סיק איירוני-9.1.04 THE HAFIRA

paradoxile

New member
סיק איירוני-9.1.04 THE HAFIRA

טוב יום שישי 9.1.04 התקיים למי שלא יודע הערב הראשון ואחריו יבואו רבים של תיקלוט מהאלטרנטיב והופעה חיה של להקה.והפעם היה תיקלוט של ג'קי שרגא(מאיפה השם הזה מוכר לי?
) ודרור טייכר. שנתנו תיקלוט מצויין...הרבה מיינארד הרבה מייק פאטון פורקיופיין טרי אודיוסלייב הקיצר היה מגניב לגמרי.אבל אני לא הולך לחפור על התיקלוט כי א' אני לא יודע איך וב'...כי אני רוצה לחפור על ההופעה אז הנה. SEEK IRONY תיאטרון תמונע 9.1.04 ההופעה החלה לאחר תיקלוט של ג'קי בסביבות 1 בלילה הנגנים עלו לבמה כולם פרט לסולן והחלו לנגן.המקום היה מפוצץ אנשים אשר נצמדו לבמה לראות את כפיר גוב הסולן עלה בריצה והתחילה ההופעה...שיר אחרי שיר הופעה אנרגטית מאוד והקהל השתולל. בשיר I AM הייתה מיני תקלה טכנית שקצת עשתה לא טוב אבל לאחר שכפיר שילהב טוב של הקהל ביצעו סיק את השיר בשנית והרווח היה כולו שלנו פעמיים I AM פעמיים כי טוב(שיר סוף הדרך). ההופעה נמשכה עם השיר FULL OF NOTHING עם ביצוע מצויין על הקלידים של JOVE והתיפוף של רום... אחרי זה שיר חדש שמאוד אהבתי בשם BLEEDING. בהלק הבא הזמינו סיק איירוני את גיל ברעם לשעבר מהלהקה ועכשיו מOBESE(שזה איש שמן מאוד) לשני שירים האחד CRADLED שגיל עצמו כתב.ביצוע נאמן לדיסק ומשובח בהחלט וכל גם לגבי הקאבר לDENIAL של SEVENDUST. מאוחר יותר היה עוד קאבר בשיתוף של אמן אחר דורי צ'י מGUIDANCE ועשו קאבר כמעט נאמן למקור של AENIMA של TOOL אשר הוקדש לבחורה מותק בשם רעות שכמעט התעלפה מרוב אושר. עוד כמה שירים נחמדים בדרך...שיר לפני הסוף TRUTH OF LIES העלו בחור מוכשר שמתופף על דארבוקה גדולה בשם מארק מלהקת "עד מתי" שבסוף השיר הוא ורום נתנו קרב תיפוף עצבני והשיר נמשך... לבסוף עלו כל האנשים פרט למארק...זאת אומרת דורי וגיל לביצוע משובח שופרא דשופרא של POISON. לסיכום נתנו הופעה סוף הדרך ושירבו כאלה. וכפיר שעלה חולה עם 40 חום נתן למרות הכל הופעה חבל על הזמן.מאחל לכפיר הרבה בריאות.ושינוח הרבה מגיע לו אחרי הופעה משובחה שכזאת. חוץ מזה נמכרו דיסקים של סיק בצד במחיר מוזל חולקו הזמנות לערבי אלטרנטיב הבאים ופגשתי הרבה פרצופים מוכרים וכמה אנשים חדשים והיה מגניב לאללה והמינוס היחיד הוא שירד מבולך במשך 4 וחצי שעות אחרי ההופעה. סכ הכל ציון 4.5 מתוך חמש

למעלה