סיפרתי לחבר את מי אני אוהב והוא סיפר לכולם

סיפרתי לחבר את מי אני אוהב והוא סיפר לכולם

סיפרתי לחבר את מי אני אוהב ומכיוון שכולם יודעים את מי הוא אוהב הוא גם סיפר לכולם תאמת אני לא יודע ממש את הסיפור כי אני לא מדבר איתו אבל זה התחיל שהוא ישב לידי שאלתי אותו את מי הוא אוהב והוא ענה לי שאני יודע כבר מי זאת (וזאת לא מי שאני אוהב) הוא קם מהמקום בדיוק היה צילצול הוא אמר לי שהוא הולך לבדוק אם היא אוהבת אותי בחזרה אמרתי לו לא ללכת יום אחרי ישבנו כמה ילדים בשולחן ודברנו פתאום הוא אומר שהוא יגיד לזאתי שאני אוהב (הוא אמר את השם שלה) שקיללתי אותה אני כמובן עניתי בחוסר הבנה ובתמימות קיללתי אותה מזה קשור אבל כל הילדים כבר ידעו האיתי נבוך היא הייתה בכיתה השנייה הוא דיבר אם איזה ילד על משהו ולפי דעתי הוא אמר לו עלי ועליה וגם ניראה לי שהוא ביקש ממנו לשאול אותה אחר כך כשהיא יצאה ראיתי שהוא מיד דיבר איתה על משהו עם חיוך כזה שטני כאילו יש לו חדשות מסעירות אני ישר ניכנסתי לכיתה וכך האיתי למשך כל היום למרות שלא לדנו וכך גם הכיתה השניה שבה היא נמצאת עכשיו היא מחוברת לאיסיקיו איזה שעתיים שבדרך כל היא מחוברת דקה וחצי אם לא פחות ההם זה כי היא רוצה לדבר איתי על זה וכדי לי גם לדבר? מה כדי לי לעשות פרטים: כיתה:ז' גיל:13 וחצי

נסה לדבר איתי באייסי.

ככה אולי תגלה מה הם ההשלכות של מה שקרה. תגיד לה ``היי`` ותזרום משם. בהצלחה! [דוד] נ.ב יהיה נחמד אם תעדכן אותנו.

למעלה