סיפור בהמשכים

סיפור בהמשכים../images/Emo60.gif

מכווין שאין פרקים חדשים אז בוא נספר סיפור בהמשכים של "עונה חדשה": פרקר חוזר כהרגלו שיכור האחרי לילה בבר הוא מתבקש לבוא לחדר התידרוך וטלמאג´ אומר:היום בשעות המוקדמות של הבוקר התפוצץ מטען נפץ לא יודע בפנטגון, פרקר אתה מוכן לחזור בזמן ? פרקר:רק תגיד לי מתי ואני חוזר אז בא רמזי בריצה אל פרקר ואומר:פרקר אני יהרוג אותך את דרסתה לי את רוני(הכלב של רמזי)רמזי מנסה לחנוק את פרקר וכולם מפרידים אז אומר טלמאג´ לרמזי:אנחנו חוזרים בזמן רמזי בחזרה:אבל הוא עוד הפעם יהרוג לי את רוני פרקר:אני בכלל לא הרגתי לך את רוני זה היה.............. טוב זה היה אני אבל בטעות אני נשבע רמזי הוציא רובה ואמר: יא זבל אני יפוצץ לך את המוח את מת הוא יורה....

Siriusnip

New member
מה זה "את מת הוא יורה?"../images/Emo15.gif

לא ידעתי שאתה יודע יידיש. סתם, בטח טעית בהקלדה או משהו, למה התכוונת? אני לא יכול להמשיך את זה בלי לדעת מה זה אומר...... טוב אני הולך לשעתיים, ואז אני אחזור, למי שיש, אני גם אעלה לאי סי קיו...

טעות שלי../images/Emo60.gif

זה היה אמור להיות רמזי:"אתה מת" ואז רמזי יורה !! מובן לך ???? אנ מקווה שכן

אל תתנפלו על הסיפור../images/Emo60.gif

למה אתם מחכים ????? לביאת המשיח ??? יש לי חדשות מאוד עצובות הוא התקשר ואמר שהוא נתקע בכביש הערבה ויאחר אז בנתיים תכתבו המשך כי הפורום הזה משעמם מיום ליום !!!!

אז אני ימשיך את עצמי ../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif../images/Emo60.gif

טוב אז משעמם פה מוות ואז כולם יגידו:"מה פתאום ???? אנחנו כול הזמן כותבים בפורום" אמיר רנד התוערר ואתם עדין ישנים
מחר יומולדת מחר יומולדת לעצמי (ישששששששששששששששש) אולי זה יעיר אותכם (אה ובאמת יש לי יומלדת אז כולכם מוזמנים למסיבה הוירטואלית שלי שתעירך.... מחר בשעה 4 וחצי האולם מאובטח ונא לאשר את השתתפותכם)

Siriusnip

New member
מזל טוב!!!!!!../images/Emo15.gif-->../images/Emo65.gif

מזל טוב!!!!!!!
מזל טוב!!!
הנה קח מתנה וירטואלית!!!
יודע מה?- אני נדיב, קח עוד אחת
ואני מאשר השתתפות ביומולדת הוירטואלית שלך אבל אני אאחר ואבוא רק ב- 18:30

../images/Emo51.gifאבל תגיד אפשר להחליף../images/Emo60.gif

את ה-
כי זה לא במידה שלי (סתאאאאאם) בגלל שנראה לי שאתה היחידי בפורום הזה אז אין לי בעיה להזיז את המסיבה ל-18:30

מזל - טוב ../images/Emo70.gif../images/Emo49.gif../images/Emo65.gif../images/Emo26.gif

שיהיה לך המון המון
לא כל יום יש מומולדת...אז לך תבלה! אתה
מלך
ליום אחד! ...תזכור..ב-12:00 בלילה, אתה הופך לליכלוכון קטן חזרה!
שתחיה עד 2222 ....אני יהיה כבר
אז...קח 14 מתנות...
ואחת לשנה הבאה:
תראה כמה בלונים ניפחתי לכבודך:
אווץ´ כואב לי כבר הפה מרוב ניפוח...ככה אני נראית עכשיו
טוב....די מספיק להודעה אחת! ביי ביי

../images/Emo51.gif רבה ../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo60.gif

ובקשר לכול האיקונים את ממש משוגעת (את צריכה לשקול טיפול) סתאאאאאם אני צוחק את משוגעת אבל במובן הטוב של המילה(אם יש)

נסיון חדש-סיפור בהמשכים../images/Emo60.gif

בוקר אחד בראדלי קורא לכול הצוות לחדר התידרוך ואומר:וירוס מחשבים "ענק השתלט על רוב מחשבי הארץ וכול מחשבי הממשלה הכי סודיים יש סכנה שפרוייקט החזרה בזמן התגלה פרקר אתה מוכן לחזור בזמן" פרקר:"אני מוכן ומזומן" טלמאג´:"יופי אנחנו נצא כמה שיותר מהר" תמשיכו אותי........

Siriusnip

New member
המשך../images/Emo15.gif

פרקר ניגש לדונובן ושואל אותו תו כדי יציאה מהחדר "כבר עברת את התרגול?" אז דונובן עונה לו "לא, אבל אני משתפר" פרקר הולך, מתלבש, ומתחיל ללכת לכיוון הכדור. אולגה ניגשת אליו ואומרת: "פרקר, תוכל לעשות בשבילי טובה?" "דברי, מה קרה הפעם?" הוא שואל. "סווטלנה נכנסה לצרות... ו.... טוב פשוט תביא לי את זה בקו הזמן הקודם, טוב?- ובלי לקרוא הפעם!" היא מכניסה יד לכיס ומוציאה מכתב" פרקר בא מצרפת אותה וישר רץ במעלה המדרגות למעלה, ונכנס לכדור. אולגה נשארת במקום, נדהמת מהנשיקה המופלאה, ואז נשמע ברמקול "אולגה, אנחנו רוצים לשגר!" אולגה רצה לבקרה ו.... אינגאג´!!!! תמשיכו

למעלה