סיפור לפני השינה...

שירליחצ

New member
סיפור לפני השינה...

חברים יקרים..אני לא מאמינה שאני מספרת אבל...מקודם חזרתי מד-יי-ט!!! נכון כמו הדוסים שתמיד רואים בפארק...? בדיוק! (בחיים לא חשבתי שזה יקרה לי...חח) סה``כ היה סבבה לגמרי בתור דייט (של ממש) ראשון... זה אח של חברה שלי אגב... :) אז הסקרנית הזאת ישר התקשרה כשהוא חזר לחפור לי קצת... אני בכלל עוד מסוחררת מהבושם שלו ככה שאובייקטיבית אני לא ממש :) שיהיה לכולכם לילה מקסים! מקווה שעזרתי לכם להירדם....

sarati

New member
מתוקתי,

בהצלחה בהמשך! לילה טוב אגב, אם הוא הריח טוב - קניתי...

שירליחצ

New member
הוא לא הריח טוב..

הוא הריח טו-אוב!! חח תודה אחותי... מקווה שה` יעזור לי להבחין מה טוב בשבילי...

שירליחצ

New member
קומנדו אתה רוצה לספר לי משהו???

במי אתה מאוהב?! ואני לא מאוהבת. . . לא מאמינה בהתאהבות כ``כ מהר... :)

הדבר היחיד שאני מאוהב בו

זה הפרצוף שלי.וגם זה רק לפעמים.לשמחתי.כולם כבר מכירים את המוטו שלי בחורה=עול.

שירליחצ

New member
גם לאהוב את עצמך זה חשוב...

או שאתה סתם משחק אותה או שאני לא יודעת עם איזה בחורות יש לך ניסיון... אבל אני זה בהחלט לא עול!! /tapuzforum/images/emo46.gif

ללא נושא

לפני ארבעה ימים נפרדתי ממישהי שהייתה שלי בארבע חודשים האחרונים /tapuzforum/images/emo7.gif .קצת שקט תעשייתי לא יזיק לי לזמן הקרוב. ביגי יכולה לאשר את הסיפור.אם הייתי בעל מעוף הייתי לוקח את המשפט האחרון שלך כרמז אבל אני מבין שזה סתם היה פליטה שלך |אני מדבר שטויות מתוך עייפות|

שירליחצ

New member
מצטערת לשמוע/tapuzforum/images/emo201.gif

לא ידעתי, וגם דוקא אמרת לי דברים קצת אחרים פעם שדיברנו.. אל תקח את זה כרמז :) לפחות לא עכשיו שאני בסטטוס ``תפוסה`` /tapuzforum/images/emo8.gif בכולופן הרבה בהצלחה בהמשך..

תגידי...

איזה בושם היה לו?סתם.את יודעת..למקרה שאולי אני יהיה רווק נואש ויסכים לצאת איתך /tapuzforum/images/emo163.gif

שירליחצ

New member
ממ לא זיהיתי..

אני לא טובה בבשמים של גברים :) אבל ברגע שאדע אעדכן אותך חחח אגב, אם תרצה תמיד אני יכולה לשדך לך יש לי מבחר גדול רק תבקש...

שירליחצ

New member
למה אתה חושב שראית את רובם?חחח

ואם אתה בוחר רק לפי יופי אז תפנה לשדכנית אחרת!

little snoop

New member
שירלי!

יו.. ככ מהר? שיהיה בהצלחה רבה!! תמשיכי לספר.. זה מענין..חח. לילה טוב מתוקה!

למעלה