סכמ״ש חגיגי ואביבי!

סכמ״ש חגיגי ואביבי!

מקווה שזה בסדר שאני פותחת שרשור, פשוט גירי לא פה.

אז..
מה אתם עושים בחג? אוהבים את פסח?
איך עבר השבוע שלכם, עם סוסים ובכלל?

jgut

New member
חג שמח

אני לא אוהבת את החג הזה, אז לא אפרט עליו :)
&nbsp
מבחינת הסוסים, יצא לי לרכב רק פעם אחת. היום.
אני חולה עם חום ונזלת. אז כל השבוע לא רכבתי. בנוסף נקעתי את הרגל בסופ"ש שעבר, אז זו היתה הזדמנות לתת לה לנוח. הנקע לא רציני במיוחד, אבל אני צריכה לשמור שלא יקרע עוד יותר.
היום הייתי אמורה לרכב על הסייחה ולא התחשק לי לוותר על הרכיבה הזו. אז הלכתי לרכב. היה טוב והיא באמת שימחה את ליבי.
&nbsp

superKENZ

New member
שבוע קשה עבר על כוחותנו

קייטנה.
האמת, היו ילדים נהדרים, והצלחתי להנות. אבל סוס אחד היה מושבת (קיבל פס מהקיטנה המניאק), ובין כה יש לנו 5 סוסים בקושי, אז הייתי צריכה ללמד בקבוצות קטנות, מה שגרם לארבע שעות מגרש כמעט, כל יום. וזה אומר שלא הייתי עושה עם הילדים שום דבר אחר, רק עוזרי המדריך לימדו. קצת באסה, אבל עברנו את זה.

היום טיילנו, או יותר נכון, חבר שלנו עם הסוס שלו, בעלי עם הסוס שלי, הקטנה עם המיניאטורה, ואני... ברגל.
ארבעים דקות עד לזולה של אחד החברה בשדות, פיקניק וקפה, וחזרה ארבעים דקות.
בכלל לא שמנו לב לזמן, ושכחנו שיש לנו ילדה שהולכת לישון בשבע וחצי שמונה ככה. הזמן עף שנהנים. הגענו הביתה מקלחת, א. ערב ולמיטה...
ועכשיו שקט לנו, עד לסופש הבא. מי לעזאזל המציא חג שני לחג המסריח הזה ?

giri

New member
תודה שפתחת
חזרתי

אני מאד אוהבת את פסח, השנה היינו רחוק מהבית וחגגנו פסח עם קהילה רפורמית בניו אורלינס, היה מאד מעניין.
&nbsp
היה לי כמובן שבוע ממש דל סוסים, וגם מצאתי את עצמי כרגיל בוחנת בעין מדוקדקת כל סוס שנתקלנו בו - ספציפית נתקלנו רק בסוסי משטרה שנראו מצויין. כל הכרכרות בניו אורלינס נמשכו ע"י פרדים, מעניין. רובם נראים נהדר, מקצתם קצת פחות.

חג שמח

האמת שמבחינת הסוסים - עבורי זה חג קצת פחות משמח...
עקב אילוצים - החווה שאני נמצאת בה עברה מקום ועכשיו היא בעצם חלק מחווה אחרת... הסוסים הפרטיים עברו ברובם למקום אחר.
אני אישית פחות אוהבת את הסידור הזה ואני פחות אוהבת את התנאים והתשתיות במקום החדש אבל זה מה יש בינתיים.

נקודת האור העיקרית שלי קשורה בעיקר לכלבים ולקורס אילוף שאני לוקחת.
אני כל כך נהנית בקורס וכל כך נהנית לתרגל אח"כ עם הכלבים (וגם עם חתולים).

למעלה