סיפור לא ייאמן...

סיפור לא ייאמן...

כמעט שכחתי את הסיפור המוזר ביותר שקרה לי השבוע.... אז בטח חלקכם זוכרים את קניית שני כרישי הקשת החדשים ואת כריש הקשת הגדול שהציק להם והמלצתם להחזיר אותם לחנות.... אז ככה רציתי לפני שאני מחזיר אותם לחנות לראות אם שניהם יסתדרו לבד... כי יחסי הכוחות ביניהם שווים... אז העברתי אותם לאקווריום שעדיין לא היה מאוכלס וכבר עמד הרבה מאוד זמן בלי כלום בתוכו חוץ משתי קונכיות.... העברתי אותם וראיתי שהם שוחים יפה ואבא שלי בא ראה אמר יופי... הכנתי להם מכסה זכוכית שכידוע לכם שלא יקרה מה שקרה עם כריש הקשת הראשון שלי... שקפץ החוצה... ולא היה להם איך לקפוץ החוצה... כעבור 20 דקות חזרתי האקוריום ריק לגמרי אין כלום על הרצפה המכסה סגור... הם לא קפצו החוצה לא היה להם איך ולא היו גופות... ההסבר היחידי אולי היא שמישהו פשוט בא ולקח אותם... אבל למה רק אותם ומה עם דג הקרב כריש הקשת הגדול למשל? הסקלרים הגופים? יש עוד דגים... אני חייב לציין שזה יצא מאוד מאוד מוזר ואני עדיין לא מבין מה קרה... סתם רציתי לשתף! לעוד מישהו קרה כזה מקרה.???

dark spy

New member
הם כנראה מתחבאים...

אני לא מכיר את הדגים האלה אבל יכול להיות שהם מתחבאים- באקווריום נקי לגמרי שהיה לי פעם חוץ מחצץ נעלמו לי חבורת בוטיות בלי להשאיר סימן.. שבוע אחרי זה ראיתי אותם שוחים כאילו כלום לא קרה... הניחוש היחיד שלי הוא שאיכשהו הם התחבאו בחצץ (אולי חפרו להם בורות או משהו?)...

מוזר....

איך דג יכול להעלם פתאום

אכן לא יאמן...

למי שכתב/כתבה קודם שיכול להיות שהם מתחבאים בחצץ אין להם חצץ באקווריום... יכול שמכרו לי דגים "שבורים".... חחחח

dark spy

New member
יכול להיות שזה סיפור בסגנון

היו שלום ותודה על הדגים

Boss25

New member
לי זה קרה גם...

ואחרי שנתיים כשקנינו מזנון חדש והוצאנו את הישן אז מצאתי שלד של דג על הרצפה..

למעלה