סיפור מצחיק... (לפחות אותי)

למבי

New member
סיפור מצחיק... (לפחות אותי)

בשבת הגיעו אלינו חברים לביקור עם תינוקת בגיל הפשפש שלי. הראתי לאמא איך לעשות עיסוי, ועשינו להם יחד (כמובן בעירום), האמא ראתה את הפין של הפשפש ולא הבינה למה הוא נראה ככה ומה "לא בסדר" שם אבל לא היה לה נעים לשאול...(כמובן שאני אמרתי לה) אח"כ היא הלכה לבעלה ושאלה אם יהיה להם בן אם הם ימלו אותו, אז הוא כמובן ענה "ברור! למה לא?" והיא ענתה לו "הם לא מלו את הפשפש". אז הוא במבט המום מסתכל עלינו ושואל "מה? בכוונה?"
כמובן שאבי הפשפש ענה לו "לא! בטעות! פשוט שכחנו..."
אנשים... אנשים...

צפנתי

New member
../images/Emo6.gifמצחיק גמותי!

לדעתי הוא התכוון שלא הייתה איזו בעייה שמנעה מכם למול.

../images/Emo6.gif כל הכבוד לאבי הפשפש ../images/Emo45.gif

שירה אחלה תשובה מהמותן. ואולי ההורים האלה עכשיו ישקלו קצת יותר את האופציות שבפניהם, אחרי שראו שאפשר גם אחרת...?

She Dolphin

New member
../images/Emo6.gif גם אותי זה הצחיק

אנשים כל כך מצחקים לפעמים, במיוחד כשמדובר לפעמים באנשים רציניים והגיוניים. המשפט הזה מזכיר לי משפט שעליו סיפרה סיגל לפני די הרבה זמן. כמידי כמה זמן עשינו פה את תחרות "המשפט הכי מופרך שמישהו אמר בהקשר של ברית מילה" או משהו כזה, והיא סיפרה שכשמישהו שמע שבנה לא נימול הוא שאל בשיא הרצינות: "מה? זה מותר?"

מצחיק? זה עצוב....

וגם מצחיק. זה מראה כמה שהמילה חלק אינטגרלי מחיים ואולי מהחוקים שהם מדמיינים שקיימים. אולי צריך להוסיף את זה למאמר על אימרות נפוצות.

אה... הוא לא נעלב?

אותנו זה באמת משעשע, כי אנחנו, הורי השלמים, כבר רגילים וכל כך שלמים עם הענין, אבל אחרים עלולים לתפוס את ההומר הזה (המאוד מוצלח לטעמי
) כבדיחה על חשבונם. מה היה בהמשך? ודרך אגב, כל הכבוד לחברה שניהלה את השיחה ככה בפתיחות אצלכם בבית, ולא ניהלה התלחששות רכילותית אח"כ באוטו עם בעלה. נראה לי שזרעת זרע ל"גם עוד למבי אחת"

צפנתי

New member
../images/Emo45.gifנכון. מעליב קצת.

לדעתי לא היה לו מושג על רעיון האי מילה ולא יפה לצחוק על בורות...מצד שני...זה מצחיק.

למבי

New member
לא, כנראה שהם כבר מכירים אותנו

ואת ההומור שלנו.. בהמשך הסברנו לו שלא הצלחנו למצוא שום סיבה לעשות ברית. אני חושבת שבגלל שאנו חיים בחו"ל לא הגיעו הערות על לחץ חברתי וכו... לא נראה לי שתצטרף עוד למבי אלינו...הוא שומר מסורת. מה גם שהשם שמור לדנה ולי מימי ילדותינו העליזים...

ימימה

New member
אם כבר משפטים מופרכים:

בגן של בני הייתה מטפלת מחליפה לתקופה קצרה, שלא ידעה שהוא לא נימול, ולא ממש שמה לב לשוני. אחרי זמן מה אחת המטפלות האחרות כנראה התייחסה לנושא, והיא קלטה פתאום במה מדובר, והגיעה אלי לברר ולבדוק. תוך כדי שיחה היא אמרה לי "ראיתי, אבל לא הבנתי שהוא לא נימול, כי יש הרי ילדים שנולדים ככה"
(כנארה התבלבלה עם העובדה שיש ילדים שנולדים נימולים - נדמה לי שהמשיח אמור להוולד כך, לא?)

../images/Emo6.gif מעולה ../images/Emo6.gif

"יש ילדים שנולדים ככה"... ולא ענית לה באינסטינקט שכל הילדים נולדים ככה?
זה היה מאוד מדגדג לי לענות כך.

אורית ג.

New member
../images/Emo6.gif היה פעם בפורום סיפור על גננת

(נדמה לי שהקרדיט הוא לסיגל**) שכשהילדה סיפרה שנולד לה אח ושלא עושים לו ברית מילה, עלה נושא ברית המילה בגן. ואז אמרה הגננת שעושים ברית מילה כדי שהתינוק יוכל לעשות פיפי מהבולבול שלו.
(אני מקוה שלא כואב לו להתאפק שמונה ימים
)

דיאנה1

New member
זו הייתי אני (מקווה שמישהו עוד זוכר

אותי פה
) וזו אכן היתה הגננת של הבת שלי. אחר כך התברר לי גם שבעלה שימש בין השאר כמוהל... מעניין אם גם הוא חושב ככה...

אורית ג.

New member
אני מתגעגעת אליך. לא סתם זוכרת אותך

איפה את? מתי אתם בארץ? והכי חשוב : איפה אתם בליל הסדר?

דיאנה1

New member
אח שאלת ליל הסדר ../images/Emo6.gif

איפה אני? בסיאטל. איפה אנחנו בליל הסדר? בסיאטל. מתי אנחנו בארץ? לא יודעת, אומרים שבארץ יש לילדים לא נימולים בעיות חברתיות (ואולי הוא גם לא יצליח לעשות פיפי?), מפחיד

צפנתי

New member
התשובה של האבא באמת מצחיקה

אבל השואל שאל לדעתי לעניין. אולי הוא ניסח את זה לא כ"כ ברור, אבל השאלה בהחלט לגיטימית וחשובה, ביחוד למי שלא נחשף מעולם לרעיון של אי מילה.

למעלה