סיפור כבלים מיוחד ליואב ...

ariegur

New member
סיפור כבלים מיוחד ליואב ...

בהמשך לסיפור הפטיפון, אני צריך לחבר בקצה חוט המוצא תקעי BNC כי זה מה שמקבל קדם המגבר - כרגע הפטיפון מחובר באמצעות מעביר מ RCA ל- BNC. הלכתי לרדיו לאון וביקשתי מחברי BNC אבל נראה היה לי שאני צריך הסבר איך לחבר את ה CHORD הדק למפלצת ה BNC. הפנו אותי לטכנאי שייתן לי הסבר. הטכנאי, אדם מבוגר (65 לפחות) סימפטי להפליא, מתחיל להסביר לי איך לחבר כבל קוקאס. הסברתי לו שמבחינתי הכבל הוא נתון וזה לא כבל קואקס אלא כבל אודיו. למה?שאל,מכסימום תחבר ל BNC עשרה ס"מ קואקס ולקצה הקואקס תחבר את החוט שלך. את הקואקס אני אחבר לך עכשיו בחינם. תשמע, הסברתי לו, זה מהפטיפון לקדם המגבר, אם אני אשנה את החוט תיפגע האיכות. הטכנאי תקע בי מבט כאילו ונפלתי עכשיו מהירח - תשמע, אמר, אני כבר 45 שנה במקצוע, שום חוט שבעולם לא משנה את איכות האודיו, הדבר היחיד שמשפיע על איכות האודיו זו המימברנה! למרות הכל, נפרדנו כידידים ... אריה

yairf

New member
אריה אתה לפעמים משגע אותי../images/Emo2.gif

למה שלא תעשה מה שאני עשיתי ב-82 - תחליף מחברים ל-RCA וגמרנו עניין! על תשכח רק לבודד אותם מהגוף - אבל לגמרי

../images/Emo45.gif אריה, כשאתה מגיע למרכז עם

כוונה לבקר אותי, תביא איתך את הפרה, אני אחליף לך את השקעים לשקעי RCA. ><>

ariegur

New member
אסף, תשלח לי בבקשה טלפון

להתקשרות ואני בא אליך במיוחד כשנוח לך עם הפרה. תודה ! אריה

mmhifi

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

robo7

New member
../images/Emo53.gif נאמן למסורת הייקית,

ולמרות שלא ידעתי על קיומה של איזושהי ממברנה בפטיפון, (אבל הטכנאי אמר), התחלתי לחפש אחת. הלכה המחט, הלך הראש, פורקה הזרוע, צלחת גם, מנוע נתלש, הכבלים הוסרו, וממברנה - יוק... בקיצור, השיבו לי את הממברנה, אני רוצה איכות.
פורים שמח לכווולם -------------------- כל כבל G B יומו.

robo7

New member
../images/Emo3.gif

איפה ישנם עוד אנשים כמו האיש ההוא? שלמה א.

למעלה