סכמ'ש של כוכבים

I מ י ר ב I

New member
סכמ'ש של כוכבים

שיר השבוע שלי,של קרן-

שיר השבוע שלי,בכללי-

משהו שעשה לי את השבוע-

משהו שקצת ביאס אותי השבוע-

תכנונים לסופ'ש-

משהו שאני מחכה לו שבוע הבא-

העשיריה בכוכב הבא כבר סגורה,יש לכם פייבוריט?

סופ'ש מלא כיף שיהיה לכולנו

I מ י ר ב I

New member
עונה....

שיר השבוע שלי,של קרן-סוף הרגש,חיפשתי השבוע דברים על קרן בפייסבוק ונפלתי על הביצוע הזה מהברל'ה,התענגתי
שיר השבוע שלי,בכללי-לונדון,של חווה אלברשטיין בגלל המירוץ למיליון.חחחח
משהו שעשה לי את השבוע-ילדים
משהו שקצת ביאס אותי השבוע-הפיגוע בת'א
תכנונים לסופ'ש-בבית,לא יוצאת לאנשהו מיוחד
משהו שאני מחכה לו שבוע הבא-ביקור של יעלי בחדרה
העשיריה בכוכב הבא כבר סגורה,יש לכם פייבוריט? נאווה

ady18

Well-known member
מסכמת:

קרן: מורה לחיים
לא קרן:דפיקות הלב \דרך השלום פאר טסי
עשה: התחדשתי בעדשות משקפים חדשות+משחק באולינג נחמד עם חברים....+גיליתי ליד הבאולינג מקום ממש זול של כריכים ואוכל קל בעשר שקל וגם טעים....
פחות טוב:קצת עייפות
סופ"ש: יוצאת קצת לטייל עדין לא ברור לאן , מזג אוויר מצוין
שבוע הבא: בלי נדר טיול לצפון ... לחדרה לפגוש את מירב ההורסת :)
הכוכב: אין מישהו מיוחד נלך על אביה ....

מסכמת

שיר השבוע שלי,של קרן-תקופה של שינויים.

שיר השבוע שלי,בכללי-אין שיר ספציפי

משהו שעשה לי את השבוע-שיצאה השמש.

משהו שקצת ביאס אותי השבוע-חוסר פרגון. ולשמוע על הפיגוע שהיה.

תכנונים לסופ'ש-לא ממש תיכנננתי.

משהו שאני מחכה לו שבוע הבא-לסוע לכל מיני מקומות.

העשיריה בכוכב הבא כבר סגורה,יש לכם פייבוריט?הלהקת רגאיי, נאוווה, שרי, אביה.

חזרתי וחזרתי

מודה (אין סוף ללילה)
האלבום המדהים של איה כורם...חורש אותו בטירוף..אלבום מושלם,לדעתי עובר את האלבום הקודם
השבוע המושלם שהיה לי בברלין,כל מילה מיותרת
חחחח שחזרתי לארץ...שחוזרים לארץ הבעיות עולות שוב כל הלחצים כל מה ש"שכחתי" בברלין..התנתקתי..וכן הפיגוע דקירה,איך שנחתתי
להיפגש עם חברתי הטובה יסמין,שעברה לנתניה לפני שבועיים...שבועיים לאנ ראיתי אותה,ואני רגיל לראות אותה מדי יום..
לחפש עבודה,ומקווה גם למצוא במהרה,החיסכונות מתחילות להגימר
כפע שרשמתי בשירשור הקודם

מאוד אוהב את אביה ושרי
אך רוצה שיזכו או נאווה או להקת הרגאיי
אין לי ספק שאחד מהארבעה יזכו

ספש מעולה לכולם..נצלו את המזג האוויר האביבי לטיולים

סכמ"ש

שיר השבוע שלי,של קרן- רצה הביתה
&nbsp
שיר השבוע שלי,בכללי- היו הרבה... כל יום נדבקתי לשיר אחר... בעיקר Listen- ביונסה ושירים של ילדי החוץ
&nbsp
משהו שעשה לי את השבוע- נגמר הסמסטר (הזוי!)
&nbsp
משהו שקצת ביאס אותי השבוע- זה משהו שיבאס אותי חודש שלם... תקופה מבחנים! אמאל'ה!
מי היה מאמין שבן אדם שלא יודע אנגלית כמוני יהיה הכי פחות בלחץ דווקא מהמבחן באנגלית...

