סיפור לט"´ו באב....חג האהבה

סיפור לט"´ו באב....חג האהבה ../images/Emo23.gif ../images/Emo23.gif

לפי בקשתו של בארי יקירי...העברתי את זה לפה!!! זה היה יום קיץ חם, היא היתה ברכבת מתענגת על המזגן הקר והנעים נהנית לה מהנסיעה השקטה, עד לרגע שבו הרימה את עיניה וראתה אותו, הוא ישב מולה רק שני ספסלים אחריה, הוא ישן שנת ישרים, לא רואה את עיניה החודרות לתוכו, היא היתה כ"כ מרוכזת בו שלא שמה לב לכלום ולסובבים אותה. זה היה רק הוא והיא כאילו הם לבד ברכבת. היא מסתכלת עליו, בוחנת אותו מכל הכיוונים וחושבת לעצמה... מה אני יעשה? איך הוא יקלוט אותי? איך אני יאיר את תשומת ליבו אלי? שיתעורר כבר אני רוצה לראות את העיניים שלו, בטוח יפות חשבה לעצמה. בעוד היא חושבת ומהרהרת בליבה הכרוז הודיעה: "תחנה הבאה ת"א", הבחור התעורר בעדינות ישר את ראשו אשר היה מוטה לצד ופיהק פיהוק קל. היא אמרה לעצמה..."אוף מה אני יעשה הוא מתכונן לרדת?!" היא החליטה שלא משנה איך הוא יסתכל עליה עוד לפני שהוא יורד מהרכבת... הבחור קם...לקח את תיקו והתקדם לכיוונה, 1000 מחשבות התרוצצו לה בראש, בסוף ברגע שהוא היה ממש לידה היא הסתכלה אל תוך עיניו ואמרה לו: "היי", הוא חייך חיוך קטן ויפה וענה לה בחזרה: "שלום גם לך", עכשיו היה תורה לחייך...הוא שאל: "את לא יורדת?" היא ענתה: "תחנה הבאה". הוא החליט שהיא מעניינת אותו מאוד ואמר לה: "אז אני אוותר היום על כמה שיעורים וארד איתך בתחנה הבאה", היא חייכה אליו ובלב חשבה "עשיתי את זה" והחיוך שלה גדל עוד יותר, הם התחילו לדבר...גילו הרבה דברים משותפים לשניהם בכ"כ מעט זמן כי הם שמעו את הכרוז מהר מידי מכריז על התחנה הבאה בה היו צריכים לרדת. הם החליטו להיפגש יותר מאוחר בערב. בערב נפגשו בבית קפה במרכז העיר, שוחחו עוד הרבה, צחקו ונהנו. היא...התאהבה בו במבט ראשון ברכבת...והוא גם...ברגע שראה אותה ידע שזהו היא שבתה את ליבו. הם לא יכלו להפסיק לרגע לחייך אחד לשניה, פשוט הם הרגישו אושר עילאי. בסוף הערב הוא לקח אותה הביתה...ליווה אותה עד לסף דלתה... הסתכל לה בעיניים ונישק אותה קלות על השפתיים, התרחק קצת ואז היא התקרבה לכיוון שפתיו ונשקה לו נשיקה ארוכה ארוכה... מקווה שנהנתים...אוהבת את כולם מלכתוש וחג אהבה שמח לכווווווווווולם!!!

למעלה