סיפור הוויתור

sok777

New member
סיפור הוויתור

קורה לכם שאתם מתחילים שמירה עם קבוצה ויש לכם כבר תוכנית אגדית איך לקדם אותה ולהשיג לפחות את המטרות שההנהלה נותנת לכם? אתם כבר בונים טקטיקה שבטוח תצליח, ומביאים שחקנים מצויינים ומשחררים שחקנים לא רצויים ובאמת עושים הכל כמו שצריך ביולי-אוגוסט ואז מתחילה העונה ולפתע אתם מפסידים.. ומפסידים.. ותיקו... וניצחון.. ושוב מפסידים. ומבינים שזה לא הולך?! לי זה קורה די הרבה. מצד אחד אני די כועס על עצמי, כי אני מוותר נורא מהר וזה מעצבן. לקחתי בFM 2008 בסביבות ה20 קבוצות מהליגה הספרדית, איטלקית ואנגלית. בערך 10 מהם התחלתי והתייאשתי כבר בספטמבר ומחקתי את השמירה. בעיקר בגלל שיש לי ציפיות גבוהות. אולי גבוהות מדי. לדוגמא: לאחרונה התחלתי שמירה עם בלקבורן. הייתי בטוח שיהיה להם כסף ואני אחזק אותם ולא היה בכלל. זה היה מאכזב אבל בכל זאת המשכתי. התחלתי את הליגה ואחרי 10 מחזורים הייתי במקום ה10 ופרשתי מהשמירה. דוגמא נוספת (באמת קיצונית): הייתי עם מאן סיטי, הגעתי עד דצמבר והייתי במקום ה4 בליגה ומחקתי את השמירה כי רציתי יותר ולא הצלחתי להתקדם יותר מזה.
ספרו גם על מצבים בהם וויתרתם. למעשה עם רוב הקבוצות הקטנות אני מוותר. גם אם יש שמירות שאני לא מוותר, בסופו של דבר אני מוחק, כי אחרי כמה עונות אין לי כבר מה לעשות עם זה, או אם לא מצליחים. זה יוצא שבכל שנה שיוצא מנג'ר, אני מסיים את המשחק (עד המנג'ר הבא) עם 2-3 שמירות שנשארות. למשל, עם הצלחתי נורא עם בית"ר, אז השארתי את זה ועברתי לשמירה אחרת. אבל הייתה לי שמירה שזכיתי עם מכבי פ"ת באליפות ועונה לאחר מכן באמצע העונה הייתי "רק" מקום 3-4 אז מחקתי אותה. משום מה אני חסר סבלנות מדי וזה מציק לי, אני צריך להיות יותר סבלני כי בסה"כ אני תמיד משיג לפחות מה שההנהלה רוצה..
אגב, עכשיו אני עם פאלרמו. קבוצה חסרת כסף ועם קצת כשרון. אני רוצה להתברג ברביעייה הראשונה. כרגע אני מקום 4 או 5.

sok777

New member
והנה פאלרמו שלי

אחרי 15 משחקים בעונה יש לי 11 נצחונות. לא רע. בליגה אני מקום 3 אחרי יובה ואינטר (שניצחה הכל מהכל..). 4 המשחקים שלא ניצחתי הם: הפסד 4-1 לנאפולי, הפסד 1-0 למילאן (דווקא הייתי שווה תיקו עם החמצות גדולות), הפסד 4-2 לאברטון בבתים באופ"א, תיקו 3-3 עם אטאלנטה. בגביע אופ"א עברתי את קבוצת מטאליסט (חחחחח.. איזה שם!) האוקראינית עם 2:0 ביתי ו4:0 בחוץ. עליתי לבתים וקיבלתי בית קשה להפליא: לברקוזן, אברטון, גלאטאסריי, בית"ר י-ם. איך אני אעבור את בית"ר?!?! לא, סתם.
ניצחתי את לברקוזן בבית 3-2 אחרי מהפך ענק שלי. מול אברטון בחוץ הובלתי 1-0 אבל הפסדתי 4-2. מעצבן. למזלי מול גלאטאסריי אני בבית... ניצחון יעלה אותי אני חושב.

