סכמ"ש, מישהו?

giraffeeeee

New member
תקראו השקעתי - סיכום ריתוק:)

שיר הריתוק: Edward Maya & Vika Jigulina - Stereo Love כי זה הצלצול של כולם וזה מחרפן אותי מאוד! - האדם שעשה לכם את הריתוק: אפסנאות סגל, אורטלי, אריק, בןבן, ניל וכמובן ברוך שלקח אותי לשעה נסיעה לכלא 4 וחזרה. אה כן, גם אור הוציא אותי לטרמפיאדות. - משפט הריתוק: "כשאת בוכה את לא יפה" - משפט הריתוק: "תכיר זאת 21" "21 בלאק ג'ק?" "לא 21 נפשי" או "אנחנו רוצים להזמין פיצה לשער קיראון בתל השומר" - דבר שהשגתם בריתוק: נחמה אצל כל אחד אפשרי:) - מאכל הריתוק: אין כמו פיצה טייק אווי! - משהו שעשה לכם את הריתוק: לשבת בחמ"ל עם כל מי שעושה לילה או בנשקייה עם כל אפסנאות סגל! - משהו שהרס את הריתוק: יאוש. - מסקנה מהריתוק/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: לפעמים כדאי לבכות בהיסטריה. השבוע שבפתח: - משהו שאתם מחכים לו השבוע: סילבסטר עם יאנה, יומיים חופש, סיור במוזיאון ת"א, הצגה של די תיאטרו - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: שמלא אנשים יצאו איתנו לסיור. חח -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: יאנקוש סתם: - תמונה: קרבית משהו..

Anni Lupu

New member
חודשיים בצבא :)

שיר השבוע: "את ואני"-מרסדס בנד (והסיבה היחידה לכך שזה שיר השבוע, היא מפני שנתי, אחד מהלשכה, חופר על השיר הזה וכבר נדבקתי!!) - אלבום השבוע:-- - האדם שעשה לכם את השבוע: מריאנה מהטירונות, שהייתה אצלי לצהריים בשישי. - משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): "את ואני נשוט בירקון נתנשק עם הלשון עם כל הריח של הג'ורה מהירקון" (ה-משפט משיר השבוע). - משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם): "מה, את שיש? יא צעירה" - דבר שהשגתם השבוע: מדרסים רפואיים - מאכל השבוע: הקובה משישי בצהריים - משהו שעשה לכם את השבוע: הסרט בחמישי עם ענבל ("טיפול זוגי"), שמריאנה מהטירונות הייתה אצלי בשישי - משהו שהרס את השבוע: הביקור אצל הרופא הצבאי. מתברר שיש לי פלטפוס, דלקת אלרגתית בעיניים, וברגל ימין נראה שאם אני אאמץ עוד את הרגל יהיה לי שבר מאמץ. - מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: נעליים צבאיות (של בנות) זה חרא!!! השבוע שבפתח: - משהו שאתם מחכים לו השבוע: בת מצווה של גילי ברביעי (רואים משפחה וזה), יום חמישי (יום חופש, עושה תאוריה, נפגשת עם עמית, וברב במופע סטנאדפ!) - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: להצליח בתאוריה! -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: כמה חברות מהטירונות. אני מתגעגעת אליהן בטירוף. סתם: - תמונה:

oO Barbie Oo

New member
כן, הם רצו לזה

אבל אמרתי להם שאני מעדיפה אם כבר לציפורלה ולצערי הם לא בקטע כי הם אלמושים ולא מבינים מה הם מפסידים @!

oO Barbie Oo

New member
וואט א ביוטיפול וויק :]

שיר השבוע: ואולי- משה פרץ. או כל משה פרץ שתבחרו :]
- אלבום השבוע: דיסק אוטו
- האדם שעשה לכם את השבוע: הלנייצ'
- משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): "...רצון אחד רוצה שתהיה פה כל הזמן, פחד אחד קיים בי שתצא לי מחיי"
- משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם): חחחחחח פפושחיף
- דבר שהשגתם השבוע: גיבשתי החלטה !
- מאכל השבוע: ספגטי בולונז עם אחי הנסיך
- משהו שעשה לכם את השבוע: שהלכתי להביא את אמור מחצרים הבסיס האהוב עליי בתבל
, יופי של פורום אתמול והיום היה להיט בהחלט :]
- משהו שהרס את השבוע: עומר הטמבל חח
- מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה:
השבוע שבפתח:
- משהו שאתם מחכים לו השבוע: המפגןןןןן האווירייייי! טקס חשיפת דרגות בחצרים
בשבת מסיבת גיוס עם המשפחה המורחבת ובמוצ"ש הופעת פרידה מהכנסייה עם אמור
- משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: שאני אעשה את מה שהחלטתי אמן אמן אמן ואמן
ושנעשה משתה ביום שישי
-האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: אמורררר
דודים שלי, עמי רייס, בוגרי 159
סתם:
- תמונה: הודגש וקומבן באמצעות מדגישומטיק 2.0

dcohn

New member
!Schadenfreude

- שיר השבוע:שירים של מלכה באיה - אלבום השבוע: חייבת את האלבום של מלכה באיה. - האדם שעשה לכם את השבוע: אנה וליאורה
, גריני, מאיצ', והבנים
(שטוד וארנון) - משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): "כמה כיף לשבת על הספה המוכרת!" - משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם): מממ אין. - דבר שהשגתם השבוע: זמן איכות עם אנה וליאורה
(ולפני זה עם יערי בקו 40
), זמן איכות עם גריני, הייתי בהופעה של הקרטל+מלכה באיה
. זהו. - מאכל השבוע: בלאק זה טעים. - משהו שעשה לכם את השבוע: נו כל מה שהשגתי השבוע^ - משהו שהרס את השבוע: שטויות. - מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: דמיאן רייס תותח. לא שלא ידעתי את זה קודם. השבוע שבפתח: - משהו שאתם מחכים לו השבוע: הופעה של אח של חברה, סילבסטר (כן, בטח.), עבודה עבודה עבודה. - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: פףף -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: אין סתם: - תמונה: Merry Christmess

Aline In Chains

New member
../images/Emo23.gifאני:)

-שיר השבוע: אביתר בנאי-את שקט,Travis - Why does it always rain on me. - אלבום השבוע: ג'ניס ג'ופלין. - האדם שעשה לכם את השבוע: חנישלי
- משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): love hurts- incubus - משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם): כל מה שחן הוציא מהפה שלו השבוע XD - דבר שהשגתם השבוע: סיימתי עם האבט"ש המטומטם לשנה הקרובה:),חצי שנה עם מאמי שלי בצימר והיה פשוט מדהיםםם,וסתם..אתמול סאבליים,ועוד כמה שטויות. - מאכל השבוע: החמין של רני:] - משהו שעשה לכם את השבוע: כל השבוע האחרון - משהו שהרס את השבוע: סתם,צבא. - מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: take it easy. השבוע שבפתח: - משהו שאתם מחכים לו השבוע: סילבסטר בפלורנטין עם מאמי,או לחילופין לפסטיבל הזה שיש איזה..שלושה ימים? - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: שיעבור בקלות. -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: חברה שלי,אבל זה לא יקרה גם השבוע;[. סתם: - תמונה: >עם חנצ'ו בכנרת.

למעלה