סיפור קטן עם
בסופו...

סיפור קטן עם ../images/Emo74.gif בסופו...

סבא וסבתא של יפתח מצד אבא רפי לא ראו את יפתח מאז שנולד. הם נמצאים בשליחות בקולומביה , היו כאן בברית ולאחריה המריאו בחזרה , ולפיכך ראו אותו מאז אך ורק בתמונות (דיגיטליות , מצ´וכללות , אבל בכ"ז -שומדבר הוא לא כמו המקור...). בקיצור : הם ראו אותו אתמול (הגיעו לחופשת מולדת בארץ) - ו"נפלו בריצפה" , כמובן
. הוא, לעומת זאת , קצת נבהל מה"צרמוניה" ומהאנשים הזרים שהוא לא מכיר (ולא עזר ש"הסברתי" לו שאלו סבא וסבתא) והתחיל לבכות בעלבון , אבל מייד התעשת וחייך את חיוכי מיליון הדולר שלו
. דבר אחד העיב קצת על השמחה - מזוודת המתנות שסבא וסבתא קנו (ומדובר כפי שהבנתי במזוודה גדולה מאוד ועמוסה לעייפה...)- הלכה לאיבוד ולא נמצאה ע"י חברת התעופה (דהיינו : כנראה נגנבה , וזה קורה למרבה הזוועה). העצב והצער היו רבים , במיוחד כי רוב המתנות נועדו ליפתח ולבן דודו בן השנה וקצת אביתר , והן נקנו במשך זמן רב תוך הרבה מחשבה (טוב , אם ככה הם טוענים - אז אני מאמינה...
). בקיצור - אחרי שכבר נואשו מכל העניין הגיע היום טלפון המבשר כי במפתיע , ולאחר שכבר תמו החיפושים - נמצאה לפתע המזוודה במדריד דווקא (מדריד? - שיהיה מדריד...
). ומחר אני אספר לכם איזה סמים הבן שלי קיבל מקולומביה (ושמא גם קצת קפה משמה?
). בקיצור : איחוד משפחות ואיחוד מזוודות מרגשים עברו על כוחותינו. ענת.

ligo

New member
איזה כיף ליפתח שסוף סוף הכיר את

הסבא וסבתא השניים, וכמובן על המתנות הרבות שהוא יקבל בקרוב
לא יצא לי להגיד לך מזל טוב ליום-הולדת 7 חודשים ולהחמיא לך על השיר המקסים שכתבת לילד עם חיוך המליון דולר- אז אני עושה זאת עכשיו
המשך חג נעים עם הפתעות ודבש

../images/Emo24.gif תודה...

וכמו שרפי אומר : 7 חודשים זה לא יומולדת (אבל עבורי זה בהחלט ציון דרך). משתוקקת כבר להגיע ליום הולדת שנה של יפתח. ענת.

מז´תומרת לא יומולדת? כל יום זה

יומולדת, וכל שבוע, ובטח כל חודש זה יומולדת (בעיקר אם מקבלים
). בכלל, בשנה הראשונה הרי חוגגים את החודש הראשון, ואת חגיגות השליש והרבע והחצי. וחוגגים את החיוך הראשון, וההיפוך הראשון, והזחילה, והישיבה, והעמידה וכולי-וכולי... שרק יהיו לנו סיבות טובות לחגוג (מוותרת על חגיגות הצינון הראשון, השילשול הראשון, החום הראשון
).

אז נגנבה או לא נגנבה?

לא ברור... כיף לסבא וסבתא שפגשו את יפתח. האדון כנראה לא ממש יזכור אותם עד לפעם הבאה. אנחנו היינו אצל ההורים שלי בירושלים בחג הראשון ושיר ממש היתה המומה מאבא שלי. היא רואה אותו לעיתים רחוקות ולכן היא לא מכירה אותו. יש לו זקן לבן שהקסים והפחיד אותה לסרוגין והוא גם חובש מגבעת ושיר נעצה בה עיניים מהופנטות. למזלו אבא שלי מאד טוב עם ילדים כך ששיר התרגלה אליו מהר. מחכים לשמוע איזה מתנות קיבלתם כדי שנוכל לקנא

מן הסתם לא נגנבה...

משום שנמצאה אחרי יומיים שלמה ותפוחה כשהיתה.איפה היתה? למה אבדה ומה בדיוק קרה? - לא ברור (וכבר בין כה וכה לא משנה). נורא מצחיק איך הפיצפונים האלה מהופנטים לפעמים מחפצים או אנשים מסויימים...הצחיק אותי לקרוא מה שכתבת על שיר ואביך. ועוד דבר מצחיק : רפי נראה הרי כמו שיבוט גנטי של אבא שלו (ואת מודעת לכך , נכון?) , ולכן יפתח בכה מאוד כשאמא של רפי לקחה אותו בהתחלה לידיים , אבל כשאבא של רפי לקח אותו - הוא פשוט לא בכה ! (כנראה בגלל שהיה בטוח שאיכשהוא זו "שלוחה" של אבא שלו שהוא מכיר...
). ודיווח מלא על המתנות (האם מסתתרת לה שם גם אחת עבורי שאלה ענת בחוסר ידיעה ובמעט חוסר אמונה?...
) - יגיע מאוחר יותר.

חן123

New member
איזה כיף למזוודה שטיילה

בכל העולם
מחכה לשמוע מה קיבל יפתח חן

איזה יופי שמצאו את המזוודות!