sok777

New member
אגב, שני הגולים של גואנה

היו פשוט מדהימים. טיל מ30 מטר לחיבורים!! צמד. הנה עוד תמונה.. אפשר לעשות איתם גם דברים כאלו.. גם בחוץ.

dorfre

New member
ואי סחתיין

אחרי 15 משחקים מקום 3 עם פאלרמו.. אהבתי תגיד למה אתה ורבים אחרים לא מתקינים את הטלאי עברית? כאילו אין לי בעיה להסתדר עם אנגלית אבל נראלי יותר נוח בשפתינו הקדושה לא?

dorfre

New member
אגב עוד אין לי את המשחק בכלל אני בהליכי השגתו

חח אם בא לכם כתבו לי מה החידושים

sok777

New member
פשוט יותר נוח לי באנגלית.

ומה חדש? בוא נראה. הרבה חדש בקשר עם ההנהלה יש קבוצות בת וקבוצות אב שזה סביר. יש קיזוז תקציב משכורות בשביל תקציב רכש...

dorfre

New member
סבבה

תגידו תמונות של שחקנים מגיעות עם המשחק או רק אם מורידים בנפרד?

dorfre

New member
אני חייב שניה עזרה זריז

יש מצב אתה או מישהו אחר כותב כאן את המספר אייסי שלו?

sok777

New member
עדכון קטנטן למי שהתעניין בעניין פאלרמו:

עכשיו סיימתי את חודש ינואר 2008 במקום שני בליגה עם פאלרמו. פעם קודמת עדכנתי כשהייתי בתחילת נובמבר. אז הפסדתי גם לפארמה בליגה.. אחרי ההפסד הזה הגיע ניצחון 2:0 על קטאניה. משם ניצחתי גם 2:0 את גלאטאסריי בבית 2:0 קליל. אח"כ, שימו לב, סיינה הגיעה לפאלרמו וספגה חמישייה במחצית. זה נגמר ב6:0 לי. משחק אחרי כן ניצחתי את בית"ר בטדי בדרך לסיבוב הנוק-אאוט השני של גביע אופ"א (סיבוב לפני שמינית הגמר) שם אפגוש את אייאקס
. מהגביע הודחתי ע"י קבוצה מצויינת מהליגה השניה שהדיחה גם את אודינזה ועכשיו בדרך להדיח את רומא.. :O אח"כ הגיעו 2 תיקו בליגה, עדיין נשארתי שני וההפרש מאינטר היה 6 נק', אבל חבל, יכלתי לצמק לפער של 4 נק' בלבד. היה לי משחק מול אינטר, בסן-סירו. איברהימוביץ' היה גדול עלי עם צמד גדול שלו. הצלחתי לצמק וכמעט לחולל סנסציה עם שוויון אבל המניאקים סחטו ניצחון בכח. הפער 9 נק' בפסגה. בינואר הבאתי את לוריק סאנה (או קאנה?) האלבני. הוא די מאכזב. זהו עד כאן (-: אגב, אמאורי חלוץ ענק. נבחר למקום 2 בשחקן השנה בעולם !

sok777

New member
ההודעות האלו עושות רק מזל נאחס..

מאז ההודעה צברתי: 2 נצחונות, 3 הפסדים ו3 תיקו. בכל העונה לא היו לי חודשיים כ"כ גרועים. עפתי מגביע אופ"א (טוב נו, אייאקס.. היה צפוי), וירדתי למקום ה4. כמובן, המטרה בתחילת העונה הייתה: להתברג ברביעייה, להגיע לעבור את שלב הבתים בגביע אופ"א. אז אחת עברתי בהצלחה ועם השניה אני עוד נאבק.. בכל מקרה, האליפות כבר לא נראית באופק, אינטר ממש מעולים. אבל לאציו כבר פתחו פער במקום שני של 8 נקודות ממני. יש עוד 12 מחזורים והמטרה שלי הפכה להיות מקום 2 מאז שהייתי שם יציב לכמה מחזורים טובים. עכשיו היה לי משחק ברומא. הייתי בפיגור 2:0 במחצית וסיימתי ב2:2. מזל. ברשיאנו פצוע והוא כ"כ חסר !

sok777

New member
התפטרתי מאימון פלארמו!

