סיפור הלידה של יערה

סיפור הלידה של יערה../images/Emo63.gif

סוף סוף סימתי לכתוב את סיפור הלידה של יערה. תודה תודה תודה לכן על הכל. למדתי כאן המון ויותר מהכל המקום הזה נתן לי השראה ואמון ביכולת שלי. אז שוב תודה. מאחלת לכל מי שבדרך לידה כמו שהיא חולמת.

../images/Emo7.gif אני דומעת ממש...

ואין לי הורמונים שאוכל להאשים... הרבה מזל טוב אושר ונחת בגידול הקטנות. סיפור מרגש ממש.
נ.ב. - יש סיכוי שאביגיל תשקול ליילד בבית???

עופריקה

New member
איזה יופי של לידה

איזה יופי של סיפור. כמצוטטת כרונית, אני חייבת את ציטוט המחץ של אביגיל: ""תנוחי אחרי הלידה יאללה לעבודה..." כ"כ נפלא לקרוא על השינוי שעברת, האמונה בעצמך ובתהליך, ואיזו לידה ביקשת לעצמך - וקיבלת. מזל טוב.

{מזלט{ ממש לידה במתנה ../images/Emo13.gif

כתבת כל כך יפה ומרגש. שמחה שהיתה חוויה כל כך מתקנת וכל כך טובה. מאחלת לכם המון אושר ופוסט קל ככל האפשר

my buba

New member
איזה סיפור מדהים!

בד"כ אני סמויה כאן, אבל לא יכולתי להישאר אדישה לסיפור הזה! איזה יופי!! איזה לידה מדהימה!!!

p e a c h i t

New member
איזה יופי ../images/Emo13.gif

בסוף גם קצת בכיתי מהתרגשות
מזל טוב, פוסט קל ושפע חלב.

כתומה30

New member
מזל טוב../images/Emo20.gif

איזה יופי של לידה! כל הכבוד לך על התהליך שעברת
יערה שם מ-ק-ס-י-ם בעיני, נורא רציתי לקרוא ככה לבת שלנו (ה"גדולה"), אבל האיש שלי לא הצליח להתחבר לזה בכלל וירדנו מזה. שיהיו בריאות אושר ונחת

איזה סיפור יפה ולידה מוצלחת

שמחה בשבילך שהיתה לך חוויה מתקנת כזאת והמון מזל טוב, אהבה וזמחה וגם קצת שעות שינה

תמי ו

New member
מזל טוב, איזה סיפור מרגש...!!

מאוד מאוד הזדהתי עם הסיפור, כמי שגם עברה חוויה מתקנת עם אביגיל במרכז... מזל טוב, ופוסט קל!!

g a n i

New member
../images/Emo7.gifברת מזל שכמוך...

"כשכואב לי ממש אני לוקחת נשימה עמוקה וארוכה ומדמיינת איך האוויר הוא בעצם אנרגיה זהובה שמחלחלת לכל הגוף שלי ועוטפת אותך ילדה זוהרת שלי." ברשותך, לוקחת ללידה הבאה שלי

בכיף../images/Emo24.gif

חייבת את הזכויות לרעיון ולהשראה למירב קריספיל מטפלת השיאצו המקסימה שתירגלה איתי ופתחה את כל האנרגיות החסומות שלי לפני הלידה. וגם עליה אני חייבת תודה לפורום שמישהי כאן(מצטערת אבל לא זוכרת מי)המליצה עליה.

debby12

New member
מנהל
ברכות להולדתה של יערה ../images/Emo99.gif

ועל החוויה המתקנת (קראתי גם את הקישור לסיפור הלידה הקודם שביאס אותי קשות
- איפה הוא היה?). מזל שלא נלחצתם מהרופא ובחרתם בכל זאת ליסוע ללניאדו ולאביגיל. מאחלת שפע חלב ואושר למשפחה המתרחבת

אפשר שאלה?../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

כמה עולה לידה מהסוג הזה שמסופר פה בסיפור? (מיילדת פרטית וכו) והאם סביר לתכנן ליסוע עד לניאדו ממזרח ראשון לציון בלידה שניה? (אולי נניח לצאת מיד עם תחילת הצירים?) הסיפור מדהים ומרגש. הלוואי עלי... מזל טוב!

אשמח לענות

מיילדת פרטית בלניאדו עולה 3400 ש"ח.(600 מקדמה והשאר ב-3 תשלומים) זה כולל את המרכז הטבעי. מילה שלי- בלי קשר לכך שהאופן אוביקטיבי הייתה לי לידה טובה ומהירה- שווה כל אגורה! מאחלת לך את הלידה שאת חולמת עליה! לגבי נסיעה מראשון-אין לי מושג... אולי שווה להתייעץ עם אביגיל.היא תגיד לך מה דעתה בכנות אופינית.

למעלה