
מטרות לשבוע הבא: לעבור את היומולדת שלי בהצלחה בלי להיות עצובה מדי. אם יש למישהי מתכונים לעוגה מוצלחת לעבודה- אשמח :)
כמה כושר עשינו השבוע: לא ממש הצלחתי לעשות כושר

סוג של סכמ"ש

האם שינתם / הוספתם את שם המשפחה של הבן-זוג?
הוספתי את שם המשפחה של בן הזוג. להחליף לחלוטין לא בא בחשבון כי אני כבר בת 30 וכבר החלפתי 5 מקומות עבודה. הייטק ויציבות תעסוקתית לא הולכים ביחד, לכן חשוב לי שהאנשים שעבדו איתי בעבר (ואולי יצטרכו להמליץ עליי בעתיד) ידעו לקשר בין האדם לשם.
למה לא להשאיר רק את שם הנעורים? ובכן, מתישהו יהיו לי ילדים, והם ישאו את שם המשפחה של בעלי. חשוב לי ששם המשפחה שלי לא יהיה שונה לחלוטין משלהם.
אז עכשיו יש לי שם משפחה נורא ארוך...

סיכום בלי סעיפים - התחלנו לראות אולמות ולדון מה יהיה אופי האירוע. יש לנו המון התלבטויות, ולי יש המון רעיונות, רובם גרועים. מקווה שלא אהפוך לבריידזילה מריירת בתקופה הקרובה

למעלה