לרוב אני לא מתפטר, אלא נאמר מתייאש ומוחק את השמירה או כי אין לי כח והקבוצה לא כיפית, או כי הצבתי רף גבוה מדי. לרוב זה אחרי חודשיים - שלושה. עכשיו סיימתי עונה (חוץ ממחזור אחד), וסיימתי במקום ה-5. אז נכון שפאלרמו לא קבוצה גדולה, אבל היה חשוב לי לסיים ברביעייה ולא עשיתי את זה.

DrBall20

New member
יאללה לאמן את בית''ר../images/Emo6.gif

אל תתפתה לכסף הגדול של ארקדדי הא?

sok777

New member
למה בית"ר דווקא? ../images/Emo3.gif

האמת ששמתי רק את הפריימרליג, סריה א, וליגת העל הספרדית.. אני כפי הנראה אתחיל שמירה חדשה.. חבל, היה חסר לי מקום אחד קדימה, טיפת מזל, בשביל להתחיל שמירה גאונית. אני אוהב או שמירות גדולות שבהן יכול ללכת לא טוב, אבל בונים קבוצה גדולה ומגיעים למטרות, או כלום.. D: במקרה הזה, לא רציתי עונה נוספת בגביע אופ"א עם פאלרמו.. רציתי סגל חזק לאליפות לעונה הבאה וליגת האלופות.

מוזמן להיות עוזר המנג'ר שלי באנגליה:p

חחח :) אני מאמן את סיטי וקיבלתי הצעות לאמן את צרפת או אנגליה עשיתי טוב שהלכתי על אנגליה?

sok777

New member
בטח, למה לא?!

שתיהן מצויינות. אני הייתי בסיטואציה יותר בעייתית: הייתי ארגנטינאי במשחק ואימנתי את בארסה. הציעו לי לאמן את ארגנטינה והסכמתי כמובן.. הייתי מאוד שמח לאמן את "המולדת". אחרי מספר חודשים בהם קרעתי כל קבוצה בדרך, ברזיל הציעה לי לאמן אותה.. מה עושים?!? כזכור לי, אמרתי לא לברזיל.

DrBall20

New member
זה פחות או יותר כמו שאתה מאמן את ברצלונה

ואז מקבל הצעה אתה יודע ממי . . . מה שמזכיר לי, חבר שלי התחיל שמירה עם ריאל סוסיאדד, אחרי כמה עונות עבר לסארגוסה, ואז ריאל פטרה את המאמן שלה, ופנתה אליו. הוא הסכים, אחרי שבוע התפטר
אהה, מיותר לציין שהוא אוהד בארסה כן?
שאני אימנתי את אנגליה בשמירה הקודמת שלי, זכיתי איתם במונדיאל, אחרי זה פנתה אלי צ'כיה, דחיתי אותם (וזה היה קשה), ופנתה אלי ארגנטינה.. והשתגעתי..... בסוף דחיתי אותם
אבל מסי.... ובסוף התפרמט המחשב.. יופי... ממש בוגר!

לא מזמן קיבלתי 2 הצעות

ברזיל וארגנטינה. בד"כ אני מסרב לנבחרות, אבל אחרי כמה שניות של מחשבה בחרתי בארגנטינה. זה היה תחילת עונה ויש לי בלאגן בסגל בבארסה ועכשיו גם הוספתי את הבנייה מחדש של ארגנטינה, לא היה לי חשק להיכנס למשחק מרוב בלאגן- וזאת היית המטרה.
לפני שעשיתי סייב ולפני שראיתי את כל הסגל בכלל, העפתי את סביולה לעזאזל, והוצאתי את גאגו והיגואיין מהסגל הראשון.

DrBall20

New member
מאוד הפתיע אותי שאמרת שאתה עם פלרמו

ואין לקבוצה כל כך הרבה כישרון.. אני דווקא חושב שזו הקבוצה הכי כשרונית במנג'ר, והקבוצה הבינונית הכי טובה ביחד עם סיטי.. בכל מקרה, לא נראה לי שתוותר איתה כל כך מהר (וכבר כתבתי את ההודעה הזאת, והיא לא עלתה לאתר
)

למעלה