&nbsp
תכנונים לסופ'ש- שיעורים וזה...
&nbsp
משהו שאני מחכה לו שבוע הבא- לא בדיוק מחכה יותר בלחץ: מבחנים! (אמאל'ה כבר אמרתי?)
&nbsp
העשיריה בכוכב הבא כבר סגורה,יש לכם פייבוריט? האמת שלא בדיוק התלהבתי שם מאף אחד... נגיד ששרי...

I מ י ר ב I

New member
חחחחחחחח,גם את כמוני באנגלית

לא ידעתי מילה באנגלית ודווקא קיבלתי ציונים סבבה.
בהצלחה קורלי!
כמה מבחנים יש לך?

6

אחד כבר עבר (זה היה סתם מבחן בית) ונשארו 5 נורמליים (וכשאני אומרת "נורמליים" אני מתכוונת למפחידים
טוב נו 4 מפחידים כי כבר סיכמנו שאנגלית משום מה לא מפחיד אותי למרות שאני לא יודעת אנגלית...חחח מה שטוב באנגלית זה שגם אם אתה רוצה אי אפשר ללמוד לזה
) והכי גרוע זה כימיה ומתמטיקה (לא זכור לי שבחרתי ללמוד אף אחד מהם
) והבעיה שם שגם תוך כדי הסמסטר לא הייתי טובה בזה אז עכשיו כשאתה לא זוכר כלום זה הכי גרוע זה ללמוד את כל החומר מההתחלה בכמה ימים... ובעיקר במתמטיקה הם ממש היו מעצבנים... נותנים לך בכיתה דוגמא פשוטה ואז בשיעורי בית דברים מסובכים שלא ראית קודם ואתה צריך לנחש מה לעשות... זה ממש מרגיז... לא מלמדים כלום ומצפים שנדע...

מסכמשת

שיר השבוע של קרן- מבול.

שיר שבוע כללי- הרגילים.

משהו שעשה לי את השבוע- צמצמו לי את המשרה בעקבות קושי שהיה לי דיברתי עם הבוסית שלי והכל נפתר,עכשיו יותר טוב.
"כזאת אני חולפת רגע,חושפת ושניה אחר כך שוב נשטפת אל השיגרה הזמן ניהה קצר,אז אני חוטפת,כמה שרק אפשר-וטוב לי..." :)

משהו שקצת ביאס אותי השבוע-שאני הולכת להיות עניה,אבל אז מה, העיקר הבריאות הנפשית והפיזית שלי...כסף בא כסף הולך, מבריאות אפשר למות :p (מהנסחפים)...

תכנונים לסופש-אני בת"א עם החתול הכתום שלי,אתמול הייתי בהופעה של מוש בן ארי האגדי והוא אירח את אביב גפן המלך (סורי אני יודעת שזה שם שעדיף לא להגיד פה אז סלחו לי :p) אבל היה כיף!!!!!

משהו שאני מחכה לו שבוע הבא- שיהיה לי שבוע רגוע כמו שהיה לי השבוע הקודם מאז צמצום המשרה. רוגע ושלווה זה הדברים הכי חשובים בעולם, כי זה מה שמחזיק את הבן אדם שפוי.

עשירייה בכוכב הבא- אני לא מצליחה לעקוב אבל יצאו לי לראות כמה תוכניות יש כמה מוצלחים אבל אני לא זוכרת שמות.

שבוע טוב!!!!!!

האמת שדי מוזר..

הפעם האחרונה שלקחתי אותו הוא היה קטנציק, הוא התנהג יותר מידי יפה. הוא בקושי השתולל והרס מעט מאוד דברים. בקושי אכל, ישן הרבה. היה שקט מבדרך כלל... חזרנו אתמול בערב הבייתה והוא חזר להיות הוא, כנראה היה קצת בחרדה.

למעלה