סכמ"ש לא באיחור!

PerfectSP

New member
סכמ"ש לא באיחור! ../images/Emo190.gif

שם: גיל: שיר SP השבוע: שיר לא של SP השבוע: זמר/ת השבוע: להקת השבוע: מאכל השבוע: משקה השבוע: דבר טוב שקרה השבוע: דבר רע שקרה השבוע: יציאת השבוע: הדבר הכי מצחיק השבוע: ציטוט השבוע: משהו שאני מצפה לו בשבוע הבא: תמונת השבוע: התחדשות השבוע: שאלת השבוע: נוסעים\נסעתם החופש לאנשהוא?D:

YuvalSP

New member
איך כבר נגמר השבוע :O

שם: יובל גיל: 15 שיר SP השבוע: SHUT UP...just shut up sometimes. שיר לא של SP השבוע: secrets- one republic זמר/ת השבוע: פייר
להקת השבוע: thirty seconds to mars מאכל השבוע: שקשוקה
משקה השבוע: מים דבר טוב שקרה השבוע: מחנה קיץ! דבר רע שקרה השבוע: אף אחד לא מבין שזה היה מגעיל ושנעלבתי מזה
יציאת השבוע: הופעה של אלון גבע! הדבר הכי מצחיק השבוע: חברה שלי זרקה את הפלאפון מתוך כעס, קצת רחוק מידי... והאיש זבל לקח לה אותו
ציטוט השבוע: speaking of Tiger Woods! yall know why he did all those bad things! at a young age his dad once told him: son just golf anf fuck the rest! :) - דיוויד משהו שאני מצפה לו בשבוע הבא: עוד טיול, נסיעה לתל אביב תמונת השבוע: התחדשות השבוע: יומן לבית ספר
שאלת השבוע: נוסעים\נסעתם החופש לאנשהוא?D:

PerfectSP

New member
תפוזי>< ../images/Emo190.gif

כמו: "איך כבר הגיע יום שני?" "איך כבר 5 בבוקר?!" "איך התעוררתי רק ב4?
" "איך כבר עבר חודש?" זה פשוט ביטויים המבטאים את סימפטום החופש הגדול D:

YuvalSP

New member
את מזכירה דברים רעים ../images/Emo7.gif

כמו זה שנשארו עוד 3 שבועות בערך.

AdiA12

New member
כבר נגמר השבוע? O_O ../images/Emo209.gif../images/Emo226.gif

שם: עדי
שיר SP השבוע: כל הדיסק הראשון D:
שיר לא של SP השבוע: 30STM כל הדיסק השלישי & like it's her b-day של גוד שארלוט & here we go again של פאראמור & כמה שירים של allstar weekend & כמה שירים של The Maine
זמר/ת השבוע: היילי ויליאמס
& זאק פורטר *_* & ג'ון אוקלגן D:
להקת השבוע: 30STM , פאראמור
מאכל השבוע: מאפינס ^_____^ וסנדוויץ' עם רוסטביף ^_____^
משקה השבוע: נסטי ואייס קפה D:
דבר טוב שקרה השבוע: היה לי אתמול יום נהדר, הייתה לי אחת השיחות המצחיקות והטובות בחיים בצ'אט של הפייסבוק לפני כמה ימים
ולא יודעת קראו הכל בפינה של כי טוב לי/כי רע לי
דבר רע שקרה השבוע: הגעגועים לחברים שלי שבחו"ל מתחילים לחרפן אותי
ונמאס לי מאהבות נכזבות
יציאת השבוע: יום שלישי - "סולט" בקניון איילון, יום חמישי - סנטר, יום שישי (אתמול) - עזריאלי, סנטר, בית של חבר
הדבר הכי מצחיק השבוע: אממ לא זוכרת היו הרבה ><
ציטוט השבוע: חברה מטומטמת וסטלנית : "אני הלכתי לתום תומי" XDDD
משהו שאני מצפה לו בשבוע הבא: חברה שלי חוזרת מחו"ל אחרי 5 שבועות בערך שלא התראינו, ירושלים יום שלישי, כנראה ממדיון יום שני, וממדיון שוב כנראה בשבת ^___^
תמונת השבוע: אממ תראו בפייסבוק XD
התחדשות השבוע: 2 דיסקים D:
שאלת השבוע: נוסעים\נסעתם החופש לאנשהוא?D: יאפ, נסעתי לדנמרק לשבועיים :)

FunkyDComeau

New member
מסכמ"שת!!! D:

שם: דורון גיל: 15 שיר SP השבוע: You Suck at Love, Holding On שיר לא של SP השבוע: Keep Holding On-Avril Lavigne זמר/ת השבוע: ליידי גאגא, ליה מישל, קורי מונטית' ופייר להקת השבוע: האלה של Glee מאכל השבוע: שניצלים!!! משקה השבוע: קולה דבר טוב שקרה השבוע: חברים שלי ואני היינו באותו ביית ארבעה ימים ברצף!!!! D: דבר רע שקרה השבוע: פרידה מהיב'ניקים שלך הקן!!! :'( יציאת השבוע: לחברה שלי שאנחנו אצלה ארבעה ימים ברצף!!!! הדבר הכי מצחיק השבוע: להיות אצל חברה שלי ארבעה ימים ברצף!!(בצירוף שאר החברים שלנו..)!!!! ציטוט השבוע: בראיון אחד של "גלי" קורי אמר ש"ילדים מתחת לגיל שתיים עשרה, תדברו עם זרים!! לעולם לא תדעו מה אתם יכולים לגלות!!!" XD משהו שאני מצפה לו בשבוע הבא: לחגוג!!!!!!!!!!! תמונת השבוע: הפרסומת של "טקמינה" שסימפל עשו!! XD התחדשות השבוע: אין... >< שאלת השבוע: נוסעים\נסעתם החופש לאנשהוא?D: תל אביב והסביבה ><

PerfectSP

New member
אני נוסעת לאילת עד יום רביעי! ../images/Emo190.gif

אני לוקחת איתי מחשב,אז אני מקווה שיהיה אינטרנט ואני אתחבר D: אני צריכה ללכת לישון אז אני לא אענה כרגע..לא נורא
תשמרו על הפורום טוב ותפעילו אותו!

למעלה