סיפור אמיתי

ד ג י

New member
סיפור אמיתי

הסיפור הזה הוא אמיתי ואני מוכן להשבע לכולם שזה קרה לי לקראת סוף שנת הלימודים הייתה לי מסיבת שורשים (כן אני כיתה ז´ רדו עליי). בקיצור נשארנו אני וחבר שלי לשמור על הדברים כשהמורה שלי הלכה להביא את העבודות וכל השאר למדו. אחרי כמה זמן אני שומע כאילו מישהו קורא בשם שלי אבל הקול שלו היה קול חלול כזה וגם קצת מת , שאלתי את חבר שלי "שמעת את זה?" אז הוא שאל אותי "מה שמעתי" אמרתי לא שלא משנה והמשכנו לשבת, אחרי כמה זמן שמעתי עוד פעם את אותו קול "עוד פעם" אמתרי לו "מה עוד פעם" הוא שאל אותי "הקול הזה" הוא חשב שאני מדמיין אבל אמרתי לו שאני יורד למטה (היינו במין קומה עלינוה כזאת אבל היינו במוזאון והוא פתוח (בלי קירות)). ירדתי למטה וראיתי שם חתולה שחורה, ניסיתי להבריח אותה והיא לא ברחה אז התקרבתי עליה ואז היא הלכה לפניה צדדתי אבל לא כאילו היא בורחת אלא כאילו היא הולכת בהתרגשות שהיא מצאה משהו, הלכתי לאן שהיא םנתי עד שהגעתי לכניסה של המוזאון ועמדה שם אישה שהייתה חתולית בצורה מוזרה. בקיצור עליתי חזרה למעלה ואחרי 10 דקות המורה שלי הגיעה, היא הביאה לי ולחבר שלי את העבודות טירדנו לשים אותם במקום (נגריה ישנה). כששמנו את העבודות על השולחן ראיתי שוב את החתולה השאת הלכתי עוד פעם לגרש אותה ועוד פעם היא פנתה לפניה אבל שם הייתה דרך ללא מוצא, כשהגעתי לקצה ראיתי שם את המורה שלי (מה יש לה לעשות בחור כזה אני לא יודע ובכלל לא אמורים להיות שם) ואת החתולה. חזרתי לסדר את העבודות וכל הזמן הסתכלתי על הכניסה למקום, כשגמרנו לסדר ואתם הלכתי להגיד למורה שלי והיו שם היא והאישה החתולית מקודם, הייתי בטוח שאף אחד לא נכנס לשם והחתולה לא יצאה משם. יומיים אחריזה המורה שלי הודיעה שהיא לא תלמד אותתנו שנה הבאה כי היא עוברת לאזור המרכז. אני לא יודע מה אתכם אבל לי זה נראה קצת מוזר

Idan91

New member
נשמע מצמרר,

וכשתיארת את הקול שקורא לך, לא יכולתי שלא להזכר בפרק של "באפי" עם המומיה ששואבת מאנשים את החיים... ואיך שהיא קראה לבחור-ששכחתי-את-שמו שבאפי הייתה אמורה לארח אותו.. ואז היא שאבה אותו... ברררר!

ד ג י

New member
אני אסביר

הסיפור לא היה על משהו זה פשוט משהו שקרה לי ואני לא יכול להגדי לך בביטחון אבל לי היה נראה כאילו האישה והחתולה זה אותה אחת כאילו אשת החתול או משהו

לא הבנתי

מה הסוף??? מה היה עם החתולה? מה מוזר? מי זאת האישה הזאת? מה זה אישה חתולית? אני לא הבנתי כולם

ד ג י

New member
חכו רגע

הסיפור הזה היה באמת (והוא באמת היה) עכשיו אנחנו כולנו מסכימים שהאישה הזאת לא באמת הייתה חתולה הדבר פשוט היה מוזר באותו רגע הסיפור כאן אמיתי (למי שיש לו ספקות) ומי שיחשוב זה יכול להיות צירוף מקרים זה משהו שחא יכו לקרות מה שכתבתי אישה חתולית= מקרים את האנשים עם הפרצוף המאורך שנראים כמו סוסים אז גם האישה הזאת הזכירה לי חתול בגלל ההבעת פנים של והתווי פנים (והשפם "גאולה אוו גאולה" והמבין יבין")

למעלה