סיפור קשה עם סוף יותר טוב....

חלפי1

New member
סיפור קשה עם סוף יותר טוב....

שבוע שעבר ביום שבת הזמינו אותי חברים, כולנו בני 30+ עם ילדים, לפיקניק עם המשפחות. בשלב מסויים הגברים התחלנו לשחק כדורגל והכל היה סבבה עד שחבר שלנו, יונתן או בקיצור יונה, נפל על הקרקע ואיבד הכרה. הזמנו אמבולנס וגם ביקשנו עזרה מגברת בבניין לא רחוק מהמקום ששיחקנו בו שתזמין גם היא עזרה. עברו 7 דקות ונלחצנו שהאמבולנס לא מגיע, ואז הופיעה ניידת של שחל שהזמינה אחת השכנות שצעקנו לה. הפרמדיק ישר התחיל בפעולת החייאה וייצב את המצב של יונה ולקח אותו ישירות לבית חולים. אנחנו בינתיים נכנסנו לרכבים ונסענו לבית חולים. כשהגענו פגשנו את הפרמדיק של שחל אמרנו לו אלפי תודות כי זה היה ברור שכל דקה היא קריטית הוא לא נשם בכלל! יונתן עדיין בבית חולים, המצב יציב ומקווים רק לשיפור. אני יודע שזה פוקס שלאשה ההיא היה מנוי לשחל ושבזכותה יונתן הגיע לבית חולים בזמן וטופל גם ע"י הפרמדיק, כל כך כעסתי על העיכוב של מד"א, אבל מהשמיים הכל קרה והניידת הזו הופיעה. בגיל הזה זה לא צפוי דברים כאלה ואחרי קיטורים על הרבה דברים בחיים באמת מה שאמא הייתה אומרת הוא נכון - הכי חשוב זה הבריאות. ואני מוסיף שחשוב להנות כל רגע כי אף אחד לא יודע מה יכול לקרות, והחיים זה המקום היחיד שאף אחד לא יוצא ממנו בחיים, אז להנות כל עוד אפשר.

kumkum..

New member
איזה מזל

באמת סיפורים כאלה מזכירים לך תמיד לחיות את הרגע, כי לך תדע.

noosh

New member
בהחלט מזל

וגם תושיה והתמודדות במצב של לחץ, ועזרה מאנשים אחרים. וזה טוב לדעת שבכל ההמולה הזאת ובכל הלחץ יש אנשים שנותנים ותורמים, ומנסים לעזור. זה בטח היה מפחיד ממש ונורא מלחיץ, לראות ככה מישהו שאתה אוהב לא נושם, בלי לדעת מאיפה העזרה תגיע, חסר אונים. ואני שמחה לשמוע שעכשיו טוב יותר והמצב משתפר, אינ מקווה שהוא יחלים בקרוב. וכן, להנות כמה שאפשר, לנצל כל רגע..

למעלה