איזה כיף ליפתח (ובמיוחד לאמא שלו). אני באופן אישי ממש אוהבת לקבל מתנות לגיא. לגיא לא נראה שזה מזיז במיוחד...

איזה כיף../images/Emo70.gif ממש כיף ענק להתחיל כך

את השנה החדשה. יאללה, מתי באים להתעלק לכם על הצ´צועים החדשים?

המממ. איזה צעצועים חדשים?... ../images/Emo4.gif

יפתח קיבל בגדים (מעיל משגע שלדעתי יהיה קטן כבר בגיל שנה , כי הוא מיועד ל-9 עד 12 חוד´ , טרנינג , חליפת שינה שמתאימה לתינוק בן 3 חוד´ לדעתי ובטוח קטנה עליו ולא זוכרת איזה עוד בגד. בנוסף הוא קיבל בובה קטנה של
שרוטטת כמו ויברטור ואנחנו קיבלנו שטיח קולומביאני עבודת יד - ממש יפה דווקא). השטיח גדול אז כפי הנראה הוא זה שתפס את המקום במזוודה המפורסמת... המעיל הוא באמת ה-"היי לייט". בפנים יש פרוות כבש "גזעית" כזאתי והמעיל עצמו "פוכי" עם כובע. אוף , אני בטח אטרוף את הילד ביום שהוא ילבש ת´מעיל הזה...

תגידי, את לא קוראת

כתבה שקיבלו ויברטור בצורת דבורה נראה לך שיש להם זמן לצעצועים אחרים ????

../images/Emo106.gif י-פ-ה ליאור !!!

התלמיד יודע להבחין נחרצות בין עיקר וטפל !!! התלמיד גמר (סליחה , סיים...
) בהצלחה יתרה את בית ספרנו...

התלבטתי מתי להגיד לך

שאני אשמח אם הקופי הגנטי של הסבא של יפתח (שוב המחשת יכולת קריאה מירבית) יטרח להכניס את החומר הרב שצבר בנושאי התקני בטיחות אז אחרי ש"גמרתי" עם הדבורה יש זמן לזוטות של בטיחות ליאור

../images/Emo2.gif או.קיי , השאלה איך?

כי אם בכתב - אני חוששת שזה המון חומר ורפי ממש עסוק לאחרונה (קליטה בעב´ החדשה , מעבר בית , מבחן סימסטר קיץ באונ´) כך שאין לו טיפת זמן. יש לך רעיון אחר? אולי שאלות ספציפיות שאתה מעוניין שאשאל אותו ואז אכתוב לעצמי נק´ חשובות ואעביר את האינפורמציה לכאן? מחכה לרעיון ממך. אשמח לסייע בכל שיידרש (ואני בטוחה שגם רפי). ואגב - רציתי כבר לכתוב לך לפני החג , אז קבל : הפורום מנוהל לעילא ולעילא. אתה משקיע המון ונותן מכל כולך והדבר ניכר ביותר ומחמם את הלב. דברים שכאלה לא מקובל עלי לכתוב בסתר , ב"מסר למנהל" - כי מקומם הוא בפומבי. כל הכבוד , ליאור. מה שנאמר נאמר מכל הלב. מגיע לך. ענת.

יש את שיטת שני השוטרים

זה שקורא וזה שכותב ואני אשמח ולו רק לטיפים קטנים בכל אחד מתת השרשראות על מה להקפיד בבחירת מוצרים ועל מה לא איזה פתרונות חדשים יש שלא היו קיימים בעבר לא מחפש שמות של פירמות אלא בעיקר עקרונות השוק מוצף הרי בפטנטים שחלקם יעילים וחלקם לא ואת זה כבר ניתן לחוש מכמה תגובות אם יש חומר שניתן לסרוק (ולו בתנאי שלא ייראה כפרסומת למוצר או חברה ספציפיים) אז גם חומר סרוק למאמרים יתקבל בברכה וכמו שסיגל כתבה - מילא אני נתפס לטפל, אבל זה שאת את העיקר מזכירה כלאחר יד ??? ליאור

ומה אני אמורה לעשות עם ויברטור

עוקצני?! בטח שקראתי, אבל ציפיתי ליותר מתנות אחרי שאמרו שהמזוודה מנופחת!!! יאללה, איתכם שניכם על הבוקר... היה לכם זמן לנוח בחג, הא? ואום-יפתח - ככה, בשקט-בשקט את מגניבה ידיעה שרפי מצא עבודה
מגיע לכם איחולי
ו-
. היכן? מה? שווה? רק שיהיה
. זה הכי חשוב. וכמובן - שיהנה.

../images/Emo24.gif תודה , סיגלוש.

רפי עוד ממש בהתחלה , כך שאני מעדיפה שיעבור עוד קצת זמן לפני שאתחיל לספר. כשאדבר איתך תקבלי פרטים. ולגבי המתנות - כן , גם אני ציפיתי ליותר , אבל אל תצ´כחי שהיו שם מתנות לעוד אנשים ולא רק ליפתחון הקטנטון... עכשיו - "תורי" למצוא עבודה , והמצב חרבנא.מחפשת מחפשת - וכלום לא תופס. בהזדמנות זו - אם מישהו/מישהי מכאן יוכל/תוכל לסייע לי בנושא - אשמח לשלוח קורות חיים. הגעתי למסקנה שאין כמו הפניות בנימה אישית וקשרים ע"מ למצוא עבודה. ענת.

למעלה